Żona księcia Harry’ego - Meghan Markle - rozważa start w wyborach prezydenckich w USA w 2024 roku

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Po słynnym wywiadzie, udzielonym jeszcze słynniejszej Oprah Winfrey, Meghan Markle jest w centrum uwagi mediów. Wygląda na to, że tu ogon kręci psem i książę Harry nie jest w tym układzie samcem alfa.

Para podpisała już kilka lukratywnych kontraktów, ale wydaje się, że ambicje Markle sięgają znacznie dalej.

Pojawiły się doniesienia o tym, że rozpoczęła ona sondowanie swoich szans w ewentualnym starcie w amerykańskich wyborach prezydenckich za 4 lata. Mało tego, politycy Partii Pracy, którzy mają kontakty w Partii Demokratycznej, mieli już zacząć proces zabiegania o przychylność reprezentantów Demokratów.

Joe Biden zapowiadał, że będzie prezydentem jednej kadencji. Oczywistym następcą wydaje się Kamala Harris, pełniąca funkcję wiceprezydenta. Faktycznie jednak to zapewne ona odpowiada za większość dotychczas podjętych przez Bidena decyzji.

Jeśli jednak Markle udałoby się odciągnąć część partyjnego establishmentu od Harris, mogłaby przynajmniej spróbować powalczyć w prekampanii.

Na ten moment przez część mediów została wykreowana na ofiarę rasizmu i osobę, która zdecydowanie postawiła się potężnej brytyjskiej monarchii. Nie wiadomo jednak czy da się ten poziom zaufania części opinii publicznej utrzymać do kolejnej batalii o Biały Dom.

Jeśli nieformalnemu sztabowi Markle uda się zebrać wystarczającą ilość funduszy na kampanię i stworzyć dobrze współpracujący sztab wyborczy, może stać się ona nieoczekiwanym „czarnym koniem” tego wyścigu.

Według angielskich tabloidów na rzecz aktorki pracuje już część ekipy byłego premiera Tony’ego Blaira.

Na jej rzecz przemawia na pewno to, że jest młoda, nie zdążyła się „znudzić” wyborcom, jest symbolem czegoś nowego i do tego jej mąż, to niedoszły król Wielkiej Brytanii.

Gdyby jakimś cudem Meghan Markle udało się wygrać wybory w 2024 roku, mielibyśmy do czynienia z sytuacją bezprecedensową: niedoszły następca brytyjskiego tronu i do niedawna najpopularniejszy członek rodziny królewskiej, zostałby „Pierwszym Dżentelmenem USA”.

 

Źródło: https://www.dailymail.co.uk/news/article-9359141/Is-Meghan-Markle-preparing-bid-Americas-woman-President.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika DOCIEKIWY

a to oni jeszcze wśród żywych

a to oni jeszcze wśród żywych ? a  może to lale  jak Biden

 za zbrodnie  na kanadyjskich   ( I NIE TYLKO  ) dzieciach   i na  własnej  matce   powinni zostać wycięci w pien, wspomóżcie biedaków , tylko 30 mln funciaków rocznie żołdu , toz to woła o pomstę do szatatna

Portret użytkownika Kwazar

Jako że USA jest na drodze

Jako że USA jest na drodze zadupiaszczo, zajebisto, zadupisto, konfrontacyjnego kierunku To powiem że ABSOLUTNIE popieram kandydaturę Merkel czy Markel ? No może być, że całkiem możliwe że popieram tę no, oną kandydaturę, Markle ? A niech tam sobie i prezydentem będzie a co nie, jak TAK !

Portret użytkownika Quark

A co takiego ma ameryce do

A co takiego ma ameryce do zaoferowania ta pani poza tym , że ... jest znana ... podobnie jak "polska" Kasia Tusk ?? Czemu jej nikt nie powiedział , że aby zostać prezydentem kraju to wpierw trzeba być mężem (żoną) stanu czyli kimś kto w razie potrzeby poprowadzi kraj do zwycięstwa w czasie wojny a także ku rozwojowi i dobrobycie w czasie pokoju ?? To , że ktoś jest celebrytą nie znaczy jeszcze , że ma do czegokolwiek predyspozycje ! 

Portret użytkownika inzynier magister

największym problemem

największym problemem cywilizacji sązboki które wkładają sobie penisy do odbytu, jedzą kupę w czasie stosunków fekalnych i pijąszczochy w czasie stosunków urynowych ! wielu zboków jest ministrami, co jeszcze pogarsza sprawę, a najwięcej zboków jest na szczytach elity finansowej ! zagrożenie ze strony zboków jest ogromne, już teraz nawołujądo palenia kosiciołów a z czasem chcą zakazać wolności słowa żeby depopulować wszystkich normalnych zwłaszcza starców ! zboki zakażą głoszenia Słowa Bożego czyli Biblii bo Biblia wprost mówi że zboki wkładające sobie penisy do odbytu to obrzydliwość !

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.". Księga Kapłańska 20:13

fuj wkładać pindola w kupę którą ktoś ma wydalać ! to jest obrzydliwość ! zboki jeszcze liżą te miejsca w których jest pełno kupy, która wychodziła z tych miejsc.... obrzydliwość !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ziggy

Wice na żywo jakie Tramp

Wice na żywo jakie Tramp organizował były spataniczne i bardzo popularne. Miałem ogromną nadzieję że siła tych wieców kryje za sobą moc która zmiecie ten amerykański 'swamp'. Obywatele USA mieli lidera, przywódcę który wyraźnie określił jaka powinna być Ameryka, niestety ludzie zawiedli. Absolutnie nie oceniam źle Trampa był on tak mi się wydaje ostatnią szansą dla Ameryki. Szansa ta wydaje się być zaprzepaszczona, pentagon, wielki biznes, prasa, kultura (czy to jeszcze można tak nazywać) polityczna 'scena' są
całkowicie opanowane przez zdemoralizowanych ludzi i ich lewackie poglądy. Elity podobnie jak w Europie dopuszczają masy do wszelkich wyuzdanych i nieprawdopodobnych zachowań jak gender, LGBT, aborcja, eutanazja, pornografia itd. Tym wszystkim ma się zająć motłoch aby nie przeszkadzać elitom w rządzeniu. Głupie narody dają się na to nabrać i tak właśnie dzieje się w USA. Jesteśmy świadkami upadku mocarstwa i co więcej, upadku judeo-chrzescijanskiej filozofii i kultury. W tych czasach tylko bezpardonowo przywódcy jak Putin, Xi z chin czy jego kumpel z Korei mogą jeszcze przetrwać. Mam ogromne pragnienie i nadzieję iż Polska również nie zginie w tych złych czasach.

Strony

Skomentuj