Ahmadineżad w ONZ oskarżył USA o spowodowanie "incydentu z 11 września"

Kategorie: 

Delegacja USA demonstracyjnie wyszła z ONZ podczas przemówienia prezydenta Iranu Ahmadineżada. Irański prezydent Mahmud Ahmadineżad oburzał dziś w ONZ poprzez wywołanie ataków LISTNUM 1) z 11 września opisując to, jako "tajemnicę" USA.

 

Twierdzenie, tak rozgniewało USA, że cała delegacja amerykańska wyszła, podczas gdy Ahmadineżad nadal mówił. W przemówieniu pełnym pytań, które były niczym więcej jak skrytym atakiem na USA zwrócił się do ONZ, pytając, kto użył „tajemniczego incydentu z 11 września”, jako prekursora do wojny i dominacji na Bliskim Wschodzie?

Potem dodał: "Dzięki ich imperialistycznej sieci mediów, która jest pod wpływem kolonializmu grożą każdemu, kto kwestionuje Holokaust i 11 września z sankcjami i działaniami wojskowymi włącznie"

Ahmadineżad rozpoczął swoje przemówienie, podkreślając los najbiedniejszych narodów, ale zawarł w tym i USA, mówiąc, jako o kraju, który cierpi na "nierówność". Potem tajemniczo powiedział, że planuje w tym roku analizę bieżącej [globalnej] sytuacji z innego punktu widzenia ".

 

Następnie udał się do innego regularnego celu, obwiniając syjonizm za wojny na Półwyspie Koreańskim i Wietnamie. Kilkunastu dyplomatów z innych krajów, w tym Francji, wyszło z sali wkrótce potem.

 

Ahmadineżad następnie zaczął oskarżać NATO twierdząc, że ich polityka karania za handel narkotykami spełzła na niczym, twierdząc, że produkcja narkotyków wzrosła pomimo "okupacji" NATO w Afganistanie.

 

Następnie kontynuował, krytykując zabicie bin Ladena i jego pochówek w morzu, stwierdzając przy tym, że myśli, iż lider Al-Kaidy powinien być postawiony przed sądem.

 

Źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2040653/Mahmoud-Ahmadinejad-UN-speech-Iranian-president-calls-9-11-mystery.html

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

niestety za dużo chłopaczyna

niestety za dużo chłopaczyna miesza, w słuszne wypowiedzi wrzucając takie kwiatki jak kwestionowanie holokaustu, który jest faktem (co nie zmienia faktu, że był głównym impulsem dla stworzenia Izraela), ale dużo racji chłopak ma...

Portret użytkownika Nobody

Przecież to całe

Przecież to całe przedstawienie było wyreżyserowane, tzn. co ma przeczytać Ahmadineżad i kiedy poszczególni dyplomaci maą wyjść. Oni wszyscy są kumplami i mają tego samego "pana". Tutaj chodzi o poróżnienie oraz skłócenie między sobą zwykłych ludzi według zzsady "dziel i rządź".. 

Portret użytkownika HEH

nie tak dawno

nie tak dawno przesądzona...podpisy złożył m.in Komorowski po tragedii smoleńskiej w kwietniu 2010.
Gaz łupkowy i gazoport były elementem niejawnego planu zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego Polski.
Koncesje na poszukiwanie gazu łupkowego i wydobycie należą w 90% do firm hamerykańskich, i to oni będą decydować o terminie i skali wydobycia. Polacy jak zwykle mają gó..no do gadania w tym temacie.
Zachęcam zainteresowanych do pogooglowania.
Cześć!

Portret użytkownika PB

Tyle czasu minęło od 9/11 a

Tyle czasu minęło od 9/11 a niektórzy nadal nie są pewni czy USA maczała palce w zamachu. Biorąc pod uwagę wszystkie ujawnione FAKTY nie można mieć najmniejszych wątpliwości. Ten dzielny człowiek, który przemawia w takim tonie nie po raz pierwszy, prawdopodobnie skończy tak jak inni z jego regionu czyli ścigany we własnym kraju przez opłacane z zachodu bojówki. Jedyna nadzieja dla niego i jego państwa to zakończenie programu atomowego.Zmieniając temat.Przez przypadek usłyszałem treść listu Prezydena K. wystosowanego do narodu w sprawie głosowania. Zapewne "przypadkiem" pojawiło się zdanie, że w sytuacji zaciskania pasa na całym świecie sami będziemy także musieli zacisnąć pas.  To nas właśnie czeka w niedalekiej przyszłości.....zresztą już rok temu zakładali koklejne podwyżki vatu itp. Wszyscy zapewne słyszeli, że posiadamy zapasy gazu łupkowego, które wystarczą dla nas na najbliższe 300 lat. Przyszło mi do głowy, że te zasoby mogą być dla nas przysłowiowym gwoździem do trumny, gdyż stanowią łakomy kąsek dla naszych sąsiadów i mogą być powodem do zajęcia naszych ziem a wszyscy wiedzą, że obronność w tym nienormalnym kraju jest regularnie likwidowana.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem