Jak zniszczyć Polskę

Kategorie: 

kresy24.pl

Ciemiężycielka narodu polskiego, Caryca Katarzyna II, zamierzała unicestwić Polskę i wymazać ją z mapy Europy.

 

Oto fragment instrukcji jej autorstwa:

„Trzeba rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność. Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu. Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę. Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba.

Będą Oni walczyć długo, bardzo długo, nasze prochy przepadną, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces! Korupcją „milczących psów”, którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem.

Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność.”

Jak widać metody od wieków te same. Zmieniają się jedynie inspiratorzy i wykonawcy.

 

 

Źródło: Царское Село

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Akamai
Portret użytkownika Akamai

Komentarze

Portret użytkownika 44

to są osoby "polacy" którym

to są osoby "polacy" którym pomyślność Polski solą w oku jest, pracują (za srebrniki) w mozole by Polskę zniszczyć a Polaków zniewolić i sprowadzić do roli wyrobników we własnym kraju który dzięki ich staraniom w coraz większej części znajduje się w rękach obcych kapitałów.
IV rozbiór - hybrydowy 
w Bruxeli:
0. Donald Tusk
1. Michał Boni
2. Jerzy Buzek
3. Andrzej Grzyb
4. Krzysztof Hetman
5. Danuta Jazłowiecka
6. Jarosław Kalinowski
7. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz
8. Barbara Kudrycka  
9. Janusz Lewandowski  
10. Elżbieta Łukacijewska  
11. Jan Olbrycht
12. Dariusz Rosati
13. Czesław Siekierski  
14. Adam Szejnfeld  
15. Róża Thun
16. Bogdan Zdrojewski
17. Jarosław Wałęsa
18. Tadeusz Zwiefka
19. Bogusław Liberadzki
20. Janusz Zemke
21. Danuta Hubner
22. Julia Pitera
23. Krystyna Łybacka
24. Bogdan Wenta
25. Adam Gierek  
26. Marek Plura
27. Lidia Geringer de Oedenberg
 
 
oraz inni pogrobowcy PO-PSL-SLD w Polsce
 
http://niezalezna.pl/78989-listawstydu-juz-krazy-w-internecie-ktorzy-polscy-europoslowie-poparli-antyrzadowa-rezolucje

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Wasteland

@akamai, jeszcze ad vocem

@akamai, jeszcze ad vocem tego, co napisałem, i na co raczyłas mi raczej opryskliwie odpowiedzieć, przy okazji już kategoryzując mnie jako człowieka, moje gusta, upodobania seksualne, źródła opinii. Nie skłamię, jesli napiszę, że już od ładnych kilku lat przeglądam ten portal, jednak z braku potrzeby po prostu się nie udzielałem. To jest ogółem mój trzeci post na tej stronie, z czego wszystkie z tego miesiąca. Zaczyna mnie przerażać fanatyzm co poniektórych użytkowników. Dobrym przykładem jest tutaj Twój post, akamai. Ludzie, którzy mienią się tymi, którzy widzą, jak politycy kategoryzują społeczeństwo, i doprowadzają do jego podziału, sami dopuszczają się tego, na czym tak bardzo zależy naszym bacom z Wiejskiej. Smiem mniemać, że niestety tutaj też dominuje myslenie czarno białe, i to nie tylko podczas konfrontacji poglądów politycznych, ale już i w tematach strikte informacyjnych. Niestety, ale jak dla mnie, patrząc na przekrój społeczeństwa i choćby poziom wypowiedzi na tutejszej stronie, to tak naprawde już wszystkie strony tego sporu są siebie warte. Ktos kiedys powiedział, że prawda zawsze leży na srodku. I może dlatego tak wszystkich w koło niej uwiera. Kiedys smiałbym się widząc co poniektóre wątki, i idee, gdyż to byłby margines tego, czym nazywamy ogólnie pojęte społeczeństwo "oswiecone i antysystemowe". Teraz niestety, ale ten język zaczyna biec głównym nurtem przekazu, i nie różni się poziomem argumentacji, podejsciem do oponenta, i podejsciem do sprawy wprost, niczym od tego, co usłysze od przeciętnego emerytowanego esbeka, z synem w lokalnych strukturach PO. Nie przeczę, co do wiedzy co poniektórych osób, ale większosć jednak w tej "bitwie" o normalnosć, sama ją gdzies zatraciła. To takie polskie. Albo oni, albo my. Gdyby Kasieńka faktycznie to napisała, to i tak nie miałaby do końca racji. Nie trzeba nam mieszania z zewnątrz, my sami sobie już jestesmy wrogiem. My jestesmy dobrzy tylko, gdy nadciąga katastrofa, wtedy nie ma na nas bata, ale gdy opadnie bitewny pył, znów się zaczyna kolejna wojna, tym razem domowa. Tutaj należy nie ten list przytaczać, lecz Bismarcka; "Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą". 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

O tak... Mamy wroga

O tak... Mamy wroga wewnętrznego: Żyda, kryptozyda, żydobolszewików i prusaków skolko ugodno...
Wystarczy naród odcedzić z tych śmieci i bedziemy  potrafili doskonale się rządzić.
Co zgubiło Polskę? TOLERANCJA!!! Polska dla Polaków!!,
Reszta to goście, którym nie wolno dawć praw obywateli tego kraju i trzymać w świadomości, że są w gościnie!
 A co uczynili nasi Królowie w historii? Dawali żydom szlacheckie tytuły, majatki, stanowiska! Przyjmowaliśmy zbiegów i uchodźców z całego swiata! Więc nas rozebrali a terqaz takie żydo-KOD-y Niezależne SLD, PSL gnoją i zanieczyszczają atmosferę...
 Więc mamy co mamy. Hitler miał rację - Dbałośc o czystość genetyczną racją stanu każde3o narodu i każdej rasy!!

Portret użytkownika Akamai

„ Smiem mniemać, że niestety

Smiem mniemać, że niestety tutaj też dominuje myslenie czarno białe ”
A Ty jakie preferujesz ? Kolorowe ? 
Celowo nie użyłem zwrotu „tęczowe”, bo znów zarzuciłbyś mi opryskliwość. A mylisz ją z dosadnością. 
Nie ma nic gorszego jak brak jednoznaczności. Na przykład przepisy podatkowe są w Polsce kolorowe. Tak kolorowe, że urzędy skarbowe różnorodnie je interpretują. 
Ja nie chcę Polski kolorowej. Ja chcę Polski jednoznacznej. 
Bismarck miał oczywiście rację. Bo użył liczby mnogiej. A Polsce potrzebny jest monarcha albo dyktator. Taki choćby jak był w Libii, zanim go zamordowano.  
A wracając do Bismarcka, to zapewne wiesz, że ta wyjątkowa kanalia nienawidziła Polaków. Wiesz też pewnie, że to on wykoncypował piramidę finansową zwaną u nas ZUS-em, która zatnie się przy niżu demograficznym, i pozwoli umierać emerytom z głodu w przydrożnych rowach. 
Mam nadzieję, że ten człowiek nie jest dla Ciebie autorytetem.
Spójrz na jego uszy. On był chyba elfem. Czarnym elfem, oczywiście Smile

Sorry za tą carycę. Wiem, że z nią nie spałeś Smile
 
 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj