16 żołnierze Bundeswehry ucierpiało w Alpach na skutek uderzenia pioruna

Kategorie: 

W Niemczech 16 żołnierzy Bundeswehry ucierpiało od uderzenia pioruna podczas burzy, podaje Spiegel. Incydent miał miejsce w rejonie Mittenwald w Alpach Bawarskich w pobliżu Garmisch-Partenkirchen.

 

Około stu żołnierzy rozbiło obóz podczas ćwiczeń. Chwilę później rozpętała się burza. Po uderzeniu pioruna trzy osoby zabrane zostały przez śmigłowiec pogotowia do szpitala, a pozostałe przewieziono do hotelu Grobl - Alm. W akcji ratunkowej wzięli udział ratownicy z Niemiec i sąsiedniej Austrii.

Ćwiczenia, które zostały przerwane z powodu wypadku, odbywały się w górach na wysokości 1200 m. Dzień wcześniej w środę 22 lipca br. w Bolzano od uderzenia pioruna zginął 34-letni turysta z Dusseldorfu.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Thor

Ten piorun to tylko

Ten piorun to tylko symboliczne ostrzeżenie od Królestwa Światła skierowany do wojsk Władców Ciemności. Natomiast w momencie gdy wojska ciemności dokonają ataków podczas najbliższej wojny na niewinne kraje i kraje Słowiańskie w tym Polskę wtedy nastąpi apogeum takich zdarzeń, miliardy piorunów i innych anomalii pogodowych zniszczą wojska ciemności a resztki które przeżyją będą już bezużyteczne i niezdolne do użytku. Wtedy świat zostanie naprawiony. Winni zostaną ukarani nawet po ich fizycznej śmierci a dobrzy ludzie zostaną nagrodzeni zarówno Ci żyjący jak i Ci którzy żyli przed nami. Nastanie nowa era dla planety ziemia i dla wszystkich stworzeń które na niej żyły i żyją. Sława Słowianom.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ