99 - letni miliarder David Rockefeller szósty raz przeszczepia serce

Kategorie: 

David Rockefeller, miliarder i filantrop, który 12 czerwca br. będzie obchodził setne urodziny, po raz szósty przeszedł operację przeszczepu serca. Zabieg trwał sześć godzin, a wykonała go grupa prywatnych i zaufanych chirurgów.

 

Według World News, pierwsza operacja przeszczepu miała miejsce w 1976 roku po wypadku samochodowym Rockefellera. Doszło wówczas do zawału serca i pilnej potrzeby transplantacji, którą przeprowadzono w ciągu 24 godzin. W tydzień po operacji David uprawiał jogging.


Szósta operacja trwała 6 godzin i przeprowadził ja zespól zaufanych chirurgów w rodzinnej rezydencji - posiadłości miliardera w Pocantico Hills (Nowy Jork). Rehabilitacja odbędzie się na ukochanej wyspie Vanuatu na środku Oceanu Spokojnego. W ciągu 36 godzin po operacji 99 - letni miliarder pozwolił dziennikarzom zadać mu kilka pytań.

„Za każdym razem dostaję nowe serce - oddech życia w moim ciele. Czuję się aktywny i żywy"- powiedział miliarder.

Zapytany o sekret jego długowieczności, David odparł:

„Ludzie często zadają mi to pytanie, a ja zawsze mówią to samo: trzeba kochać życie, trzeba cieszyć się prostym życiem, trzeba kochać dzieci i cieszyć się wszystkim, co robisz. Zarobiłem sporo pieniędzy w moim życiu, ale oddałem większość z nich. Nie ma sensu, aby je posiadać, jeśli nie można się nimi podzielić "- powiedział Rockefeller.

Nawiasem mówiąc, w 1988 i 2004 roku filantrop przeszedł operacje transplantacji nerek. Rockefeller często żartował, że ma zamiar dożyć  200 lat. Wiadomo, że wydaje miliardy na podratowanie zdrowia.

 

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika NIC

Ciekawe, że jak się wrzuci

Ciekawe, że jak się wrzuci ten temat w google to tylko world news podaje info, które nam tu Tallin wstawił. Wszystkie pozostałe twierdzą że to bulshit i że world news produkuje arty będące raczej satyrą a nie faktem. Przekonajcie się sami. Ja wpisałam -   world news rockefeller heart transplantation

.

Portret użytkownika lis

Po co tyle zawiści, masz kasę

Po co tyle zawiści, masz kasę - żyjesz, a jak cię nie stać na przeszczep nawet paznokcia to gryziesz ziemię. A u nas jest tak samo tylko po cichu, bo jakby się nazywał Rockefeller, to media mapiszą, a o Janie Bździuchu to wstyd choćby wszystko co możliwe przeszczepił.

Portret użytkownika N1KT

mogli by mu wstawić serce

mogli by mu wstawić serce jakiegoś wspinacza skałkowego bez zabespieczeń - może poczuł by mocną chęć wspinania się na palcach dłoni po wysokich skałach i wtedy jak by już ładnie spadł żaden przeszczep czegokolwiek nic by mu nie pomógł...
 
ale trzeba być dupkiem żeby w tym wieku jeszcze chcieć takich operacji potwornych by stękać i pierdzieć i śmierdzieć chwile więcej...

Portret użytkownika wielebny Hektor

Ten wpis jest do @Tata Buki:

Ten wpis jest do @Tata Buki: 1- Każdy dobrze wie, że jak chamowi zabraknie argumentów to zwymyśla i obrazi swojego rozmówcę wulgarnymi słowami i ty właśnie tak zrobiłeś, a puste beczki okropnie hałasyją! 2- Oczywiście, że domyślam się, dlaczego tak się czepiasz jak rzep psiego ogona, (niestety, "nagroda" od tego podłego ducha jest zawsze jedna: wieczna śmierć!
3- To ty obraziłeś Boga, wiele razy, a On to widział i kiedyś otrzymasz według twych uczynków!
4- Chociaż wiekiem już dużo mi nie brakuje do staruszka z artykułu, to zawsze całym sercem (własnym) będę wysławiał Boga Jehowę, za Jego wielką miłość i mądrość! "Trybisz to?"
5- Wszyscy ŚJ mówią jednym głosem, więc (cytat z jakiegoś wpisu): "coś się tak najeżył, zlizuj majty!"

Portret użytkownika Paulo Gomez

Przypatrzcie się dobrze gębom

Przypatrzcie się dobrze gębom tych Rockeffelerów, Brzezińskich, Greenspanów, Rotschildów i Kissingerów. Czy tylko mnie się wydaje, że oni wszyscy są tak chorobliwie paskudni że w istocie...nie mogą być ludzmi?

Portret użytkownika andrew

Dawid Rockefeller (potomek

Dawid Rockefeller (potomek Rokefelderów z Niemiec) to jedna z czołowych postaci Iluminatów, którzy rządzą całym światem i trzymają finanse wszystkich banków w swoim krwiożerczym systemie. Taki z niego filantrop, jak ze mnie profesor filozofii. Illuminaci mający powiązania z agresywnymi przedstawicielami innych cywilizacji "parzą się" wyłącznie między sobą wśród wysoko popstawionych światowych rodzin (Rotszyldowie, Bildenbergowie, Windsordowie, ...) i chcą zredukować populację ludzi na kuli ziemskiej z 7 mld. do 500 mln. Tyle im "wystarczy" do spokojnego rządzenia. Robią to na wszystkie możliwe sposoby m.in. szczepionki, leki chemiczne, smugi metali ciężkich z samolotów, ... itp. działania. Chcą stworzyć światowy rząd, który będzie dzielił tak, jak sobie życzą. Prezydenci, premierowie, sejmy, senaty - to dla nich "frajerzy", którym dają zarobić troche lepszą kasę. I to byłoby na tyle. Głosujmy na Komorowskiego - on również jest na ich pasku. 

Portret użytkownika syriues

Zawsze zarabia sie na kims Te

Zawsze zarabia sie na kims
Te serca podarowali mu ludzie.Sam pomysl zarabiania pieniedzy na lichwie jest zly.A zlo ma to do siebie ,ze nie lubi sie rozstawac ze swoim miliarderowym bogactwem
Jako brat zycze mu miliardow lat,ale jako chrzescijanin prosilbym go o ukorzenie sie przed Bogiem.Bog jest milosciwy i sadze ,ze gdyby postaral sie moze i by darowano mu kare piekielna
Ktoz wie dlaczego miliarderzy bankierzy sprowadzaja na nas zlo
 

Portret użytkownika Q090090

Ja na jego miejscu jak

Ja na jego miejscu jak najszybciej starałbym się o ukraińskie serce, tym samym propagując legalizacje handu organami.. A swoją drogą, który emeryt nie chciałby nowego serca czy transfuzji krwii? Niestety, bozia surowo zabrania podobnych akcji i tym samym polak katolik przez obłęd pozbawia się nowy sił witalnych..

Portret użytkownika taght

Jak komuś życie się nie

Jak komuś życie się nie podoba to szuka winnych, najlepiej tych co mają lepiej chociaż niegdy nie mieli najmniejszego wpływu na życie osoby która życzy mu śmierci myśląc, że w ten sposób świat się zmieni. Prawda jest taka, że nic się zmieni na zewnątrz do póki nie zmieni się w środku.

Portret użytkownika Medium

taght napisał: Prawda jest

taght wrote:

Prawda jest taka, że nic się zmieni na zewnątrz do póki nie zmieni się w środku.
Ten pan ze zdjęcia widać też tak myśli i zmienia w środku co się da i jak często się da. I myśli widać, że zmienia się w środku Wink
BTW: Wcale nie życzę mu śmierci, ale jego obsesyjne przywiązanie do życia, choćby kosztem innych żyć, absolutnie nie wzbudza nawet krzty szacunku, a jedynie litość przeradzającą się w pogardę.
 

Portret użytkownika małgos

Życie mężczyzn powyżej 90 lat

Życie mężczyzn powyżej 90 lat jest anomalią. Rozumiem jeden przeszczep serca w dość młodym wieku, ale 6 przeszczepów  plus nerki to KANIBALIZM.
"Według World News, pierwsza operacja przeszczepu miała miejsce w 1976 roku po wypadku samochodowym Rockefellera. Doszło wówczas do zawału serca i pilnej potrzeby transplantacji, którą przeprowadzono w ciągu 24 godzin."
to cud, żeby znaleźć dawcę w przeciągu 24 godz., dobrze napisałam to kanibalizm.

Portret użytkownika achiles

Tego czego najbardziej BOJĄ

Tego czego najbardziej BOJĄ SIĘ TE SZCZURY LĄDOWE, TO ŚMIERĆ i udaje ją się im oszukiwać na jakiś czas, ale wiecznie to, nie będzie trwało i wiem, ze to był jego ostatni raz, na krótko. Szósty przeszczep w wieku 99 lat, TRZY 6, JAK NIC i wszystko w tym temacie odnośnym ROCKEFELLERA. Ale jest i nasze podobne cudo, to jest ZBYNIO BRZEZIŃSKI, z tej samej POMIOTOWEJ EKIPY i tak samo śmierci się obawia, bo oni doskonale wiedzą z kim PAKTY POZAWIERALI, za życia i gdzie wylądują PO ŚMIERCI. 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • You may quote other posts using [quote] tags.

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
 ______      __  ____ 
|___ / / / |___ \
/ / ___ / /_ __) |
/ / / _ \ | '_ \ |__ <
/ /__ | __/ | (_) | ___) |
/_____| \___| \___/ |____/

Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII