16 żołnierze Bundeswehry ucierpiało w Alpach na skutek uderzenia pioruna

Kategorie: 

W Niemczech 16 żołnierzy Bundeswehry ucierpiało od uderzenia pioruna podczas burzy, podaje Spiegel. Incydent miał miejsce w rejonie Mittenwald w Alpach Bawarskich w pobliżu Garmisch-Partenkirchen.

 

Około stu żołnierzy rozbiło obóz podczas ćwiczeń. Chwilę później rozpętała się burza. Po uderzeniu pioruna trzy osoby zabrane zostały przez śmigłowiec pogotowia do szpitala, a pozostałe przewieziono do hotelu Grobl - Alm. W akcji ratunkowej wzięli udział ratownicy z Niemiec i sąsiedniej Austrii.

Ćwiczenia, które zostały przerwane z powodu wypadku, odbywały się w górach na wysokości 1200 m. Dzień wcześniej w środę 22 lipca br. w Bolzano od uderzenia pioruna zginął 34-letni turysta z Dusseldorfu.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Thor

Ten piorun to tylko

Ten piorun to tylko symboliczne ostrzeżenie od Królestwa Światła skierowany do wojsk Władców Ciemności. Natomiast w momencie gdy wojska ciemności dokonają ataków podczas najbliższej wojny na niewinne kraje i kraje Słowiańskie w tym Polskę wtedy nastąpi apogeum takich zdarzeń, miliardy piorunów i innych anomalii pogodowych zniszczą wojska ciemności a resztki które przeżyją będą już bezużyteczne i niezdolne do użytku. Wtedy świat zostanie naprawiony. Winni zostaną ukarani nawet po ich fizycznej śmierci a dobrzy ludzie zostaną nagrodzeni zarówno Ci żyjący jak i Ci którzy żyli przed nami. Nastanie nowa era dla planety ziemia i dla wszystkich stworzeń które na niej żyły i żyją. Sława Słowianom.