Zwycięstwo Macrona świadczy o islamizacji Francji

Kategorie: 

Źródło: Mutualité Française/CC BY-NC 2.0

Wybory prezydenckie we Francji wygrał Emmanuel Macron - obrońca "europejskich" wartości. Jest on zwolennikiem przyjmowania muzułmańskich uchodźców oraz wzywa do ich równomiernego rozmieszczania we wszystkich krajach Unii Europejskiej, również w Polsce. Nasz kraj powinien zdelegalizować islam. Musimy pamiętać, że islamizacja Francji nie pozostanie bez wpływu na bezpieczeństwo Polski.

 

Islam w Polsce należy zdelegalizować, ponieważ jest sprzeczny z konstytucją. Na przykład z artykułem 13, który zakazuje funkcjonowania w naszym kraju organizacji stosujących przemoc i dążących do wprowadzenia opartych na przemocy systemów politycznych, a przecież tym dokładnie jest dżihad. Potwierdzenia tego widzimy na terenie Europy, gdzie muzułmanie wprowadzają prawo szariatu. Inny punkt w konstytucji mówi o wolności wyznania i sumienia, a islam zakłada brak wolności. Każdemu apostacie, który odejdzie od tej religii grozi śmierć. Tak samo jak niewiernemu, ateiście czy Żydowi.

 

Polska konstytucja gwarantuje nam to, że mamy wolność wyznania tak daleko posuniętą, że jest legalizacja braku wolności, czyli islamu. W momencie, w którym pozwalamy na rozprzestrzenianie się tej religii, to automatycznie tworzymy strefy, w których obywatele są pozbawiani tych wolności. Na przykład kobiety i dzieci w islamie nie mają przecież żadnych praw. Także mężczyźni, którzy na przykład chcieliby się konwertować na chrześcijaństwo – widzą przecież jak wygląda świat wokół nich – nie mogą skorzystać z wolności wyboru religii. Boją się odejść.

 

Czytaj dalej na blogu www.miriamshaded.pl.

 

Autorem tekstu jest Miriam Shaded, polska działaczka społeczna oraz prezes Fundacji Estera. Artykuł pochodzi z bloga www.miriamshaded.pl.

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Postradamus

Nostradamus - Centurie:

Nostradamus - Centurie:

I.18. zapowiada tak:
W Wyniku sporu Francja zaniedba (politykę zagraniczną)
Tym samym otworzą się drzwi dla islamu;
Ziemia, podobnie jak Adriatyk spłynie krwią.
Port Phocaa (Marsylia) przepełniony będzie okrętami.

I.70. tego jeszcze nie było:
Deszcz, głód i wojna będą bez końca w Persji,

III.93. groźna zapowiedź dla Francuzów:
W Avignon będzie cały rząd państwa
Ponieważ Paryż jest zniszczony

V.73. jest i o nas:
Bóg sam będzie prześladował Kościół.
Święte Kościoły zostaną splądrowane.
Dziecko pozostawi matce tylko koszulę.
Wówczas Arabowie sprzymierzą się z Polakami.

IV.77. nadzieja:
Islamu zwycięzca osiąga pokój w Italii
Zjednoczy państwa i stworzy chrześcijańską świętą władzę

X.99
Ziemscy aniołowie z przyszłości,
Tylko na krótko mogą być widoczni,
Stwórca nigdy nie pozwoli im na zmianę,
Tego co się przez NIEGO już wypełniło.

Portret użytkownika McLeod

<p>Nostradamus nie

<p>Nostradamus nie przepowiadał polsko-arabskiego przymierza przeciwko krajom europejskim; z jego “Centurii” wynika, że Polska będzie mieć umowę rozejmową z Arabami (europejskim państwem mahometańskim): “zostawcie nas w spokoju to my was też zostawimy w spokoju”. To wymaga surowego zakazu imigracji mahometańskiej do Polski, łącznie z Czeczenami. Nie wiemy kim może być zwycięzca nad Islamem. Opcje są otwarte. Nostradamus przepowiedział obecność wojsk rosyjskich we Włoszech. Qui vivra verra.</p>

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Słuchajcie państwo. Podobno

Słuchajcie państwo. Podobno mamy tu już około 7 tysięcy żołnierzy ussrańskich. Podzielić na 3-4 ( bo tylu gdzieś siedzi w jednym czołgu, czy haubicy ) minus sztab z 1000. Zaraz 6000:4=1500. Eee, niemożliwe. Trzeba by odjąć z 4 tyś. ordynary troopers. To z 500. Tyle może być jednostek ciężkiego sprzętu bojowego obsadzonego ussrańcami-neoconi tu w Polsce. :

7692 Trzeba odjąć ordynary troopers z 4 tyś Bo co to ma być? :

https://www.youtube.com/watch?v=Px3qYnd5gMM

Trochę dużo tych czołgów u nas. I pewnie nasze są mniej nowoczesne. Robi się jakby spora armia ussrańska. Plus z 50.000 agentów mosadu w kluczowych, newralgicznych punktach władzy, sądownictwa, policji, wojska. Niepodoba mie sie to.

7690

7683

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

POLITYKA OBECNEGO POLSKIEGO

POLITYKA OBECNEGO POLSKIEGO RZĄDU PCHA NAS W OBJĘCIA ZAGŁADY!

Oczywiście "nasz" rząd oraz "nasz" prezydent odpowiednio wczesniej poinformowani się zmyją do któregoś podziemnego bunkra w USA a nas wystawią na promienie śmierci...

 Teraz pytanie... Hipotetyczna zmiana władz w Polsce na prorosyjską wiązałaby się ze zmiażdżeniem polskiego wojska i likwidacją takiej władzy...w tydzień...

 Co na to bracia Moskale?... A no nic... Usrański sojusznik pogodzi Rosję i Niemcy rozbiorami Polski uczestnicząc jako notariusz..

 Już po nas..!!

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jak niemożliwa ??? Roszczenia

Jak niemożliwa ??? Roszczenia mogą sobie w dupę wsadzić jak będzie Król. Powrót do kontynuacji Monarchii z 1795 r . W/g konfederacji Spiskiej Król Polski jest jakby jej właścicielem. To te qrwy będą zwracać co naniszczyły i nakradły od tego czasu. Całą lichwę można unieważnić, bo nieprawna będzie.

Od kiedy parchołki PSL-SLD wpuścili parchate banki z całego świata w 1989r., to z Polski jest wyprowadzane co roku, każdego roku, 8-10 razy nasz budżet roczny. W tym roku chyba 385 mld złotych. To te sqrwysyny wyciągają z Polski 4 tryliony złotych rocznie !!! Wystarczy to ukrócić i wypierdolić lichwę parchatą z Polski w całości. Banki tylko Poskie i zobaczysz co się będzie działo. A jakby parchateria coś za głośno skowyczała, to po prostu dostaną nakaz eksmisji, bo Król jest jakby właścicielem Polski i tylko on decyduje kto tu będzie mieszkał z Nie-Polaków, a kto nie. Analogia do posiadania domu na własność. Ty decydujesz czy kogoś gościsz, czy kopem żegnasz.

A z uwagi na nasze bogactwa naturalne, po powstaniu Monarchii, calusieńki świat będzie pukał do naszych bram z zapytaniem o metale ziem rzadkich spod Suwałk. Bo inaczej będą mogli komórami po łbach się nap...dalać, a nie dzwonić.

1993

Strony

Skomentuj