Zwolenniczka islamizacji Europy, Federica Mogherini, płacze przez zamachy w Brukseli

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Ostatnie zamachy terrorystyczne w Belgii znów przypomniały nam, jak ciężkie jest życie mieszkańców Bliskiego Wschodu - zwłaszcza takich krajów jak Syria i Irak. Jednak popieranie islamizacji naszego kontynentu niesie ze sobą wiele oczywistych niebezpieczeństw. Niektórzy do dziś nie chcą przyznać, że to właśnie tzw. kryzys migracyjny doprowadził do obecnej sytuacji w Europie.

 

Zagrożenie terrorystyczne w Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii czy w Niemczech stało się już czymś normalnym. Jednak niektóre kraje, takie jak Polska, nie doświadczają takiego problemu i powinniśmy się z tego cieszyć. Powszechnie uważa się, że to właśnie nasz kraj należy obecnie do najbezpiecznych na całym kontynencie.

Unia Europejska od samego początku była za przyjmowaniem uchodźców. Jednak w ostatnim czasie sojusz ten ma jakby dość nowych imigrantów, co potwierdzają negocjacje z Turcją oraz reakcja szefowej unijnej dyplomacji, Federici Mogherini, która podczas konferencji prasowej w Jordanii zaczęła po prostu płakać.

 

Tradycyjnie w takich sytuacjach mówi się o konieczności zwalczenia terroryzmu, zwiększenia współpracy itd. Trudno jednak stwierdzić czym tak naprawdę jest islamizacja Europy. Czy są to może agresywne działania Trucji? Czy też Unia Europejska poddawana jest zagrożeniom aby przekształcić ją w superpaństwo, Stany Zjednoczone Europy?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Syn

wymyslili mieszanke

wymyslili mieszanke spoleczenstwa ktore do siebie nie pasuje ..wiec kogo za to obwiniac..?po co to? dla kogo potrzebne?j...e zlotowy nic wiecej..tylko kasa w tych pustych lbach dzwoni..

Portret użytkownika bb266

To sa konsekwencje

To sa konsekwencje multikulti. Po co rozdaja paszporty i ich zapraszaja?? To nie sa europejczycy, bo sam islam nie ma nic wspolnego z wartosciami ludzi europejskich ( wycinajac cale lewactwo)  Oni maja swoje kregi gdzie z pokolenia na pokolenie ucza sie wlasnej kultury zawsze obracaja sie w towarzystwie swoich, maja swoje szkoly koscioly i inne duperele bo glupia europa im na to pozwala.

Portret użytkownika Dr Piotr

Po kilku latach badań nad

Po kilku latach badań nad islamskimi imigrantami, amerykańscy naukowcy doszli do zaskakującego wniosku... w kraju, w którym nie ma islamskich imigrantów, nie ma problemów z zamachami bombowymi,zamieszakmi na tle religijno-kulturowym i panuje ogólny spokój!
;)))

Portret użytkownika Ramer

Polski Rząd mówi, że u nas

Polski Rząd mówi, że u nas jest bezpiecznie. Nie widzą zagrożenia. A ja powiem na to, że oni nawet nie patrzą. Ślepi są i tyle. Obok mojej pracy są dwa kebaby. Jeden to miejsce spotkań całej masy popaprańców. Widać "ludzi " bogatych, wpływowych w swoim środowisku. Kto wie czy kebab, w którym prawie brak klientów to nie przykrywka itp.
Drugi kebab prowadzi człowiek z Iraku. Od 10 lat na czarno w Polsce. Pracuje w spożywce bez badań. Przebywa w Polsce bez pozwolenia, paszportu czy jakiegokolwiek świstka papieru potwierdzającego jego pochodzenie itp.. Siedzi cicho bo boi się kontroli. Nie ma u niego spotkań jak w kebabie obok. Gość jest spoko.
Ale do czego dążę:
Jak urzędy itp. nie są w stanie dojść do tego, że tu Islam prowadzi interesy bez pozwoleń bez dokumentów itp. to gdzie oni mają wyłapać potencjalnych terrorystów ?
Pewnego dnia pracownica jednego z kebabów zdesperowana zadzwoniła do US i PIP-u, że szef nie chce jej dać umowy i ona musi pracować na czarno. Myślałem, że przewrócę się ze śmiechu gdy usłyszałem co jej odpowiedzieli w obu przypadkach.
Cyt. "Po co Pani problemy itp. Nie lepiej zmienić pracę ?"
Dlaczego ich nie kontrolują ? Dlaczego oni mogą nie płacić podatków itp. Dlaczego mogą pracować bez pozwoleń ?
Tylko zamknięcie granic i nie wpuszczanie tych ludzi do kraju może uchronić nas od zamachów.
Inaczej prędzej czy później nas też to czeka. 
 

Portret użytkownika Torti4

Najciekawsze jest to ze

Najciekawsze jest to ze zamachy dokonuja typy z europejskim paszportem.Zaden imigrant nie dononał zamachu,fakt sa agresywni jak to muzułmanie..Tylko sztuka polega na tym,ze im więcej kolorowych w danym kraju tym trudniej co niektorych upilnować.Wiekszosc terrorystow to wysiedlency z zachodu szkoleni w obozach na bliskim wschodzie i pozniej wracają,przeszkoleni z porytą głowa i robią zamachy.

Strony

Skomentuj