Ahmadineżad w ONZ oskarżył USA o spowodowanie "incydentu z 11 września"

Kategorie: 

Delegacja USA demonstracyjnie wyszła z ONZ podczas przemówienia prezydenta Iranu Ahmadineżada. Irański prezydent Mahmud Ahmadineżad oburzał dziś w ONZ poprzez wywołanie ataków LISTNUM 1) z 11 września opisując to, jako "tajemnicę" USA.

 

Twierdzenie, tak rozgniewało USA, że cała delegacja amerykańska wyszła, podczas gdy Ahmadineżad nadal mówił. W przemówieniu pełnym pytań, które były niczym więcej jak skrytym atakiem na USA zwrócił się do ONZ, pytając, kto użył „tajemniczego incydentu z 11 września”, jako prekursora do wojny i dominacji na Bliskim Wschodzie?

Potem dodał: "Dzięki ich imperialistycznej sieci mediów, która jest pod wpływem kolonializmu grożą każdemu, kto kwestionuje Holokaust i 11 września z sankcjami i działaniami wojskowymi włącznie"

Ahmadineżad rozpoczął swoje przemówienie, podkreślając los najbiedniejszych narodów, ale zawarł w tym i USA, mówiąc, jako o kraju, który cierpi na "nierówność". Potem tajemniczo powiedział, że planuje w tym roku analizę bieżącej [globalnej] sytuacji z innego punktu widzenia ".

 

Następnie udał się do innego regularnego celu, obwiniając syjonizm za wojny na Półwyspie Koreańskim i Wietnamie. Kilkunastu dyplomatów z innych krajów, w tym Francji, wyszło z sali wkrótce potem.

 

Ahmadineżad następnie zaczął oskarżać NATO twierdząc, że ich polityka karania za handel narkotykami spełzła na niczym, twierdząc, że produkcja narkotyków wzrosła pomimo "okupacji" NATO w Afganistanie.

 

Następnie kontynuował, krytykując zabicie bin Ladena i jego pochówek w morzu, stwierdzając przy tym, że myśli, iż lider Al-Kaidy powinien być postawiony przed sądem.

 

Źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2040653/Mahmoud-Ahmadinejad-UN-speech-Iranian-president-calls-9-11-mystery.html

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

niestety za dużo chłopaczyna

niestety za dużo chłopaczyna miesza, w słuszne wypowiedzi wrzucając takie kwiatki jak kwestionowanie holokaustu, który jest faktem (co nie zmienia faktu, że był głównym impulsem dla stworzenia Izraela), ale dużo racji chłopak ma...

Portret użytkownika Nobody

Przecież to całe

Przecież to całe przedstawienie było wyreżyserowane, tzn. co ma przeczytać Ahmadineżad i kiedy poszczególni dyplomaci maą wyjść. Oni wszyscy są kumplami i mają tego samego "pana". Tutaj chodzi o poróżnienie oraz skłócenie między sobą zwykłych ludzi według zzsady "dziel i rządź".. 

Portret użytkownika HEH

nie tak dawno

nie tak dawno przesądzona...podpisy złożył m.in Komorowski po tragedii smoleńskiej w kwietniu 2010.
Gaz łupkowy i gazoport były elementem niejawnego planu zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego Polski.
Koncesje na poszukiwanie gazu łupkowego i wydobycie należą w 90% do firm hamerykańskich, i to oni będą decydować o terminie i skali wydobycia. Polacy jak zwykle mają gó..no do gadania w tym temacie.
Zachęcam zainteresowanych do pogooglowania.
Cześć!

Portret użytkownika PB

Tyle czasu minęło od 9/11 a

Tyle czasu minęło od 9/11 a niektórzy nadal nie są pewni czy USA maczała palce w zamachu. Biorąc pod uwagę wszystkie ujawnione FAKTY nie można mieć najmniejszych wątpliwości. Ten dzielny człowiek, który przemawia w takim tonie nie po raz pierwszy, prawdopodobnie skończy tak jak inni z jego regionu czyli ścigany we własnym kraju przez opłacane z zachodu bojówki. Jedyna nadzieja dla niego i jego państwa to zakończenie programu atomowego.Zmieniając temat.Przez przypadek usłyszałem treść listu Prezydena K. wystosowanego do narodu w sprawie głosowania. Zapewne "przypadkiem" pojawiło się zdanie, że w sytuacji zaciskania pasa na całym świecie sami będziemy także musieli zacisnąć pas.  To nas właśnie czeka w niedalekiej przyszłości.....zresztą już rok temu zakładali koklejne podwyżki vatu itp. Wszyscy zapewne słyszeli, że posiadamy zapasy gazu łupkowego, które wystarczą dla nas na najbliższe 300 lat. Przyszło mi do głowy, że te zasoby mogą być dla nas przysłowiowym gwoździem do trumny, gdyż stanowią łakomy kąsek dla naszych sąsiadów i mogą być powodem do zajęcia naszych ziem a wszyscy wiedzą, że obronność w tym nienormalnym kraju jest regularnie likwidowana.

Portret użytkownika millanek

Fakty są takie , np.  w

Fakty są takie , np.  w Niemczech od samego początku przeważa opinia że za zamachami na WTC stoją ci którzy kierują światem z tylniego siedzenia.Illuminaci.Dla tych ludzi życie ludzkie nie ma żadnej wartości bo licza sie tylko i wyłącznie zyski.W tej całej operacji "zwalczania terroryzmu" chodzi tylko i wyłącznie o dostep do zródeł energii (ropa) i kontroli nad całym bliskim wschodem.Zauważcie że anglosasi pojawiają sie wszędzie tam gdzie mogą wietrzyć interes.Irak(niby Kuwejtu obrona)  Iran ,to państwa które śpią na ropie,najwieksze złoża świata.Afganistan..wiadomo kontrola na sterfą wpywów  Indii i Pakistanu.Tam też jest ropy całkiem sporo.Dla porównania , w afryce ludzie umierają z głodu , przy okazji wyrzynając się w pień,widział tam ktoś amerykę???Jako obrońcę uciśnionych...?Nie , albowiem tam nie ma biznesu do zrobienia.Podobnie w Korei PŁN i paru innych miejscach na naszej planecie...

Portret użytkownika UFO z Bray

  USA nie święte!!! A

 USA nie święte!!!A właściwie rząd Stanów Zjednoczonych nie jest święty, ( bo wierze, ze i w tym narodzie znajda się dobrzy ludzie) Wracając do „wielkiej” polityki

 • 11 września wiele znaków zapytania
 • Irak – ropa naftowa
 • Afganistan – strategiczne położenie w Azji ( jej centrum)
 • Libia - ropa naftowa

Z drugiej strony prezydent Iranu – prezydent, który reelekcje otrzymał dzięki sfałszowanym wyborom i jest to prezydent, który boi się muzułmańskiej wiosny ludów – patrz Egipt, Tunezja, Libia.Rządy obu krajów dążą do wojny, bo tylko w ten sposób można próbować zachować dotychczasowy stan rzeczy. Jeśli USA nie wplatają się w poważną wojenkę, to kraj zbankrutuje. Podobny mechanizm zadziałał w 1939r.(Hitler musiał wywołać wojnę do końca 1939r, gdyż zbrojenia pochłonęły zbyt dużo dochodu narodowego, co by skutkowało bankructwem Trzeciej Rzeszy na początku 1940r. Przypomnę tylko, ze Erich Reader głównodowodzący Kriegsmarine był przeciwny rozpoczęciu działań wojennych przed 1942r, gdyż uważał ze flota nie jest wystarczająco rozbudowana, aby zapewnić zwycięstwo nad brytyjska Royal Navy.)Pozdrawiam wszystkich

Portret użytkownika ufoludek

mhmmm... to teraz syjoniści

mhmmm... to teraz syjoniści stwierdzą że sytuacja dojrzała do radykalnych decyzji i trza puścic parę atomówek na przykład... niecne plany sujonistów legną w gruzach, pójdą w drzazgi i ulecą z dymem, ale obawiam się że wcześniej jeszcze zdążą zrobić finałowe "fajerwerki" na skalę globalną... to co syjoniści tyle czasu tak usilnie chcieli ukryć wyszło na jaw - to wyglada jak wypełnienie się poniższych słów: Łk. 8:17 - Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie miało być poznane i nie miało wyjść na jaw.

Portret użytkownika dziekan

Ameryka to nie wszystko złoto

Ameryka to nie wszystko złoto co się świeci- To najbardziej zakłamany  kraj na świecie. Oni robili tak juz wcześniej , zabijając swoich , aby osiągnąć dalsze cele nie bacząc na konsekwencje. zabili swojego prezydenta kennediego, dopuścili do ataku na perl harrbor( chodziło o pieniąądze na nową flotę), 11 września dał powód do ataku na irak itd. (wymówka wojna z terroryzmem) Żydostwo ma teraz o czym myśleć........

Portret użytkownika ELF

Też mi się wydaje że ten

Też mi się wydaje że ten zamach mógł być ich dziełem, w telewizji można tak pokłamać , że miliony ludzie ludzi w to uwieżą, tym bardziej jeśli w gre wchodzą takie emocje jakie były po tym ataku, ja wtedy dowiedziałęm się co to jest terroryzm. Z początku byłem za USA, lecz po dłuższym czasie widząc jak "szukają bin ladena" jak niszczą kolejne miasta jak mordują niewinnych ludzi zastanowiłem się czy to aby nie USA jest największym terrorystą naszych czasów. PO tym ataku mieli pretekst do zaatakowania tego kraju i oczywiści ich złóż naftowych z których zyski liczone są w miliardach. no zastanawiające to bardzo.A takie wypowiedzi zawsze bedą prostowane gdy PRAWDA W OCZY KOLE.Polecam film o tym zdarzeniu troche z innej perspektywy. http://www.youtube.com/watch?v=OYcXccuw3_k

"Człowiek całe życie się uczy, a i tak umiera głupi"
http://atmospheric-phenomena.blogspot.com/
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem