Żydzi mogą być winni Polsce co najmniej 20 bilionów dolarów

Kategorie: 

Źródło: Internet

Israel Singer podczas spotkania Światowego Kongresu Żydów w Buenos Aires w 1996 r. powiedział:  „Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. [...] Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”. Cel ten jest skutecznie realizowany, czego ostatnim przykładem jest antyirański szczyt w Warszawie.

Najwyższy czas, żeby to Polska zaczęła stawiać żądania Żydom. Skoro oni chcą jakichś odszkodowań, wystawmy im rachunek za ich długi wobec naszego kraju. Sprawę tych długów opisał słynny historyk i historiozof - profesor Feliks Koneczny - w książce „Cywilizacja żydowska”. Według Konecznego dla żydowskich kahałów było „złotym interesem, żeby zapożyczać jak najwięcej u zamożniejszych Polaków; zadłużano się tak, aż strunka nareszcie pękła [...]”. W roku 1764 długi organizacji żydowskich wyniosły bajeczną na owe czasy sumę 2,5 miliona ówczesnych złotych, z czego około półtora miliona przypadło na pretensje duchowieństwa (przeważnie Jezuitów, Dominikanów i Franciszkanów), a około 900 tys. złotych polskich na pretensje magnaterii. Takiej sumy doliczono się w 1764 roku. Trzeba jednak pamiętać o ogromnej ilości niezarejestrowanych pożyczek, których udzielała Żydom szlachta wiejska. Według Konecznego suma tych pożyczek, to około miliona ówczesnych złotych. Te pieniądze ostatecznie nigdy nie zostały spłacone.

Obiegowe złote polskie były równoważne polskim złotym czerwonym w proporcji w zależności od okresu od 4 do 6 złotych obiegowych za jeden polski czerwony. Każdy polski złoty czerwony zawierał 3,5 grama złota. Jeśli przyjmiemy średnią wartość jednego złotego czerwonego jako pięć złotych obiegowych, to:

2 500 000 złotych obiegowych jest równoważne 500 000 polskich złotych czerwonych

Zawartość złota w 500 000 polskich złotych czerwonych wynosi:

500 000 zł pc x 3,5g/(złpc) = 1 750 000 [g]

Jedna uncja zawiera 31,1 [g]

Liczba uncji: 1 750 000 [g] /(31,1g/unc)= 56 270 uncji

Przy założeniu, że cena złota wynosi 1320 dolarów za uncję,  odpowiada to sumie 74 276 527 dolarów. Pieniądze te pracowały dla Żydów przez  254 lata (2018-1764). Roku 2019 na razie nie wliczamy.

Wykorzystując te pieniądze Żydzi udzielali biednej szlachcie kredytów na wysokie odsetki. Przyniosło im to fortuny. Żydzi świetnie rozumieją, że pieniędzy nie pożycza się za darmo. Bez skrupułów obarczali odsetkami w wysokości 30-40%, czasem nawet 80%.

Jeśli obciążmy wielkość żydowskiego długu odsetkami wynoszącymi tylko 5%, to otrzymamy:

74 276 527 x (1,05)exp254 = 1,79x10exp13= 17,9x10exp12 = 17,9 biliona dolarów.

Przy odjęciu od tej sumy roszczeń żydowskich w sprawie mienia bezspadkowego, które szacowane są na 300 miliardów dolarów, to Żydzi mają do spłacenia Polsce i Polakom 17,6 biliona dolarów. Oczywiście przy odsetkach wyższych niż 5% będzie to kwota znacznie większa. Do tego trzeba by także wliczyć pożyczki niezarejestrowane udzielane przez szlachtę wiejską. Ich suma to około miliona ówczesnych złotych. Zatem ten rachunek opiewałby na co najmniej 20 bilionów dolarów.

 

Pora skończyć z pozorami dyplomacji i zacząć realnie dbać o interes Polski. Inaczej zostaniemy wyrzuceni na śmietnik historii ku uciesze wrogów Polski.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera


Komentarze

Portret użytkownika Zoro

Teraz zaczynam rozumieć

Teraz zaczynam rozumieć dlaczego austriacki żyd (Adolf Hitler) otrzymywał od żydowskich Banków środki na powstanie i rozwój przemysłu holokaust, tak by polscy żydzi mogli z Polskiego Wojska bezkarnie zdezerterować i utworzyć państwo Izrael.

Portret użytkownika Adrian Bayford

Hey,

Hey,

Do you need legal and quick loans?

Register now and get a loan quickly!

We offer financial assistance for people seeking loans. loan financing and working capital to set up a new company or expand existing business. Our loan is offered with a favorable 2% interest rate. Interested parties should contact us for more information via email: ([email protected])

Portret użytkownika Gerwazy cięty na zdrajców

Na zdławienie wszelkich

Na zdławienie wszelkich roszczeń - np. 300 mld dolarów hucpy Izraela - a z drugiej strony na wyegzekwowanie odszkodowań za zbrodnie i zniszcenia i rozpętanie II w.św. - prosta rada - POLSKA MUSI MIEĆ ATOM. ZA WSZRLKA CENA I KAŻDYM SPOSOBEM. A cała reszta - przyjdzie sama. Tylko atom - a na jakies rozdzieranie szat i biadolenie - szkoda czasu. ATOM TO PRIORYTET i CEL STRATEGICZNY DLA POLSKI NR 1. To pdstawa, żeby otworzyć dla Polaków wszystkie drzwi i wszystkie pola ekonomiczne i polityczne - dotychczas blokowane.

Portret użytkownika Mojeimię44

Na koniec moich wywodów

Na koniec moich wywodów jeszcze mała ciekawostka. Czy wiedziałeś/łaś, że muzeum Polin kosztowało 320 mln złotych a każdy Polak by te muzeum powstało musiał zapłacić w formie podatków 7 zł? Jeśli tak to czy wiesz, że muzeum Polin nie jest własnością państwową czyli obywatelską? Niestety muzeum Polin jest własnością publiczno-prywatną pozarządowej organizacji żydowskiej, która zapewnia bieżący budżet oraz działalność edukacyjną i publiczną muzeum. To robota PO. My Polacy finansowaliśmy prywatną inwestycję żydowską, która rządzi przychodami i wydatkami z budżetu tego muzeum. Życzę wam większej świadomości kochani. 

 https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/muzeum-historii-zydow-polskich-kosztowalo-320,193,0,1647553.html

Portret użytkownika tosia

Dzięki tym właśnie parchom,

Dzięki tym właśnie parchom, których Hitler ścigał po całej Europie, a którzy w końcu uciekli do Polski, bo dalej się nie dało, zrównano nasz kraj z ziemią, wymordowano miliony Polaków, ograbiono z mienia, godności i kultury. To się nie skończyło! Europa na to patrzy i nic nie robi, cichaczem wspiera. Młodzi są ślepi, a starym się juz nie chce - efekt = Żydzi dopną swego.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

I tu się nie zgodzę. Nie

I tu się nie zgodzę. Nie dopną.

A wiesz dlaczego ? Sens życia przeciętnego parcha to kasa. Im więcej, tym wyżej notowany w kachale, czy jak tam zwą. A tu się system finansowy całkowicie wysypał. Nie będę się rozpisywał, ale QFS (quantum financial system) już działa. Pieniądze są cichaczem wymieniane na te z pokryciem w złocie przez BRICS. Są oporne enklawy, ale ich giełdy dostają w łebek, i bankructwo w perspektywie. Wenezuela to był mega zastrzyk gotówy, nie wypaliło. Nachujachu leci do pierdla. Kardynał Pell, główny skarbnik Watykanu, jest świadkiem koronnym i śpiewa. W 2012 FED dostał sądowy zakaz dalszej działalności, a zlali to i dalej obracali pieniędzmi. W związku z czym wszystkie kredyty przez Wall Street udzielone są wyłudzeniem, nieważne, i mają oddać kasę, a krecha anulowana będzie. Nie piszę o tym zazwyczaj, bo trudno ludziom uwierzyć, ale ja wiem że to się dzieje. Makarona ludzie tradycyjnie dla Francji wykopią na pynio, żółte kamizelki, to zwykli, wqrwieni ludzie, narastająca fala antysemityzmu jest tym podparta. Makrela "śmierdzi" lokalnie i CDU nie zaprasza jej do siebie, do landów. U nas Glapiński, "koleś", złapany za jaja ćwierknął i prezio dostanie "poradnik". Sikorski sam zaczął ćwierkać nie pytany, wietrząc pismo nosem, za poradą małżonki. Miler skrucha, ćwierka, Balcerowicz przebąkuje, ... . Jak kard. Pell sypnął, i dalej sypie, to nikt względem kasy nie ma nic do powiedzenia. Kropka. Watykan jest ponad wszystkimi mafiami świata. Jak tam się kasa wysypała, to koniec pieniędzy "fiat". Do tego zobacz co w ussa. Mur z Meksykiem, to ściema :  https://www.youtube.com/watch?v=kUPgMYhdQow     .Chodziło o FED, WallStreet, Rotszyldów, kabałę, satanistów, ogólnie bagno. Po prostu dobrzy ludzie zaczynają wygrywać. A po setkach lat niewoli i braku widoków na poprawę po prostu nie wierzą.

Tyle w dużym skrócie.

Strony

Skomentuj