Żydzi mogą być winni Polsce co najmniej 20 bilionów dolarów

Kategorie: 

Źródło: Internet

Israel Singer podczas spotkania Światowego Kongresu Żydów w Buenos Aires w 1996 r. powiedział:  „Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. [...] Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”. Cel ten jest skutecznie realizowany, czego ostatnim przykładem jest antyirański szczyt w Warszawie.

Najwyższy czas, żeby to Polska zaczęła stawiać żądania Żydom. Skoro oni chcą jakichś odszkodowań, wystawmy im rachunek za ich długi wobec naszego kraju. Sprawę tych długów opisał słynny historyk i historiozof - profesor Feliks Koneczny - w książce „Cywilizacja żydowska”. Według Konecznego dla żydowskich kahałów było „złotym interesem, żeby zapożyczać jak najwięcej u zamożniejszych Polaków; zadłużano się tak, aż strunka nareszcie pękła [...]”. W roku 1764 długi organizacji żydowskich wyniosły bajeczną na owe czasy sumę 2,5 miliona ówczesnych złotych, z czego około półtora miliona przypadło na pretensje duchowieństwa (przeważnie Jezuitów, Dominikanów i Franciszkanów), a około 900 tys. złotych polskich na pretensje magnaterii. Takiej sumy doliczono się w 1764 roku. Trzeba jednak pamiętać o ogromnej ilości niezarejestrowanych pożyczek, których udzielała Żydom szlachta wiejska. Według Konecznego suma tych pożyczek, to około miliona ówczesnych złotych. Te pieniądze ostatecznie nigdy nie zostały spłacone.

Obiegowe złote polskie były równoważne polskim złotym czerwonym w proporcji w zależności od okresu od 4 do 6 złotych obiegowych za jeden polski czerwony. Każdy polski złoty czerwony zawierał 3,5 grama złota. Jeśli przyjmiemy średnią wartość jednego złotego czerwonego jako pięć złotych obiegowych, to:

2 500 000 złotych obiegowych jest równoważne 500 000 polskich złotych czerwonych

Zawartość złota w 500 000 polskich złotych czerwonych wynosi:

500 000 zł pc x 3,5g/(złpc) = 1 750 000 [g]

Jedna uncja zawiera 31,1 [g]

Liczba uncji: 1 750 000 [g] /(31,1g/unc)= 56 270 uncji

Przy założeniu, że cena złota wynosi 1320 dolarów za uncję,  odpowiada to sumie 74 276 527 dolarów. Pieniądze te pracowały dla Żydów przez  254 lata (2018-1764). Roku 2019 na razie nie wliczamy.

Wykorzystując te pieniądze Żydzi udzielali biednej szlachcie kredytów na wysokie odsetki. Przyniosło im to fortuny. Żydzi świetnie rozumieją, że pieniędzy nie pożycza się za darmo. Bez skrupułów obarczali odsetkami w wysokości 30-40%, czasem nawet 80%.

Jeśli obciążmy wielkość żydowskiego długu odsetkami wynoszącymi tylko 5%, to otrzymamy:

74 276 527 x (1,05)exp254 = 1,79x10exp13= 17,9x10exp12 = 17,9 biliona dolarów.

Przy odjęciu od tej sumy roszczeń żydowskich w sprawie mienia bezspadkowego, które szacowane są na 300 miliardów dolarów, to Żydzi mają do spłacenia Polsce i Polakom 17,6 biliona dolarów. Oczywiście przy odsetkach wyższych niż 5% będzie to kwota znacznie większa. Do tego trzeba by także wliczyć pożyczki niezarejestrowane udzielane przez szlachtę wiejską. Ich suma to około miliona ówczesnych złotych. Zatem ten rachunek opiewałby na co najmniej 20 bilionów dolarów.

 

Pora skończyć z pozorami dyplomacji i zacząć realnie dbać o interes Polski. Inaczej zostaniemy wyrzuceni na śmietnik historii ku uciesze wrogów Polski.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera


Komentarze

Portret użytkownika Adrian Bayford

Hey,

Hey,

Do you need legal and quick loans?

Register now and get a loan quickly!

We offer financial assistance for people seeking loans. loan financing and working capital to set up a new company or expand existing business. Our loan is offered with a favorable 2% interest rate. Interested parties should contact us for more information via email: ([email protected])

Portret użytkownika Gerwazy cięty na zdrajców

Na zdławienie wszelkich

Na zdławienie wszelkich roszczeń - np. 300 mld dolarów hucpy Izraela - a z drugiej strony na wyegzekwowanie odszkodowań za zbrodnie i zniszcenia i rozpętanie II w.św. - prosta rada - POLSKA MUSI MIEĆ ATOM. ZA WSZRLKA CENA I KAŻDYM SPOSOBEM. A cała reszta - przyjdzie sama. Tylko atom - a na jakies rozdzieranie szat i biadolenie - szkoda czasu. ATOM TO PRIORYTET i CEL STRATEGICZNY DLA POLSKI NR 1. To pdstawa, żeby otworzyć dla Polaków wszystkie drzwi i wszystkie pola ekonomiczne i polityczne - dotychczas blokowane.

Portret użytkownika Mojeimię44

Na koniec moich wywodów

Na koniec moich wywodów jeszcze mała ciekawostka. Czy wiedziałeś/łaś, że muzeum Polin kosztowało 320 mln złotych a każdy Polak by te muzeum powstało musiał zapłacić w formie podatków 7 zł? Jeśli tak to czy wiesz, że muzeum Polin nie jest własnością państwową czyli obywatelską? Niestety muzeum Polin jest własnością publiczno-prywatną pozarządowej organizacji żydowskiej, która zapewnia bieżący budżet oraz działalność edukacyjną i publiczną muzeum. To robota PO. My Polacy finansowaliśmy prywatną inwestycję żydowską, która rządzi przychodami i wydatkami z budżetu tego muzeum. Życzę wam większej świadomości kochani. 

 https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/muzeum-historii-zydow-polskich-kosztowalo-320,193,0,1647553.html

Portret użytkownika tosia

Dzięki tym właśnie parchom,

Dzięki tym właśnie parchom, których Hitler ścigał po całej Europie, a którzy w końcu uciekli do Polski, bo dalej się nie dało, zrównano nasz kraj z ziemią, wymordowano miliony Polaków, ograbiono z mienia, godności i kultury. To się nie skończyło! Europa na to patrzy i nic nie robi, cichaczem wspiera. Młodzi są ślepi, a starym się juz nie chce - efekt = Żydzi dopną swego.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

I tu się nie zgodzę. Nie

I tu się nie zgodzę. Nie dopną.

A wiesz dlaczego ? Sens życia przeciętnego parcha to kasa. Im więcej, tym wyżej notowany w kachale, czy jak tam zwą. A tu się system finansowy całkowicie wysypał. Nie będę się rozpisywał, ale QFS (quantum financial system) już działa. Pieniądze są cichaczem wymieniane na te z pokryciem w złocie przez BRICS. Są oporne enklawy, ale ich giełdy dostają w łebek, i bankructwo w perspektywie. Wenezuela to był mega zastrzyk gotówy, nie wypaliło. Nachujachu leci do pierdla. Kardynał Pell, główny skarbnik Watykanu, jest świadkiem koronnym i śpiewa. W 2012 FED dostał sądowy zakaz dalszej działalności, a zlali to i dalej obracali pieniędzmi. W związku z czym wszystkie kredyty przez Wall Street udzielone są wyłudzeniem, nieważne, i mają oddać kasę, a krecha anulowana będzie. Nie piszę o tym zazwyczaj, bo trudno ludziom uwierzyć, ale ja wiem że to się dzieje. Makarona ludzie tradycyjnie dla Francji wykopią na pynio, żółte kamizelki, to zwykli, wqrwieni ludzie, narastająca fala antysemityzmu jest tym podparta. Makrela "śmierdzi" lokalnie i CDU nie zaprasza jej do siebie, do landów. U nas Glapiński, "koleś", złapany za jaja ćwierknął i prezio dostanie "poradnik". Sikorski sam zaczął ćwierkać nie pytany, wietrząc pismo nosem, za poradą małżonki. Miler skrucha, ćwierka, Balcerowicz przebąkuje, ... . Jak kard. Pell sypnął, i dalej sypie, to nikt względem kasy nie ma nic do powiedzenia. Kropka. Watykan jest ponad wszystkimi mafiami świata. Jak tam się kasa wysypała, to koniec pieniędzy "fiat". Do tego zobacz co w ussa. Mur z Meksykiem, to ściema :  https://www.youtube.com/watch?v=kUPgMYhdQow     .Chodziło o FED, WallStreet, Rotszyldów, kabałę, satanistów, ogólnie bagno. Po prostu dobrzy ludzie zaczynają wygrywać. A po setkach lat niewoli i braku widoków na poprawę po prostu nie wierzą.

Tyle w dużym skrócie.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Lepiej sprawdź co piszą za

Lepiej sprawdź co piszą za granicą bo WP i Interia to familia Goebbelsa. Mogą cuda widy napisać polakom jak im pany karzą, żeby w polin lud ciemny myślał to co trzeba. Na świecie może nikt nie wiedzieć co ten bandyta tu wygadywał... Sprawiedliwa szopka może być lokalna! Z drugiej strony w szatańskim państewku trwa rozłam na szatanów religijnych i tych realnie diabelskich, może ktoś zrobił silne czary w tym czarodziejskim państwie i ten jełop beblał od tych czarów głupoty, ale bardzo w to wątpię.

Portret użytkownika inzynier magister

wiadomość z dzisiaj ! "– Nasz

wiadomość z dzisiaj ! "– Nasz premier wyraził się jasno. Sam jestem synem ocalonych z Holokaustu. Jak każdy Izraelczyk i Żyd mogę powiedzieć: nie zapomnimy i nie przebaczymy. Było wielu Polaków, którzy kolaborowali z nazistami. (…) Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki. I nikt nie będzie nam mówił, jak mamy się wyrażać i jak pamiętać naszych poległych – powiedział p.o. izraelskiego ministra spraw zagranicznych Israel Kac.Kac w taki sposób odniósł się do „zamieszania” wywołanego zacytowanymi przez izraelskie media słowami, jakie w Muzeum POLIN w Warszawie miał powiedzieć premier Izraela Benjamin Netanjahu.Według relacji „Jerusalem Post” premier Izraela w czasie wizyty w Muzeum Polin miał powiedzieć, że Polacy współpracowali z Niemcami w Holokauście. Do sprawy odniosła się Kancelaria Premiera Izraela. „Podczas rozmowy z dziennikarzami premier Netanjahu mówił o Polakach, nie polskim narodzie ani państwie. Jego wypowiedź została błędnie zrozumiana i zacytowana w prasie, i została później poprawiona przez dziennikarza, który był autorem pierwotnego zniekształcenia” – napisano w oświadczeniu.Do słów Israela Kaca odniósł się ambasador RP w Tel Awiwie Marek Magierowski. – Jest czymś zdumiewającym, że nowo mianowany minister spraw zagranicznych Izraela przytacza tak haniebną i rasistowską ocenę. To całkowicie niedopuszczalne – napisał na Twitterze.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

No więc chyba wchodzimy w

No więc chyba wchodzimy w pierwszą wojnę dyplomatyczną polskiego rządu po 1989r. Teraz rząd ma twardy orzech do zgryzienia: czy obstanie do końca za Polakami? Czy wybierze opcje Izrael? Sprawa jest bardzo skomplikowana gdyż wielu z polskich polityków ma korzenie żydowskie i będą w końcu musieli postawić się jasno. Po której staną stronie? Wszystko zależy od tego w jakim duchu patriotycznym zostali wychowani. Kiedyś Polski ekonomista w tvn24 bis powiedział takie słowa cyt. "Do tego by znikły problemy Polsko- Izraelskie potrzebny jest zdecydowany ruch Polskiej elity ekonomicznej. Powinna się ta elita zebrać i wykupić całą giełdę papierów wartościowych Izraela." Nie pamiętam nazwiska tego Pana ale chodziło mu o to, że Izrael powinien być naszą kolonią i problemu by niebyło. Stwierdził też, że Polacy mają szacunki finansowe takiego przedsięwzięcia i jest ono całkowicie realne a potrzebne są tylko chęci i zdrowy rozsądek. 

Jestem całkowicie za. Nie jestem sojusznikiem polskiej elity ekonomicznej- oligarchii ale w tym wypadku taki ruch zmnieniłby całkowicie bieg wydarzeń na bliskim wscjodzie a Izrael miałby nad sobą buta a nie amerykańskiego pieska, który biega za ogonem. 

Zobaczymy jak się ta wojna dyplomatyczna rozwinie. Pamiętajcie. Najpierw jest wojna dyplomatyczna, potem ekonomiczna a na końcu militarna. Ta ostatnia jest raczej niemożliwa ale ekonomiczna może nas czekać. Obyśmy ją wygrali i raz na zawsze pokazali tej syjonistycznej nacji hdzie ich prawdziwe miejsce w ekonomicznym szeregu. 

Chcesz pokoju? Szykuj się na wojnę. Już czas szykować się na wojnę ekonomiczną z syjonistami. Jak ja bym chciał żeby Polska to wygrała. Wielka Polska pokonała bestię. Wow. 

No i chyba wojna ekonomiczna wisi na włosku

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-02-18/pytanie-co-na-to-producenci-izraelskiej-broni-czarnecki-ws-slow-izraelskiego-msz/?ref=slider

 

Portret użytkownika hyh

Aha czyli Polakow interesuje

Aha czyli Polakow interesuje znowu co zrobi rzad ...by przedluzyc agonie - no gratuluje 44 , sledz dalej przygody rzadu...a potem Koziolka Matolka... ale potem nie placz ,ze stracisz dobytek bo nie miales nawet naboji by sie bronic przed wrogiem ktory sie gotuje by ci skopac to matrixowe dupsko...

Tak to mozna zyc wiecznie z PIS  widze ,ze POLACY maja wieczne zycie na ktore tak zydzi pracuja u Lucyfera.

A przyszli by do pana 44 i powiedzieli odpal nam to wieczne zycie skoro masz tyle czasu by jeszcze patrzec jak graja w chuja rzad polskojezyczny... na zmiane z narodem i potem znowu w chuja i minal rok , dwa...

 

 

 

Strony

Skomentuj