Zszokowani amerykańscy lewacy zapowiadają masową emigrację do Kanady

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wygrana w wyborach prezydenckich w USA, kandydata Republikanów, Donalda Trumpa, zszokowała amerykańskie środowiska lewicowe. Reagują one na swą traumę w boleśnie przewidywalny sposób - grożą emigracją. Do złudzenia przypomina to szok jakiego doznali przed rokiem ich polscy odpowiednicy.

 

Wczoraj w nocy, gdy okazało się, że wygra Trump, przeciążeniu uległa kanadyjska strona z informacjami na temat imigracji do tego socjalistycznego kraju, którego groteskowy premier lewak twierdzi, że "jest feministą". Trzeba przyznać, że amerykańskim lewakom przydałoby się zostać porządnie okradzionym w podatkach, w czym socjalistyczne rządy przodują. Wtedy natychmiast przemyśleliby swoje romantyczne marksistowskie rojenia.

Dobrze pamiętamy też gdy polscy lewacy grozili, że jeśli naród się pomyli w ostatnich i nie wybierze ich protegowanych, to będą się masowo wyprowadzać. Adam Michnik obiecywał emigrację do Izraela, a córka ówczesnej pani premier Ewy Kopacz kwiliła w mediach, że jeśli Polacy nie wybiorą jej mamy to ucieka do Kanady. Niestety nasi lewacy nie dotrzymali słowa i zostali, zatem pewnie podobnie zrobią ich amerykańscy odpowiednicy.

Fala zapowiedzi emigracji z powodu obrażenia się na wyniki demokratycznych wyborów doświadczyła też, po referendum w sprawie Brexitu, Wielka Brytania. Ostrzegano wtedy, że Anglicy będą masowo uciekać do Francji. Nic takiego nie nastąpiło, nadal uciekają głównie do Hiszpanii i to nie z powodu poglądów politycznych, tylko cieplejszej pogody.

Po prostu histerię to co widzimy obecnie w lewackich mediach to skutek tego, że czują się urażone, że ludzie ich już nie słuchają i korzystają z demokracji próbując coś zmienić. Doszło nawet do tego, że niektórzy komentatorzy obwieścili koniec demokracji. Tak jak w znanej polskiej komedii "Sąd sądem, ale sprawiedliwości musi być po naszej stronie", a skoro społeczeństwo sądzi inaczej niż lewicwe elity, co widać po wynikach dzisiejszych wyborów, to znaczy, że po prostu im się to nie udało. Chińczycy mówią teraz z triumfem - patrzcie do czego prowadzi demokracja!

 

 


 


 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (6 votes)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3

Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.pl


Komentarze

Portret użytkownika pro-rok

To są głosy ludzi wychowanych

To są głosy ludzi wychowanych w tym całym lewackim multi kulti, gender i innym dziadostwie, którzy myślą, że zmienią świat w bezideowy i spedalony burdel. Ludzie, którzy myślą jak dzieci - jeśli coś nie jest po ich myśli to zacznie tupać nóżkami i straszyć myśląc, że wpłynie na swoich rodziców. A tu klops. Zderzenie z rzeczywistością i trzeba ogon podkulić. Jestem przekonany, że żaden z tych lewackich krzykaczy nie wyjedzie. Po pierwsze Kanadyjczycy niezbyt są przychylni Usańcom. Po drugie Kanada potrzebuje ludzi, ale w większości pracowników fizycznych i opieki społecznej, a te nieroby co tak krzyczą będą szukać ciepłych posadek w biurach, a takich w Kanadzie jest aż nadto. Po trzecie przenosząc się do Kanady wcale nie poprawią swojej sytuacji materialnej. No i po czwarte, to w prowincjach, gdzie tą pracę mogą jeszcze znaleźć, są takie mroźne i długie zimy, że im plomby powypadają. Wiem, co mówię.

Portret użytkownika kolo21

A głównym doradcą Trumpa jest

A głównym doradcą Trumpa jest pan w jarmułce.He he .Dzisiaj w tv pokazywali wywiad z tym pejsatym panem.Czyli teatrzyk na całego.Ale czemu media itp.Tak się go obawiają skoro gra do tej samej bramki.No chyba że pejsaci są na usługach kogoś znacznie ważniejszego.A Trampek jest na tyle nie przewidywalny że go się obawiają.Scieko-media są osrane dosłownie.Albo kolejny teatrzyk.

kolo21

Portret użytkownika wujo

Co za kretyn napisal ten

Co za kretyn napisal ten artykul? Chyba chcial powiedziec ludzie oswieceni a nie lewaki bo takie pojecie nie istnieje w USA. Co do Polski, pisiokomuna wyprowadzi ja z Uni prosto w rece Rosji. Chyba tego nikt nie chce oprocz putinowskich troli i sprzdawczykow za 500+, tkz. targowicy!

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Pisiokomuna ma teraz problem.

Pisiokomuna ma teraz problem... Aleswoją drogą wolę być pod wpływem rosyjskim, jak niemieckim,czy żydowskim...Niestety nasze "ideologie nie naszych" polityków doprowadziły ten kraj do stanu, w którym wybory mogą być dokonywane tylko mniejszego zła...

 A ludek kraju nad Wisłą jak był głupi tak jest głupi, koronując demona zniszczenia tego kraju na Króla Polski

Strony

Skomentuj