Zostało kilka miesięcy przed początkiem zlodowacenia

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Rosyjscy naukowcy mocno nadwyrężyli mit globalnego ocieplenia. Twierdzą oni, że zamiast tego, w przyszłym roku rozpocznie się mała epoka lodowcowa.

 

Dwaj rosyjscy naukowcy Vladimir Bashkin, Kierownik Laboratorium "VNIIGAZ" i Rauf Galiullin z Instytutu Podstawowych Problemów Biologicznych Rosyjskiej Akademii Nauk, po latach badań stwierdzili, że w 2014 r. Ziemię czeka poważne ochłodzenie. Twierdzą oni wręcz, że zacznie się mała epoka lodowcowa.  Według nich nie pojawi się niepostrzeżenie, ale nastąpi stopniowo i potrwa, co najmniej dwa stulecia.  Szczyt obniżenia temperatury osiągnięty zostanie do połowy XXI wieku.

 

Według naukowców, ostatniej zimy były stosunkowo ciepłe, co jest po prostu konsekwencją cyklu słonecznego i zmian klimatycznych.  Ocieplenie trwało nieprzerwanie od XVIII wieku do współczesności.  Uczeni wykluczają jednocześnie, że czynnik ludzki (ludzki wpływ na środowisko) odgrywa tak dużą rolę, jak ma to jest promowane w mediach. 

 

Za okresy ochłodzenia i ocieplenia według nich odpowiada głównie Słońce a dokładniej, okresy aktywności słonecznej.  Od 2014 rozpocznie się stopniowe zmniejszenie aktywności naszej gwiazdy, a to oznacza, że na Ziemię nadchodzi zima i jeszcze raz zima.

 

Katastrofy raczej nie będzie, ale niektóre z północnych regionów półkuli północnej, mogą być całkowicie nieprzydatne do życia, a produkcja ropy naftowej w tych regionach, z powodu niskich temperatur, może całkowicie się zatrzymać. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Art

  Jasne. Jeszcze w tamtym

  Jasne. Jeszcze w tamtym roku szykowali się na "podbój Arktyki" ze względu na szacowane tam duże pokłady metanu i ropy naftowej. Więc jeśli rozpłynie się tam lód to rozpocznie się walka o dostęp do tych złóż a jednocześnie powinno potanieć, a jak nie to nie podrożeją paliwa. Stąd Rosjanie nie martwią się o zapasy a cenę utrzymują publikując jakieś tam badania.
 To tak jak Amerykanie chcą usunąć Assada wymyślają mu ataki chemiczne. Nie dawno w TVP publikowano program , wktórym występowali uchodźcy z Syrii. Mimo wojny postanowili wrócić do Syrii, bo tam mają opiekę socjalną a w Polsce nie wiele im przysługuje. Nie taki ten Assad zły jak go malują.

Portret użytkownika Perun

Czyż nie są to proroczne

Czyż nie są to proroczne słowa opublikowane w Grudniu 1991 przez Billa Coopera (napisane jeszcze wcześniej), zamordowanego przez policję wkrótce po zamachach 11 Września, które przewidział?
Bill Cooper, Behold a Pale Horse, str. 72-73
...Jednak mocno przesadzali żeby osiągnąć sukces, dokumenty które przeczytałem podczas służby w Wywiadzie Marynarki Wojennej mówiły, że Projekt GALILEO wymagał tylko 5 funtów plutonu by rozpalić planetę Jowisz i być może dzięki temu zapobiec nadchodzącej epoce lodowcowej. Globalne ocieplenie to przekręt. Dla społeczeństwa jest ono łatwiejsze do zniesienia i daje rządzącej elicie więcej czasu zanim wybuchnie panika i nastąpi anarchia zamiast porządku. W rzeczywistości w wiekszości miejsc na świecie temperatury maleją. Burze są coraz bardziej gwałtowne i mniej przewidywalne (zobacz: MYTHS OF GLOBAL WARMING odnośniki dodane przez Hard Truth, także Global Warming's Dirty New Secret)
Czapy lodowe na biegunach powiększają się. Strefy umiarkowane użyteczne do upraw zmniejszają się. Pustynnienie postępuje w tropikach. Nadchodzi epoka lodowcowa i rozpocznie się nagle...
http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/secret_societies_nwo.htm

Portret użytkownika SurvivorMan

Nigdy nie uwierzę w brednie o

Nigdy nie uwierzę w brednie o powiększających się czapach lodowych, dopóki faktycznie nie zaczną się powiększać!!! Brednie które przedstawiasz są wytworem "naukowców" opłacanych przez koncerny przemysłowe bojące się ekologii jak ognia!!!
Żeby wiedzieć co tak na prawdę dzieje się za kołem podbiegunowym, wystarczy posłuchać ludu który tam żyje od wieków i który jest ponad przepychankami brudnego cywilizowanego świata, czyli INUITÓW!!! A oni stwierdzają jednoznacznie, że  lodu coraz mniej w ich świecie!!! Stwierdzili, że coraz częściej zdarzają się przypadki wpadania w pułapkę "dryfującej kry" w miejscach w których wcześniej było to nie do pomyślenia... I spotyka to zarówno dzikie zwierzęta, jak i samych Inuitów!!! Ponadto, coraz cieplejsze powietrze i woda, dopuściły na te tereny choroby, z którymi Inuici po prostu sobie nie radzą i umierają!!! Wystosowali niedawno apel do rządu Kanady, by pomógł Światu dostrzec ich tragedię...
I jeden z drugim durny pseudo naukowiec będzie się wymądrzał, że czapy lodowe się powiększają... Niech ruszy dupę za koło polarne, to go Inuici oprowadzą po włościach i pokażą jakim jest kretynem!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Perun

Nie twierdzę, że czapy lodowe

Nie twierdzę, że czapy lodowe się powiększają. Chodzi o to, że Bill Cooper miał ciekawe przepowiednie, które nistety częściowo się sprawdzają. Coś jest na rzeczy i warto go przeczytać. Moim zdaniem elity sporo przed nami ukrywają (z różnych względów, głównym pewnie jest to, że byłoby to "danie malpie brzytwy").

Portret użytkownika SurvivorMan

Wiem że cytowałeś Coopera i

Wiem że cytowałeś Coopera i nie twierdzę, że wszystkie jego przepowiednie to bzdury... Co do elit pewnie się nie myli... Ale to z rosnącymi lodowcami to bzdura... Jak już wcześniej zasugerowałem, nie trzeba być naukowcem by stwierdzić że lodowce maleją... Wystarczy na nich żyć... Tak jak Inuici...
Pozdro...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika fara

Szybko do sklepów, już

Szybko do sklepów, już niedłógo era żarówek led i świetlówek się skończy (napewno nakazem unijnym) a powrucą żarówki żarowe to nas ochroni przed zlodowaceniem, a państwa wytwarzające chemtrailsy będą płaciły kary za obniżanie temperatury na świeci!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Natura jest samoregulującym

Natura jest samoregulującym się organizmem. Jak ciepło, to tworzy się cieplarniana otoka i za chwile mamy do czynienia z tym, że jest zimniej, bo ciepło nie jest dopuszczane do Ziemi. Po osiągnięciu pewnegj róznicy potencjałów cieplnych nastyępuje proces odwrotny, gdyż następuje wskutek ochłodzenia spadek wydzielania się gazów cieplarnianych. Ten naturalny mechanizm rozregulowuje syjonistyczna polityka oddziaływania na klimat w postaci chemitrali. To może byc przyczyną znacznie większej amplitudy zmian termcznych planety i istotnie zanczącej "małej epoki lodowcowej"...

Strony

Skomentuj