300 najbogatszych ludzi na świecie ma więcej pieniędzy niż 3 miliardy najbiedniejszych

Kategorie: 

Gdy zwykle słyszy się o nierównomiernym rozkładzie bogactwa na świecie można to odbierać, jako socjalistyczną propagandę, ale problem rzeczywiście istnieje. Kłopot w tym, że socjaliści, którzy rzekomo walczą o prawa najbiedniejszych, są przeważnie wykonawcami woli instytucji finansowych, które chętnie pożyczają im pieniądze.

 

Zastanawiają fakty takie jak ten, że czterech najbogatszych Amerykanów ma aktywa i gotówkę równą 50% pozostałych mieszkańców USA. Raporty Global Wealth Equality, o których tutaj mówimy stwierdzają też, że trzystu najbogatszych ludzi na Ziemi posiada więcej bogactwa niż trzy miliardy biednych.

 

Autorzy raportu zwracają uwagę, że jeszcze za czasów kolonialnych zachód był 35 razy bogatszy od swoich kolonii, a obecnie ta dysproporcja sięga 80 razy. Niby nie mamy kolonializmu realnego, ale jest ekonomiczny. Dobrym dowodem na jego postepowanie jest ekspansja sieci supermarketów w Polsce. Od jakiegoś czasu zamykane są kolejne sklepy i otwierane sklepy wielkopowierzchniowe, które pełne są towarów wyprodukowanych w Chinach i na zachodzie naszego kontynentu.

 

Oprócz tego dysproporcja bogactwa nie jest wynikiem błędów kapitalizmu jak chciałoby od razu wielu nawiedzonych lewicowców. To, co widzimy to wynik działania wynaturzeń bankowych. Kreowanie długu, jako środka do zarabiania pieniędzy poprzez zniewolenie dłużnika to schemat stary jak świat. Zwróćmy uwagę, że wszystkie biedne kraje są zadłużone a ich obywatele są biedni, bo muszą spłacać zobowiązania zaciągnięte przez ich przeważnie socjalistyczne rządy.

 

Libia, którą państwa zachodnie zniszczyły przed Syrią, była krajem bez długu i to między innymi zgubiło Kadafiego(oprócz szantażowania Sarkozyego). Zbyt duża niezależność finansowa nie podoba się banksterom. W erze postkolonialnej praktycznie zwiększyła się nierówność ekonomiczna na świecie. Organizacje takie jak Bank Światowy wydają się być instytucjami stojącymi na straży świata opierającego się nie na akumulacji kapitału, tylko na rozprzestrzenianiu się zadłużenia.

 

Wkrótce zostanie zabrana cześć bogactwa Polski, aby spłacić odsetki i kredyty zaciągnięte i zaciągane przez naszego ministra finansów. To po prostu nowoczesne formy niewolnictwa i to takiego nieświadomego. Bo przecież każdy zadłużony uważa, że jest wolnym człowiekiem, a nie własnością banku. Problem w tym, że banki trzeba spłacić i tu koło się zamyka a rachunki 300 najbogatszych ludzi mają jeszcze więcej zer.

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika hhhhhhhhhh

Zauważył ktoś że coś nie tak

Zauważył ktoś że coś nie tak jest z mapą?
W Afryce subsaharyjskiej powstało duże państwo.
RPA połączyło się z Namibią.
Sudan nie jest podzielony.
Egipt stracił na rzecz Libii.
Chiny są podzielone.(dodatkowo powstały nadmorskie enklawy znacznie większe od obecnych)
Zjednoczona Korea.
Połączony Wietnam z Laoem.
Indie zjednoczyły się z Pakistanem.
Izrael się znacznie powiększył(na wchód).
Rosja "odzyskała" azje środkową ale utraciła część pierwotnych siedzib Rusów.
Na zachód od Rosji powstał blok zbudowany z Ukrainy powiększonej o jej południowe terytoria, Białorusi i Inflantów.(coś jak bufor, granica, miejsce pozyskiwania taniej siły roboczej dla Europy).
Węgry odzyskaly siedmiogród na czym straciła Rumunia.
Jugosławia została odtworzona ale bez Dalmacji(część dzisiejszej Chorwacji).
I... Polska utraciła dużą część terytorium na rzecz "Niemiec".
I wiele innych mniejszych zmian.

Portret użytkownika RobCoInd55

Jedynym sposobem na zmianę

Jedynym sposobem na zmianę takiego stanu rzeczy na świecie jest zmiana światowego systemu finansowego poprzez zlikwidowanie czegoś takiego jak pieniądze. Tworząc nowy system powinniśmy wzorować się na idealnie funkcjonujących społecznościach pszczół i mrówek, czyli praca dla dobra ogółu i rozdzielanie bogactwa wg. potrzeb i wg. zasady "Wszyscy albo nikt" (Czyli albo wszyscy będą posiadać daną rzecz albo nikt). 
Nierówności ekonomiczne nie są nikomu potrzebne na tym świecie za to potrzebujemy ciągłej edukacji, poprawy świadomości i rozwoju umysłowego byśmy mogli stawać się coraz doskonalszym gatunkiem i byśmy mogli reprezentować wspólną wzorową cywilizację.

Działajmy razem, bez konfliktów, dla lepszej przyszłości. 
Make love not war.
Po co nam pieniądze? Przecież zasobów wystarczy dla wszystkich.

Portret użytkownika xes23

"Oprócz tego dysproporcja

"Oprócz tego dysproporcja bogactwa nie jest wynikiem błędów kapitalizmu jak chciałoby od razu wielu nawiedzonych lewicowców"
W takim razie skąd ten gwałtowny skok w dysproporcji? Jakiś dowód że nie jest oprócz słów.?
ale do rzeczy, winny nie jest kapitalizm ustrój promujący przedsiębiorczość, własny wkłąad i pracę tylko brak odpowiednich regulacji. Zawdzięczamy to tzw. szkole chicagowskiej, polecam wpisać te słowa w wyszukiwarkę. W latach 60-70tych przeciętny uczciwie pracujący obywatel zachodu był w stanie utrzymać żonę z dwójką dzieci. Dysproporcja w zarobkach między menażerem a pracownikiem szeregowym wynosiła mniej więcej 6:1. Po wprowadzeniu nowego modelu (co min. zawdzięczamy wielokrotnie tu wychwalanej pani Tacher, jedną ręką wspierająca solidarność a drugą w tym samym czasie niszczącą związki zawodowe w swoim kraju) dysproporcja ta skoczyłą do 200:1 a przęciętnego obywatela stać na niewiele. Mechanizm zmian po krótce polegał na zniesieniu większosci regulacji ustwowych bez oglądania się na kwestie humanizmu natomiast wprowadzający wolną amerykankę na rynku. Np; jeśli sytuacja wykreowana w gospodarce pozwala zapieprzać za 1500 brutto to tak ma być, natomiast jeśli w przyszłości w/g wolnego rynku będzie trzeba pracować tylko za jedzenia to tak ma być. Ogółnie coś takiego jak najniższa krajowa w/g szkoły chickagowskiej jest zła poniewaz jest regulacją. oops pisałem o zniesieniu regulacji a użyłem słowa wykreowana... bo tak właśnie jest, nie ma czegoś takiego jak samoregulacja, zawsze ktoś ma wpływ i wydaje decyzjie...
Drugą (i o wiele gorszą) gorszą częścią tych "reform" było zniesienie regulacji na rynkach finansowych co w efekcie doprowadziło do powstania MEGAbiznesu opartego na kreacji długu właściwie z niczego, o czym wspamniał autor artykułu. Do czego to doprowadziło odczuwamy obecnie na własnej skórze.
Gdyby w skrócie podsumowac ten model bez regulacji oprócz owszem przedsiąbiorczości promuje po prostu zwykłe ludzkie s.rwy.synstwo.., tacy przedsiębiorcy mają najlepiej im więcej wycisną za mniej z ludzi którzy na nich pracują.
Dodam jeszcze że gorliwymi wyznawcami wspomnianej szkoły są dwoje ostatnich p[rezesów nbp oraz pewien koleś bez peselu.

Portret użytkownika Izzo

Wychodzi na to że

Wychodzi na to że Republikanie i Demokaci w USA to też socjaliści od xx lat.
Tam korporacje finansują kandydatów do senatu, wojnę finansuje przemysł zbrojeniowy. No i wychodzi nam że na całym swiecie rządzą socjaliści bo wszędzie tak jest Wink
Królowie w średniowieczu to też socjaliści bo jest bieda a kró jest bogaty wraz ze szlachtą.
Giełda na Wall Street to też socjaliści, Rockefeller ze swoim przemysłem naftowym to był socjalista...
Natomiast kapitalista to ktoś taki który nie obiecuje, nie jest sponsorowany, chce tylko dobra swoich pracowników. Korwinkowy bełkot.

Portret użytkownika euklides

"Whatever the price of the

"Whatever the price of the Chinese Revolution, it has obviously succeeded not only in producing more efficient and dedicated administration, but also in fostering high morale and community of purpose. The social experiment in China under Chairman Mao's leadership is one of the most important and successful in human history."– David Rockefeller
Przetłumaczyć Ci to? Tak się składa, że nawet twórcy socjalizmu nie należą do bidulek. Engels był synem właścicieli zakładów włókienniczych, Marks pochodził z zamożnej rodziny prawniczej, Róża Luksemburg z bogatej rodziny kupieckiej itd.

Portret użytkownika 85r

Tak działa kapitalizm.

Tak działa kapitalizm. Niszczy się konkurencje. Czysto wilczy system. po trupach do celu. Na przykładzie polski można to dokładnie zobaczyć. Gdy polska stała się wolnym rynkiem do kupienia to konkurencyjne zachodnie filmy wykupiły polskie przedsiębiorstwa i je zamknęły by nie konkurowały z jej wyrobami. A gdy jakaś korporacja w wyżej wymieniony sposób nachapie się wystarczająco kasy to wprowadza dyktaturę po przez kupowanie polityków i podsuwanie im korzystnych dla nich ustaw. Czyli rządzi ten kto daje najwyższe łapówki pod stołem czyli korporacje np (monsato). A wszystkie mniejsze firmy ze względu na to że korporacje stworzyły pod siebie prawo i wykupiły polityków są niszczone np optimus.
A  czym korporacja bogatsza tym bardziej drastyczne metody wprowadza by pozostać hegemonem włącznie z zabójstwami to chyba nikomu nie trzeba mówić. Najlepszym tego przykładem są korporacje produkujące różnego maści leków, szczepionek, żywności GMO, wyroby ropne czy machiny wojenne. No i oczywiście produkujące zadłużenie na procent banki.
I w ten piękny sposób polacy w przeciągu 20 lat pozbyli się krajowych firm, wybudowanych po II wojnie światowej, które w większości dobrze prosperowały i przynosiły państwu zyski. I to by się nigdy nie stało gdyby nie kochana prywatna telewizja polsat, tvn która trzyma sztamę z największymi korporacjami tego świata, oczywiście z zachodu. Hoolywod to główny ogłupiasz mas na świecie, na którego sztuczki nabrało się już tak wielu naiwnych. Nie można też zapominać o nowoczesnych pomocnikach w ogłupianiu ludzi, portale internetowe sponsorowane przez reklamy wyżej wymienionych korporacji. No i jak bym mógł zapomnieć o cudownych rządach byłych solidarnościowców i razem z nimi cudownego kleru który wręcz kocha kapitalizm i zawsze do niego namawiał swoje owieczki.
Kapitalizm to jest dobrze przemyślany system którego celem miała być właśnie tego rodzaju niewolniczy system, jaki mamy obecnie. Ale to nie koniec przepotwarzania się tego systemu, bo w niedalekiej przyszłości już oficjalnie korporacje będą stanowić Prawo. Teraz już to robią ale jeszcze nie do końca oficjalnie we wszystkich krajach. Ale zanim to nastąpi w planach mają jak każdy rozsądny przedsiębiorca zwolnienie paru niepotrzebnych pracowników. A w ich znaczeniu tego słowa znaczy zabicie 6.5miliarda ludzi. Bo ziemia to dla nich firma którą po prostu zarządzają.

Portret użytkownika Jakub

Skad inni ludzie wiedza kto

Skad inni ludzie wiedza kto ile ma na koncie ?
 
Lecialem samolotem w zime i nagrywalem piekne widoki a takze ladowanie i gdy przelatywalem przez warstwe chmur to nagralem jakby spodek bialy chowajacy sie w chmurach widac go sekund góra 3 w lekkiej dziurze w chmurach pomoze mi ktos to rozwiazac czy to na serio ufo czy jakis budynek z ziemi? budynek musialby byc duzy pisac na [email protected]

Portret użytkownika Venture

Każde złotówka znajdująca się

Każde złotówka znajdująca się w jakimkolwiek banku jest pożyczona na procent. Poniżej znajduje się wykres ilości wszyskich depozytów i lokat skorelowany z pożyczkami udzielonymi dla gospodarstw domowych i przedsiębiorstw (dane dostępne na stronie NBP). www.nbp.pl/statystyka/pieniezna_i_bankowa/dwn/podaz_bilansowa.xls

Banki zarabiają na takiej działalności około 1,8% rocznie, ich zyski w ub. roku wyniosły 17 mld złotych. Każda złotówka jaką wpłacasz na konto zostaje oprocentowana i tyle średnio rocznie traci Polska ze swojego majątku (chociaż możesz mieć wrażenie, że twoje pieniążki narastają o jakiś tam procent).
 
System jest tak przeładowany, że wystarczy mała panika by wypłaty gotówki zostały wstrzymane na czas nieokreślony i wspominane m.in. scenariusze o Cyrze mogą okazać się rzeczywistością. Dzisiaj potrzeba, by każdy Polak w szybkim czasie podjął ze swojego konta marne 400 złotych.
Poważne problemy banków zaczęłyby się po wypłacie 50-100 mld złotych. Bankructwo byłoby prawdopodobne gdyby nagle zostały zlecone wypłaty gotówki powyżej 100 mld. Powyżej tej kwoty banksterzy mogą pakować manatki a istnienie całego systemu stoi pod znakiem zapytania.
A to zaledwie część pieniędzy. Bo depozyty bieżące ROR wynoszą aż 270 miliardów i to samych gospodarstw domowych, dalsze 260 mld to lokaty terminowe. NBP wpada w panikę gdyż wie, że dodrukowanie takiej kwoty spowoduje gigantyczną inflację.
Już nie będę wspominał, że cały ten dług jest niemożliwy do spłacenia z matematycznego punktu widzenia. Bo jak można spłacić 940 miliardów kredytów i wszelkiego rodzaju pozyczek oraz 950 miliardowy dług "publiczny" mając do dyspozycji zaledwie połowę tej kwoty.
Wracając do głownego tematu pieniędzy posiadanych przez tych kilkuset najbogatszych, elitę. Dotyczy to również Polski. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że z punktu widzenia obecnego systemu finansowego ponad połowa majątku Polski nie należy do Polaków. Pomyślcie, jeśli majątek publiczny i prywatny społeczeństwa wyceniany jest na około 3,5 bln złotych a długi wynoszą 1,9 bln to chyba nasuwa się prosty wniosek. Politycy zawsze mogliby powiedzieć, że nie jest tak źle bo moglibyśmy się zadłużyć aż do 100% majątku...

Portret użytkownika euklides

Gdyby każda złotówka była

Gdyby każda złotówka była pożyczana na procent to nie było by takiego problemu. Na twoim wykresie była by wtedy w przybliżeniu stała ilość depozytów, bo pomimo życzenia banków by każdy oddawał z procentem, pieniądze nie mogły by się urodzić. A dlaczego ilość depozytów rośnie? Bo system wygląda tak:
http://www.nbportal.pl/pl/np/animacje/prezentacje/system_bankowy/mechanizm-kreacji
Kredyt staje się nowym depozytem na podstawie którego można udzielić kolejnego większego kredytu itd. W efekcie banki cały czas zwiększają swój potencjał zadłużeniowy, zaburzają mechanizmy rynkowe, transferują bogactwo w wybranych kierunkach i stają się właścicielami coraz większego realnego mienia.

Portret użytkownika PiotrKa

"Sedno problemu tkwi W

"Sedno problemu tkwi W SYSTEMIE FINANSOWYM - banki swobodnie kreują pieniądze oparte o dług - czyli idąc do banku kreuje on na podstawie naszego podpisu na umowie kredytowej PRAWIE DOWOLNĄ ILOŚĆ PIENIĘDZY ( banki nie muszą mieć nawet tej gotówki - obowiązuje bowiem system rezerw cząstkowych - czyli np. w Polsce banki musza mieć rezerwy ok. 4 % (w banku centralnym) reszta idzie na kredyty . (przykładowo z 800 zł wkładu banki mogą wykreować ok 28000 zł ) - JAK WIDAĆ NA ANIMACJI -  oczywiście oprocentowane rzeczywiście. 
Ale jż tych odsetek banki nie kreują i ciągle gonimy króliczka a on cooooraz większy ...
 
Nawet Państwo nie ma prawa kreować własnych pieniędzy każde obligacje są oparte o dług !!!
 
Stąd też wszystkie problemy systemu - ON MUSI UPAŚĆ lub my upadniemy niżej niz w błoto...

Portret użytkownika guillarmod

Zyjemy w czasach gdzie nie ma

Zyjemy w czasach gdzie nie ma szans sie nie zadluzac z powodu chociazby systemu emerytalnego i opieki zdrowotnej bo to czysta statystyka.Ludzi starszych jest coraz wiecej mlodych i szczegolnie dzieci coraz mniej.Wkurwia mnie jednak system zadluzania stosowany w Europie i USA gdzie pozycza sie pieniadze od niezaleznych od rzadow bankow.To jest najbardziej zlodziejski spisek korporacji jaki tylko mozna sobie wyobrazic.Zadluzenie zawsze jest zle ale jesli juz musi byc to niech bedzie w modelu japonskim.Ten kraj jest zadluzony na ponad 200% PKB czyli mowiac prosciej Japonia jest sprzedana dwukrotnie ale z ta roznica ze pieniadze ktore rzad pozycza pozycza od obywateli a nie od bankow i innych panstw.Wszystko zostaje "w rodzinie".Zakladajac ze rzad musialby oddac pieniadze to kazdy japonczyk stanie sie czastkowym wlascicielem jakiego koncernu firmy itd a w Polsce Europie czy USA?Kto?Te kurwy bankowe ktore chca do konca zniewolic ludzi a mowie to jako osoba ktora zawodowo zajmuje sie posrednictwem finansowym od prawie 10 lat i czesto klienci do ktorych dzwonie po raz pierwszy probuja sugerowac ze jestem oszutem naciagaczem slugusem korporacji ale po kilku minutach rozmowy zmieniaja zdanie bo widza ze jestem po ich stronie a nie po stronie firmy w ktorym zalatwiam im kredyt czy ubezpiecznie.

Portret użytkownika euklides

A w czym bank państwowy w tym

A w czym bank państwowy w tym twoim "modelu japońskim" ma niby być lepszy od prywatnych banków? Bo korporacja która jest jego właścicielem nazywa się "państwo"? Powiedz mi geniuszu jak mogę zadłużyć się sam u siebie? Z tego co widzę potrzebny jest taki magiczny bank, który zabierze mi moją kasę i zrobi z tego dług, który będa mógł sobie pożyczyć. Oczywiście wszystko pozostaje w "rodzinie" bo rząd mnie bardzo kocha - premier i prezydent są jak ojciec i matka w zdrowej gejowskiej rodzinie.

Portret użytkownika euklides

Przecież rząd może sobie

Przecież rząd może sobie podnieść podatki, a obligacje i tak będzie spłacał z podatków. Całe te czary mary mają na celu ukrycie oczywistej prawdy, że aparat państwowy nic sensownego nie wytwarza i jest dla społeczeństwa tylko ciężarem.

Portret użytkownika CRUSADERS

Tak już jest w starszym

Tak już jest w starszym wieku, powoli wyłączają się wszystkie drogi , a to oddechowe, potem moczowodowe, drogi i obiegówki krążeniowe z tym, że wybrańców leczą a nawet wyleczą z raka a innych nie, kiedy juz sikają krwią - odsyłani są do domu ...

Portret użytkownika Rysiek

Lewacka propaganda to jakieś

Lewacka propaganda to jakieś satanistyczny bełkot.
W imie równości wprowadza się rządy mniejszości i konflikty społeczne.
Walczą o wolnosć-co nie przeszkadza poasiadać w ich łapskach przemysłu zbrojeniowego.
Sa przeciwko kapitalistom-co nie przeszkadza im mieć największe przemysły, banki i korporacje tego świata.
Chcą swieckiego państwa-w swoim trzymając się głupiej wiary bez najmniejszych odstępstw.

Portret użytkownika euklides

Moim zdaniem są

Moim zdaniem są niepoczytalni.
Promują eutanazję bo każdy ma prawo się zabić, ale w aucie nie możesz jechać bez zapiętych pasów, bo... możesz się zabić. Albo walka z ubóstwem poprzez opodatkowanie ludności. Becikowe żeby potem płacić VAT w artykułach dziecięcych itd. Przykłady można mnożyć.

Portret użytkownika Rasta4Peace

Ostatni będą

Ostatni będą pierwszymi.
Największym eksperymentem kontroli umysłu jaki te "elity" kiedykolwiek na nas przeprowadziły, to wmówienie nam że nasze umysły są bezsilne.
Wszystkie istoty ludzkie na tej planecie są jak anteny, jesteśmy elektro-magnetycznymi odbiornikami, ci którzy obecnie stoją u szczytów "władzy" systemowej dobrze o tym wiedzą.
Jak myślicie jak działa uszkodzone radio? wysyła oraz odbiera niewyraźne sygnały.
Tak właśnie jesteśmy traktowani i tak z własnej otułmanionej woli traktujemy swoje ciała, poprzez wiele substancji, zachowań, stresu, utrzymujemy nasz organizm na niższych obrotach poprostu nie działamy tak jak zostaliśmy do tego stworzeni. Poprzez takie działanie nasze intencje/marzenia poprostu się nie spełniają ponieważ wysyłamy słaby niewyraźny sygnał do wszechświata.
Oni wiedzą o tym dobrze, jak myślicie dlaczego obecni np. artyści za byle bazgroł dostają miliony dolarów? bo to zrozumieli, dlaczego te "elity" odnoszą takie sukcesy bez większego wysiłku? bo zrozumieli że ich umysł i świadomość kreuje rzeczywistość wobec ich oczekiwań i intencji, niestety robią to kosztem nas, a to odwróci się do nich ze zdwojoną siłą.
Każde z nas jest współ-twórcą tej rzeczywistości wraz z naszym wszechświatem, jeśli chcecie aby wasze marzenia codzienne jak i życiowe się spełniały poprostu zacznijcie patrzeć na ten świat z boku i zacznijcie dbać o swoje ciało i reszte świata was otaczającego, a zobaczycie różnice w niedługim czasie.

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Portret użytkownika guillarmod

Podejrzewam ze odbierasz

Podejrzewam ze odbierasz ciekawe spojrzenia jak o tym mowisz ludziom?Pewnie traktuja Cie jak totalnego psychola?Cos o tym wiem bo mysle bardzo podobnie i wiem jak na mnie sie patrza ludzie kiedy przedstawiam im jak to oni nazywaja swoja "chora bzdurna" teorie.W naszej glowie w mozgu mamy wszystko co nam potrzene do zycia ale niestety ludzie tego nie rozumieja a co gorsze nawet nie chca tego zrozumiec

Portret użytkownika Rasta4Peace

Kiedyś próbowałem wręcz

Kiedyś próbowałem wręcz namówić paru ludzi aby spróbowali podążać podobnym tropem myślenia, robiłem tak ponieważ na własnej skórze/doświadczeniu poznałem wartość tego tropu, niestety tak jak mówisz nie wychodzi to na dobre. Nie przestane dzielić się swymi poglądami z bliskimi czy innymi ludźmi lecz teraz wiem że każdy człowiek musi dojść do tego sam, przezyc to sam i zrozumiec to sam, jedyne co moge zrobić to pomóc podpowiedzieć tak jak wielu ludzi robi to w muzyce,filmach itd. Wszyscy jesteśmy ludźmi lecz przezywamy ten okres każde z osobna inaczej to jest w nas piękne a zarazem nieco irytujące, lecz przedewszystkim powinniśmy skupić się na samo rozwoju bo możemy spotkać niemiłe skutki nachalności w przekazywaniu swoich spostrzeżeń.

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Portret użytkownika Rasta4Peace

Na chłopski rozum tłumacząc

Na chłopski rozum tłumacząc tygrys, poprostu nie przejmuj się tak, gdy stanie się coś złego, coś na opak,  nie wysyłaj znowu czegoś złego dlatego że tak się stało, ponieważ robi się koło. Staraj się przyglądać swoim emocjom, myślom i to co wysyłasz bo to wszystko nie znika tylko zostaje w twojej osobistej sferze która służy do przyciągania doświadczeń które wszechświat myśli że chcesz.
Trymaj jeszcze jeden link jest to dokument "Quantum Communication" nieco długi ale naprawde otwiera oczy na pewne sprawy które przed nami zatajano od setek lat.
Może go oglądałeś jeśli nie naprawde polecam i wszystkim którzy się na ten komentarz natkną, w pewnych momentach troche mulący ale naprawde wiele wartościowych informacji o strukturze wszechświata jest Smile
http://www.youtube.com/watch?v=JyFiWdE5V4g&list=PLL1WFFdI6MMKJfk5QmoJgCSKifuJmDOUS&feature=mh_lolz
Pozdrawiam : )

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem