Żydzi z Europy otrzymają szkolenie na wypadek ataku terrorystycznego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Na początku tego roku, podczas zamachu terrorystycznego we Francji w którym zginęło czterech Żydów, Europa została oskarżona o antysemityzm. Co więcej, Europejskie Stowarzyszenie Żydów zaczęło domagać się broni a teraz przeprowadza pierwsze szkolenia na wypadek kolejnego ataku terrorystycznego.

 

Pierwsze tego typu szkolenie odbyło się niedawno w Pradze i zostało zorganizowane przez rabina Menachema Margolina, dyrektora generalnego Europejskiego Stowarzyszenia Żydów oraz Rabinicznego Centrum Europy. Wcześniej skrytykował europejskie rządy za to, że nie potrafią chronić Żydów przez atakami, w których giną "z zimną krwią tylko dlatego, że są Żydami".

 

Rabin Margolin zapowiedział, że odpowiednie szkolenia będą odbywać się w całej Europie. Ponadto ,w dalszym ciągu domaga się on od Unii Europejskiej aby wszyscy Żydzi mogli posiadać broń palną. W rzeczywistości, nowe prawo powinno dotyczyć nas wszystkich, ponieważ w ostatnich zamachach terrorystycznych ginęli nie tylko Żydzi a Europa staje się coraz bardziej niebezpiecznym miejscem do życia.

 

 

Na podstawie: RT.com

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika jaskiniowiec2000

znacie "klątwę Kaina" i

znacie "klątwę Kaina" i "błogosławieństwa dla potomków Abrahama" ?  potomkowie Kaina - mordercy brata - będą wiecznymi tułaczami i będą przepędzani tam, gdzie się pojawią, a ziemie przez nich zajmowane będą zamieniać się w pustkowia i nawet mieszanie krwi tego nie zmieni.... a każdy, kto ugości potomka Abrahama otrzyma błogosławieństwa od Boga..... może to i dziwne, ale sprawdza się jak jakieś ludowe przysłowie typu: żeby kózka nie skakała......

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie bądźcie naiwni... Zydzi

Nie bądźcie naiwni... Zydzi dostaną szkolenie, broń, by dokonać żydowskiech przewrotów wśród ludności krajów tubylczych...
I wtedy nagle sie okaże, że w 38 mln Polsce 8,5 mln zydów wyjdzie na ulice z bronią w ręku strzelając do Polaków,dzieci, polskich i nas, co nie chcemy ich w naszym kraju...

Portret użytkownika Orzel Bialy

Jesteś Faszystą bo

Jesteś Faszystą bo nienawidzisz Żydów i równie dobrze można cię nazwać potomkiem Bandery. To właśnie ty i twoje faszystowskie trolle robicie specialne zamieszanie na stronie zmianynaziemi aby łatwiej manipulować w komentarzach. Pytanie brzmi czy ty i twoje trolle to czasem nie jedna lub dwie osoby z kilkoma kontami bo wasze teksty praktycznie się niczym nie różnią i do tego te pogrubione teksty w stylu przekazu podprogowego... Faszyśći !

Portret użytkownika ben

ORZEŁ SPOMAL BO CI GWIAZDA

ORZEŁ
SPOMAL BO CI GWIAZDA DAWIDOWA SPADNIE .Ja też nie bedę ukrywał za całe zło  za mordy na narodach za Palestyne  dostaniecie to na co zasługujecie.Dlaczego faszyści ? dlaczego tak bardzo dażycie do zagłady świata  dla swego pana szatana, macie na swych brudnych łapskach krew niewinnych .To żydzi kreowali faszyzm to żydzi amerykańscy poświęcili swych braci w Europie w czasie II wojny światowej dla swych niecnych celów. Brak miłości  do żydów nie jest faszyzmem lecz normalnym  odruchem człowieka w spotkaniu  z szatańskim plemieniem czy to tak ciężko zrozumieć. Coś wam się pop---doliło Bóg i szatan wy wybraliście to drugie.Może wśród was  są ci dobrzy ale czy są ?!

Portret użytkownika berek

Te Orzel Bialy - polskich

Te Orzel Bialy - polskich znaków zapomnialy? Definicję faszyzmu sobie poczytaj, bo coś ci się pomerdało w trollobooku. A ze mnie taki faszysta jak z AK-owców co im współpracę z hitlerowcami ubeckie mendy wmawiały bo Stalin nakazał a dzisiaj Rosarchiv i Rossijskaja Gazieta przypomniały. Wymyślilibyście tam wreszcie coś wyrafinowanie perfidnego żebym się choć trochę podłamał bo od tego lewackiego bełkotu to się tylko na sedes zbiera.

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika aenwu

Opał mi się kończy a zima

Opał mi się kończy a zima jeszcze długa.Czas się zabezpieczyć w tych niepewnych czasach.
Syn Człowieczy pośle aniołów swoich: ci zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia i tych, którzy dopuszczają się nieprawości, i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. 

Strony

Skomentuj