Zwycięstwo islamisty w wyborach na burmistrza Londynu

Kategorie: 

Źródło: Internet

Stało się. Nowym włodarzem największego brytyjskiego miasta, Londynu, został muzułmanin pakistańskiego pochodzenia, Sadiq Khan, który zdecydowanie pokonał Zaca Goldsmitha z Partii Konserwatystów. Warto podkreślić, że Khan zebrał aż 1,3 miliona głosów, co jest brytyjskim rekordem ilości głosów oddanych na pojedynczego polityka.

 

Zwycięstwo islamisty z Pakistanu jest bez wątpienia symboliczne, ponieważ wskazuje na to jaka przyszłość czeka Wielką Brytanię. Postępująca islamizacja jest tam już chyba nie do zatrzymania i z czasem rdzenni mieszkańcy wysp brytyjskich staną się pomijaną mniejszością niczym Indianie w Stanach Zjednoczonych.

 

Ekspansja islamu w UK nie zatrzyma się nawet jeśli kraj ten opuści Eurokołchoz zwany Unią Europejską. Po prostu trwa kolonizacja Anglii przez mieszkańców dawnych brytyjskich kolonii. Teraz przyszedł czas na pierwsze znaczące zwycięstwa polityczne. Zapewne prędzej czy później doczekamy się też islamisty premiera. Zanim jednak do tego dojdzie można się spodziewać licznych ustępstw tresowanych w poprawności politycznej Brytyjczyków, aż do osiągnięcia rzez muzułmanów ostatecznego celu - islamizacji Wielkiej Brytanii i ustanowienia tam swoich koranicznych praw.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika mądraliński

"Rdzenni mieszkańcy Wysp"?

"Rdzenni mieszkańcy Wysp"? Przecież nia ma takich, bo rdzenni Brytowie wyginęli bardzo dawno temu. Obecni Brytyjczycy to tzw. "naród kundli" - mieszanina miejscowych z wieloma nacjami kolonizatorów. Piszcie co chcecie, ale nie ma czgeoś takiego, jak "rdzenny Brytyjczyk".

Portret użytkownika Raf.

Już od dawna mówię, że europa

Już od dawna mówię, że europa zostanie przejęta w sposób demokratyczny.

Za parę lat skrzykną się muslisy i wygrają wybory we francji, potem belgii, anglii i łańcuszk pójdzie.

Za 50 lat będziemy szczekać w tym ich pustynnym narzeczu.

Portret użytkownika Wojox

Patrząc na UK, a jestem tu

Patrząc na UK, a jestem tu "osiadłym przybyszem" stwierdzam że dwie grupy ludzi w UK bardzo powiekasza swoją liczebność. Wyznawcy Islamu oczywiście płodzą się z wiadomych wzgledów. W kupie siła. Narody z tamtych stron maja problem z wykonywaniem pracy. W UK wykonują tylko zawody które minimalnie obciążają ich mięśnie czyli są kierowcami autobusów i taksówek oraz wszelkiej maści furgonetek. Jest też ich spora liczba w zakładach których właścicielem jest ich pobratyniec. Druga grupa ludzi którzy płodzą się dla środków do życia to Anglicy z najuboższej kasty. A taka w UK jest i to dosyć spora. Państwo wypłaca poteżne sumy dla takich rodzin, jeden przykład 32 letnia kobieta ma 12 dzieci z czego najstarszy syn ma 15 lat. W wieku 17 lat urodziła pierwsze dziecko. Nic nie mam do dzieci, do tego że pobieraja zasiłki itd. Jeżeli system angielski daje takie możliwości to biali anglicy tworzą nową przeciwwagę dla islamskiej cześci osiedleńców.

Nie każdy wie, ale Islam jest tak uporządkowany aby w legalny sposób drobna grupa ludzi posiadała miliardowe majątki, natomiast cała reszta kisi sie w ułudzie szariatu...

Nowy prezydent Londynu zapewne traktuje swój elektorat jako źródło poparcia, środek do celu. Podobnie polskie władze uprawiają jeszcze "nierząd" duchowy z klerem katolickim..

Celem ostatecznym jest zinihilowanie religi w ostatecznej konfrontacji...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Surun

Żydzi przed konsulatem RP:

Żydzi przed konsulatem RP: Antysemityzm wyssaliście z mlekiem matki

 
Przed konsulatem RP w Nowym Yorku zgromadzili się Żydzi – głównie uczniowie szkoły średniej Rambam Mesvita High School w Lawrence, w stanie Nowy Jork, gdzie zorganizowali protest. W czasie jego trwania wznosili okrzyki jednoznacznie oskarżające Polaków o współudział w Holokauście - „3 miliony Żydów zamordowanych w Polsce”, „Nie zapomnimy!”, „Polska spłynęła krwią” i wiele innych. Szacunki podają, że w proteście uczestniczyło 150 – 200 osób, głównie młodzieży.Organizatorzy protestu powoływali się przede wszystkim na publikacje Jana Tomasza Grossa, krytykowali także polski rząd za to, że próbuje na nowo pisać historię oraz dąży do „zanegowania udziału Polaków w Shoah”. Na trzymanych przez uczestników tablicach widniały napisy: „3 miliony Żydów zamordowanych w Polsce”, „Nie zapomnimy!rganizator protestu - Rabin Zev Friedman, stwierdził, że to Polska ponosi odpowiedzialność za istnienie i funkcjonowanie „polskich obozów śmierci”, ponieważ „Polacy się na to godzili”. „Jesteście odpowiedzialni za Holokaust, bo pozwoliliście, by na terenie waszego kraju powstało najwięcej obozów śmierci (...) izraelscy politycy mówią, że antysemityzm wysysacie z mlekiem matki” – mówił dalej.

 

za: kresy.pl

 

 

 

 

Portret użytkownika bogdan4957

Jest nagonka na Polskę i

Jest nagonka na Polskę i Polaków. Jest to robota poprzedniej wladzy i ich mocodawców, którzy nadal trzymają ich w szachu. A niektórzy robią to dla kasy, bez względu na konsekwencje względem państwa polskiego i Polaków. Między inntmi pasożyd Sikorski ze swoją żoną pasożydówką, Gross itp, itd znacie ich w większości.Ale przyznam się że jak czytam podobne rzeczy to normalnie rzygać się chce na tych zakłamanych zdrajców i pasożydów z folksdokczami pomieszanymi, zaKODowanymi popaprańcami bez honoru, czci i wiary.

Portret użytkownika inzynier magister

Premier Węgier Viktor Orban

Premier Węgier Viktor Orban nie ugina się pod naporem Brukseli. W odpowiedzi na propozycję wprowadzenia opłat za nieprzyjęcie narzuconych kwot imigrantów, ogłasza dalsze zaostrzenie polityki azylowej. Nad Dunajem nie będzie ani jednego nielegalnego imigranta!Projekt zmian prawa imigracyjnego przedstawiło węgierskie ministerstwo spraw wewnętrznych. Rozwiązanie zakłada, że obcokrajowcy, którzy zostaną zatrzymani w odległości do 8 kilometrów od granicy, będą przewożeni do strefy tranzytowej. Jest to obszar znajdujący się na pograniczu węgiersko-serbskim lub węgiersko-chorwackim. Jeśli imigranci znajdą się na terenie Węgier legalnie, to w tej strefie będą mogli złożyć wniosek o azyl. http://www.pch24.pl/wegrzy-zaostrza-prawo-imigracyjne--nad-dunajem-nie-bedzie-ani-jednego-nielegalnego-imigranta,43088,i.html#ixzz47z6qb1Qw

Mam nadzieję,że Orban tuż po zachodniej rewolucji będzie na czele Europy !!! Europa potrzebuje teraz własnie jak nigdy dotąd takiego człowieka na czele Europy jak Orban !!! Gdyby w Europie było więcej w polityce takich Orbanów to nie byłoby problemów z muzułmanami bo by ich tu po prostu nie było !!!

Viktor Orban i ''imigranci" - Unia Europejska planuje zniszczyć Europejskie narody | Napisy PL
https://www.youtube.com/watch?v=7URHrWSdpFY

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj