Aby otrzymywać wysokie wynagrodzenie w USA najlepiej być czarnoskórym gejem

Kategorie: 

Naukowcy z Princeton University zbadali wpływ rasy i orientacji seksualnej na płace i nieoczekiwanie stwierdzono, że najwyższe wynagrodzenie otrzymują afrogeje.

 

Badacze pod kierownictwem Davida Pedulla postanowili zbadać, czy na poziom czynników płacowych może mieć wpływ rasa lub orientacja seksualna. W tym celu sporządzono interesujące studium, pisze Mail Online.

 

W badaniu wzięło udział 231 osób. Celem eksperymentu było zatrudnienie osób na fikcyjnym stanowisku asystenta menadżera w dużym sklepie. Następnie zaopatrzone uczestników w CV kandydatów, które były identyczne z wyjątkiem dwóch elementów  -  rasy i orientacji seksualnej.

 

Połowa kandydatów dostała cv „białego” Brada Millera, a druga połowa „czarnego" Darnella Jacksona. W podsumowaniu przemycono informacje, że kandydaci są gejami np., że działali w studenckiej radzie gejów. 231 uczestników eksperymentu wybierało pracownika spośród czterech kategorii: biały mężczyzna heteroseksualny, biały gej, czarny mężczyzna heteroseksualny i czarny gej.

 

Po zbadaniu dokumentów aplikacyjnych okazało się, że ludzie wolą zatrudnić czarnego homoseksualistę za większe pieniądze niż dobrze wykształconego mężczyznę heteroseksualnego. To odkrycie poważnie zaskoczyło naukowców.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Pewnie że od nich,

Pewnie że od nich, "orientacja" na dzieci zapewne też. Przy tych masońskich rytuałach inicjacji to też tam trzeba najpierw obsłużyć swoją dupą całe stado faryzeuszy zanim sie awansuje z cwela na starszego cwela a dopiero potem na pachołka na posyłki.

Ave Satan New russian

Portret użytkownika Nostra Damus

Adolf Rotshild

Adolf Rotshild wrote:
Ciekawe czy jak przefarbuje się na czarno i założe sukienkę to dostane robote w Pentagonie. A najlepiej zapuszcze jeszcze pejsy i kombo pełne.

Roboty w Pentagonie pewnie nie dostaniesz, ale jest szansa że wygrasz Konkurs Eurowizji.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika drako

Gówno wiesz o Słowianach,

Gówno wiesz o Słowianach, pośród których homoseksualizm był równie popularny, jak w starożytnej Grecji. Mieliśmy nawet własne rodzime określenie na tego typu preferencje i męzczyzn zorientowanych homoseksualnie nazywaliśmy mężolubcami. Ale żeby to wiedzieć, trzeba choć trochę postudiować, a nie czerpać wiedzę spod budki z piwem.

Portret użytkownika excar

Co ty pleciesz za bzdury

Co ty pleciesz za bzdury ,chyba że powtarzasz jakieś wydumki.Homoseksualizm ma tylko jedno źródło,wywodzi się z kaplaństwa żydowskiego i z tamtąd jest szerzony i rozprowadzany po świecie razem z innymi zboczeniami w pewnych celach októrych już tu wiele napisano. Jak się gdzieś tej zarazie udało kogoś ze Słowian opętać to nie uogólniaj.Słowianie zaczęli pod pewnymi wpływami tracić kontakt ze swoimi Bogami i od tamtej pory następował upadek.Czas się zmienia i powoli rośnie zainteresowanie słowiańszczyzną i nastąpi odrodzenie.

Portret użytkownika koń który mówi

Jeżeli miałbym się bać pedała

Jeżeli miałbym się bać pedała to tylko z jednego powodu: że zarazi mnie AIDS albo jakąś wirusową opryszczką. Także daruj sobie te prowokacyjne eufemizmy bo nas możesz nazywać jedynie homosceptykami ty miłujący asfaltowe pały dewiancie.

Portret użytkownika smoo84

Koniu którego trzeba walić

Koniu którego trzeba walić jesteś tak głupi ze aż nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać "zarazić AIDS" do szkoły to ty chyba nie chodziłes zreszta poziom twoich wszystkich wypowiedzi tyko to potwierdza, MASAKRA

Portret użytkownika koń który mówi

A ile ty masz lat, że walenie

A ile ty masz lat, że walenie konia ci w głowie? Kolejny znerwicowany pedałek generalizujący i obrażający bo ktoś odważył się naruszyć jego rewir. Doczytaj sobie o skali zarażenia AIDS u amerykańskich pedziów - aż 3/4 wszystkich chorujących w USA to homosie. Tak wiem, że przez dotyk nie można się zarazić AIDS i to tylko dowodzi co ci ludzie muszą wyprawiać i na jak wielką skalę. Ale rozmaitym wirusowym syfem typu opryszczka jak najbardziej można zarazić się od pedryla podczas zwykłej rozmowy.
Co do moich wypowiedzi to nie tobie je oceniać bo nie dorosłeś, więc pal gumę dewiancie.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem