Żydzi nie odpuszczają! Izrael podejmie drugą próbę wylądowania na Księżycu

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Pierwsza nieudana próba wylądowania na Księżycu zupełnie nie zraziła Żydów. Izrael ogłosił, że zamierza zrealizować kolejną misję kosmiczną. Będzie to możliwe dzięki funduszom pozyskanym od prywatnych darczyńców i społeczeństwa.

Misja kosmiczna Beresheet, zbudowana przez firmę SpaceIL i państwową agencję kosmiczną Israel Aerospace Industries, w czwartek 11 kwietnia spektakularnie rozbiła się podczas próby lądowania na Księżycu. Wydawało się, że incydent znacznie zmniejszy nadzieję Izraela na stanie się czwartym krajem w historii, który z powodzeniem zarządzał lądowaniem na satelicie Ziemi. Okazuje się jednak, że Żydzi tak łatwo nie dają za wygraną.

 

Miliarder i właściciel firmy SpaceIL, Morris Kahn, podczas rozmowy z izraelską telewizją przyznał, że otrzymał ogromne wsparcie ludzi z całego świata, w związku z czym ogłosił rozpoczęcie prac nad nową misją o nazwie Beresheet 2. Pierwsza kosmiczna wyprawa kosztowała około 100 milionów dolarów, a większość funduszy pochodziła od darczyńców. Kahn przyznał, że udział rządu Izraela w przedsięwzięciu wynosił jedynie około 3 milionów dolarów.

Właściciel SpaceIL dodał, że darczyńcy rozpoczęli już zrzutkę na start nowej misji, lecz jego zdaniem fundusze powinny pochodzić głównie od społeczeństwa Izraela, które musi być dumne z ambitnych planów eksploracji kosmosu przez rodzimą firmę. Jednocześnie Kahn zaznaczył, że nie chce opierać się na finansowaniu przez rząd.

 

Pierwsze obrady nad projektem Beresheet 2 odbyły się w niedzielę i wszyscy tryskali optymizmem, że tym razem uda się umieścić flagę Izraela na Księżycu. Jak dotąd tylko trzem narodom udała się taka sztuka. Chodzi oczywiście o Stany Zjednoczone, Związek Radziecki i Chiny. Zanim doszło do udanego lądowania, każda z tych potęg rozbiła o naszego satelite po kilka lądowników. Wszystko zatem jeszcze przed Izraelem.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 1.3 (3 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika euklides

Będzie to możliwe dzięki

Będzie to możliwe dzięki funduszom pozyskanym od prywatnych darczyńców i społeczeństwa.

Polinowscy posłowie napewno wyjdą naprzeciw społecznej inicjatywie. Budujemy Izraelowi muzea, cmentarze i sponsorujemy emerytury. Większość polinowskich posłów na pewno rozumie, że nasze antysemickie społeczeństwo powinno też zasponsorować Izraelowi program kosmiczny.

Portret użytkownika rechotek

Jak ktoś ciekawy kim są

Jak ktoś ciekawy kim są naprawdę żydzi i jak wpisali się w naszą rzeczywistość niech przeczyta to opracowanie bo lepszego chyba nie ma w internecie http://niezaleznemediapodlasia.pl/zydzi-przestancie-klamac/

"Trwająca od wielu lat żydowska agresja propagandowa na Polskę, nie jest wynikiem niechęci, czy nawet nienawiści do Polaków. Byłoby to zbyt łatwe i zbyt naiwne wytłumaczenie całej tej powodzi oszczerstw i kalumnii. Tu gra idzie o państwo, zasobne, świetnie położone do wielkich światowych interesów, o dobrym klimacie, zamieszkałym przez ludzi dobrotliwych i naiwnych, nie skorych do głębszych dociekań, doskonale nadających się na potulną masę roboczą.

Tu idzie o naszą wolność i nasze, POLSKIE PAŃSTWO"

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika A.d.a.m

Uzurpatorskie Żydostwo z Pisu

Uzurpatorskie Żydostwo z Pisu bezprawnie zorganizowało w imieniu Polaków AntyIrańską Konferencje. Po sprowadzeniu do Polski Amerykanów zapewniających bezpieczeństwo nadzorującej Polin bandyckiej żydowskiej mafii, Żydowski nierząd realizuje plan wzbudzania nienawiści do Polaków wśród nielicznych przyjaznych dla nas narodów np Persów, by pozostawić nas w osamotnieniu. Te działania są doskonale skorelowane z orgonizowaną przez międzynarodowe żydowskie organizacje nagonką medialną, która nabrała na sile po przyjęciu przez amerykański kongres ustawy 447. Na szczęście strona Irańska, a przynajmniej jej część, nadal chce podtrzymywać przyjaźń z Polskim społeczeństwem. Nasi Perscy bracia nagrali specjalny spot do Polaków. Zwróćmy uwagę na to, jak bardzo się różni od tych żydowskich. https://youtu.be/Jt7gPlVnifY

Żydo amerykańska baza znajduje się na terenach złóż tytanu, których wartość ocenia się nawet na 5.8 Biliona $.

Plan przeniesienia Izraela do Polski-cele wyznaczone przez żydów na Kongresie Ruchu odrodzenia żydowskiego w Polsce.

https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/140465,juz-nawet-nie-iiizydo-rp-tylko-polin-tego-im-sie-chce

Zaczyna się holokaust Polaków wywiad z dr Czerniakiem.

https://youtu.be/d3ykgqBbCk4

Ogromne zasoby geologiczne Polski Wywiad z Prof Kozłowskim. https://youtu.be/2kC5d1w1A34

Polska najbogatszym Krajem Europy Krzysztof Tytko. Mamy złoża węgla i gazu na tysiąc lat! https://youtu.be/RcMUZYdLRcc

Odnośnie Konfederacji : Czołówka to sami żydzi. Osobiście uważam, że Konfederacja to taki wentyl bezpieczeństwa na wypadek, gdyby Polskie społeczeństwo stało się zbyt wzburzone i konieczne stałoby się spowolnienie, lub odwleczenie w czasie budowy Judeopolonii przy jednoczesnym zachowaniu władzy przez żydów. Można na nich zagłosować, żeby kupić trochę czasu. Jednak realne zmiany nastąpią dopiero wtedy, gdy do władzy dojdą Polacy.

Polacy powinni załatwiać sobie pozwolenie na broń. Podobno łatwiej będzie uzyskać pozwolenie na broń w celach "kolekcjonerskich i sportowych "

Strony

Skomentuj