Żołnierze w Danii przygotowywali się na wypadek wojny z uchodźcami

Kategorie: 

Źródło: Flickr/7th Army Joint Multinational Training Command/CC BY 2.0

Prawdopodobieństwo wybuchu wojny w Europie jest bardzo wysokie i jest to najwyższy czas, aby każdy sobie to wreszcie uzmysłowił. Nie powinniśmy zwracać już uwagi na to co mówią europejscy politycy - wystarczy spojrzeć na to co robią poszczególne państwa.

 

W październiku zeszłego roku w Szwajcarii odbyły się manewry wojskowe na wypadek wybuchu wojny w Europie. Ćwiczenia zakładały obronę granic tego niewielkiego państwa właśnie przed imigrantami. Jeszcze w tym miesiącu dowódca szwajcarskich sił zbrojnych André Blattmann publicznie ostrzegł, że kryzys migracyjny, czyli islamizacja tego kontynentu, stanowi poważne zagrożenie i wezwał mieszkańców aby zaczęli się zbroić.

Trzeba przyznać, że tylko głupiec zignorowałby te ostrzeżenia. Europie grozi kolejna wielka wojna i obserwujemy właśnie powolny upadek Unii Europejskiej a strefa Schengen praktycznie już nie istnieje. Pozostałe kraje prawdopodobnie zaczną brać przykład ze Szwajcarii i jest to już tylko kwestią czasu.

Ostatnio kilkuset żołnierzy w Danii przeszło specjalne szkolenie na wypadek wojny z imigrantami. Przygotowywano ich dosłownie na każdy scenariusz i udzielono im między innymi treningu sztuk walki oraz strzelania z broni palnej. Trudno powiedzieć czego właściwie możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości - czy islamiści rozpoczną ataki na ludność czy też zechcą obalać rządy w Europie Zachodniej i Środkowej. Wiemy jednak, że same wieści o szkoleniach żołnierzy w Szwajcarii i Danii na wypadek konfliktu brzmią naprawdę groźnie.

 

 

Na podstawie: http://ndie.pl/zolnierze-dunskich-sil-zbrojnych-szkola-sie-w-razie-konfliktu-z-uchodzcamii/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Polak obserwzrok

W 100% masz rację, tylko

W 100% masz rację, tylko problem polega na tym że część ludzi nie chce w to uwierzyć ,a druga część jest zbyt ograniczona aby to zrozumieć ponieważ myślą ( ,a właściwie nie myślą bo są ignorantami ) że tak jak teraz będzie do końca Ich dni czyli bezpiecznie.

Portret użytkownika Chrobry

Pleciesz bajki Rosja jest

Pleciesz bajki Rosja jest silna i moze spokojnie zmiesc te  nedzne bazy NATO konflikt w Syrii pokazuje wlasnie kto jest slaby , usrance i izrael  nic nie moga tam zrobic  Rosja i Iran dziela tam i rzadza i wypieraja kozojebcow z Syrii i Iraku zaraz bedzie pozmiatane ameryka wsciekla szuka rozpaczliwie jak zaczepic Rosje a to samoloty zesztreliwuja a to sankcje  pzredluzaja , wszelkie prowokacje  na nic , ameryka jest skonczona rosja sobie poradzi . Smile  Majac za soba chiny jeszcze w sojuszu .

Portret użytkownika Michaleddon

To prawda, Rosja silna i może

To prawda, Rosja silna i może zmieść nato (bez Usraela) w Europie w mgnieniu oka. I jak znam historie napewno Usrael by na to pozwolil, baaa bardzo by sie cieszyl...Tylko ze w polityce nie ma przyjaciół, są tylko sojusznicy. A sojusznik dzis jest jutro wbija ci nóż w plecy, jak w polityce wewnętrznej tak i zewnętrznej... Zatem Rosja spierze Nato a Chiny... spiorą Rosje. Nie wierzę ze mając takie problemy terytorialno-demograficzne oprą sie pokusie zajęcia Rosji gdyby ta wyprowadziła armie do Europy.. Od dawna tak mówie i tak mysle. Dopóki mamy spokoj na swiecie (wzgledny) dopóyy nRosja nie da się wyprowadzić z równowagi USraelowi. NArazie Putin górą. Dzien w którym rosja zdecydowałaby sie uderzyc na Nato w takiej czy innej formie to poczatek jej konca...

Jeszcze dzien najwyzej dwa wszystko sie odmieni i zrozumiesz ile jest szczęścia tu na Ziemi...

Portret użytkownika Ogo Pogo

Rostowski minister, gieniuś

Rostowski minister, gieniuś finansowy ,skarbnik folksdojcza Tuska w przemówieniu sejmowym poświęconym wydatką z budżetu na obronność,zapewnił ,że on Rostowski w najbliższym czasie a był to rok 2012  nie przewiduje konfliktów i wojen w Europie.Z kolei Radek również wizjoner przepowiadał grupie upadlińców szybki koniec jak nie podpiszą czegoś tam w sprawie Krymu.Znaki czasu.Głupcy,elokwentne pacynki przy pomocy manipulacji , za pomocą mediów,za pomoca sztuczek socjotechnicznych wykreowane zostały na przywódców politycznych.Te pospolite matoły mianowały siebie elitą za przyzwoleniem swoich żydowsko pochodnych mocodawców w zakresie przez nich ustalonym,tzn.każdemu z nich została przypisana określona długość łańcucha.Dla lepszego samopoczucia tego matolstwa dopuszczono łaskawie elastyczne obroże i pozwolono im na życie bez kagańca ufając ,że matoł nie użre ręki wybranego.

Portret użytkownika 777

Żołnierze muszą się

Żołnierze muszą się przygotowywać bo islamska wojna  w europie się zacznie już niedługo ! Gdyby ktoś miał wątpliwości to proszę obejrzeć to głośne wideo, które robi furorę w necie ! Jest tam pokazana prawda o Europie islamskiej !
"Aktywiści organizacji Britain First przeszli w sobotę przez Luton rozdając patriotyczne materiały. Muzułmanie, którzy stanowią dużą część mieszkańców tego podlondyńskiego miasta, zareagowali agresywnie wdając się w dyskusję z aktywistami patriotycznej organizacji. Imigranci są przekonani o nieuchronnej islamizacji Wielkiej Brytanii. Britain First próbuje uświadomić Brytyjczykom zagrożenie poprzez organizowane przez siebie akcje. W sobotę 23 stycznia organizacja Britain First opublikowała materiał filmowy z przeprowadzonego „chrześcijańskiego patrolu”. Akcja została przeprowadzona w podlondyńskim Luton zamieszkałym przez dużą liczbę imigrantów z Bliskiego Wschodu. Opublikowany film pokazuje grupę osób przemierzających ulice miasta i rozdających gazetki informacyjne. Część z nich w rękach trzyma białe krzyże. http://www.pch24.pl/odzyskajmy-nasz-kraj--brytyjska-organizacja-prawicowa-organizuje-chrzescijanskie-patrole-w-muzulmanskich-dzielnicach,40815,i.html#ixzz3yLSNkR8X
Britain First carries out Christian Patrol in Islamist hotspot Bury Park, Luton
https://www.youtube.com/watch?time_continue=31&v=fA6XcyXsxXU
Już w pierwszej minucie opublikowanego filmu możemy zobaczyć agresywnego sklepikarza wykrzykującego obraźliwe hasła pod adresem aktywistów z Britain First. Z dużą pewnością siebie wykrzykuje – To nasz kraj!. To nie jest chrześcijańskie państwo! Jesteście zazdrośni bo odbieramy wam kraj! – W dalszej części filmu, atmosfera robi cię coraz bardziej gorąca.

Strony

Skomentuj