Znany wróg Polaków, Jan Tomasz Gross, napisał, że Polacy w święto niepodległości palili pochodnie i krzyczeli Sieg Heil!

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Oburzająca globalna antypolska nagonka trwa w najlepsze. Dołączają się do niej kolejni ludzie, którzy nienawidzą naszego kraju i nas Polaków. Od nazistów wyzwał nas już protegowany George'a Sorosa, Guy Verhofstad z Parlamentu Europejskiego, a teraz wtóruje mu znany "polakożerca" Jan Tomasz Gross.

 

Pupil Gazety Wyborczej i polskojęzycznych środowisk zwalczających polskość, napisał artykuł dla amerykańskiego dziennika The New York Post. Zawarł w nim szereg szokujących oskarżeń, które mają potwierdzić narzuconą ostatnio narrację, jakoby Polska była krajem faszystowskim, a świętujący rocznicę odzyskania niepodległości Polacy to "naziści" nie godni splunięcia postępowych "myślicieli" zachodu.

 

Dziesiątki tysięcy ludzi, wielu młodych, ale też trochę rodzin z dziećmi, święciło dzień niepodległości w marszu zorganizowanym w części przez dwie neonazistowskie organizacje. Machali biało czerwonymi flagami, nieśli pochodnie i symbole białej rasy "white power". Nieśli transparenty w stylu Śmierć zdrajcom narodu i krzyczeli "Sieg Heil!" oraz "Ku-Klux-Klan".

Proszę państwa oto przykład czym jest Fake News. Czasami każdemu zdarzy się napisać głupotę, ale gdy czyni się to w taki sposób wiadomo, że to nie głupota tylko celowe działanie obliczone na zaatakowanie Polski i Polaków. Grossa obrzydza też hasło marszu "My chcemy Boga", przypomina, że to słowa z oficjalnego hymnu kościelnego, którego słowa cytował podczas pobytu w Warszawie w lipcu sam znienawidzony prezydent Donald Trump. Spełnienie najstraszniejszych koszmarów lewactwa.

 

Dalej w jego paszkwilu na nas można przeczytać nudne i do bólu przewidywalne slogany. Wspomniał oczywiście o dziwaczkach, które kładły się na drodze protestując przed wolnością zgromadzeń. Potem po prostu zasugerował, że świat był świadkiem "odrodzenia faszyzmu w Polsce". Następnie Gross atakuje polski rząd i chwali prezydenta Andrzeja Dudę za potępienie "chorego nacjonalizmu". O Prawie i Sprawiedliwości ten antypolonista napisał, że ma Orwellowską nazwę, oraz skrytykował do cna Jarosława Kaczyńskiego, którego wyśmiał nazywając 'Prezes".

 

W dalszej części artykułu jest już tylko nudna orka na ugorze, który ktoś zapewne sowicie opłaca. Powtarza kłamstwa o ludziach maszerujących z pochodniami, jak nazywa zapewne kibicowskie race. Chodzi mu jednak o jednoznaczne porównania, które pasują mu do tezy o nazistowskiej Polsce. To zdumiewające, że żyd robi tak wiele dla utrwalenia niemieckiej wersji dziejów, z polskimi obozami zagłady i nazistowską Polską oraz Niemcami pierwszymi ofiarami tych polskich nazistów.

 

Jest to dla Polski bardzo niebezpieczna sytuacja, bo nagonka może być związana z jakimiś planami przewrotu w naszym kraju, aby przywrócić tak zwany "porządek", czyli aby Warszawa we wszystkim słuchała Berlina. Nie wiadomo jak to się zakończy, oby nie tragicznie, bo ewidentnie wzięły się za nas potężne środowiska i nawet gdyby ktoś nas teraz napadł i zrobił V rozbiór Polski, to kto będzie bronił nazistowskiej Polski? Dlatego ta kłamliwa kampania może się zakończyć tak, że setnej rocznicy niepodległości już nie będzie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MINOTAUR

Kochane malenstwa. Jestem

Kochane malenstwa. Jestem szczesliwy. Po 9 latach pobytu zagranica kupilem sobie pralke i nie bedzie ode mnie walic jak od starego knura. Za pare dni dostane nowy materac wiec nie zapozycze juuz wiece od nikogo jego lub jej flore bakteryjnej. Jestem otoczony ludkami ktorzy nie sprawiaja mi zadnych klopotow i nie odczowam zagrozenia, ze kobieta w burce wskoczy mi okrakiem na gardlo i dokona oberzniecia byczego lba lub jej samiec z pol-obrotu zlamie mi podstawe czaszki. Czytam te newsy i zastanawiam sie dlaczego? Dlaczego zapomnielismy juz o tym co III Rzesza zrobila Europie? Dlaczego nienawidze kolorowych jak ich tak bardzo kochalem kilkanascie lat temu (poza arabami)? Dlaczego nasza Europejska cywilizacja przezywa kryzys tozsamosci i jaka naprawde jest przyczyna tego stanu? Dlaczego prawo ktorego nauczeni bylismy zeby przestrzegac nie chroni nas przed upodleniem, nienawiscia i zezwierzeceniem ludzi ktorych goscimy w w granicach naszej Europy i czytam juz o setkach NO GO ZONE? I chyba znam odpowiedz na te wszystkie pytania.

Mianowicie wizjonista Artur Blair vel George Orwell ostrzegal nas czego nalezy sie obawiac. 

Jedni nazywaja to zielona trawka, inni programowanie potprogowe, albo propaganda. 

Zarowno media jak i nasz ukochany internet doprowadzil do tego ze jestemsy kastratami moralnymi zyjacymi w macicy wszechblogoslawionej demokracji i zlizujemy ambrozje z rak naszych dobroczyncow. Dlatego, ze nikt sie nie zastanawia nad relacjami przyczynowo-skutkowymi i nie ma pojecia co oznacza slowo strategia. Wszystko to zawdzieczamy kochane dzieci mediom, internetowi i krasomowca ktorzy nas prowadza w przepasc. 

Czy jest nadzieja zeby cos zmienic? 

Orzel wyladowal. Byc moze ludzie zaczna sie budzic z tego letargu i zamiast gledzenia i obrazania sie nawzjaem zastanowia sie jak ratowac swoj wlasny dom. 

Polacy dumny jest z was, ze krzyczycie NIE!!! Teraz wiem, ze jest was cos pieknego. Nie tylko gnojenie slabych i chorych ktorych wyeksportowaliscie zagranice zeby sie tam mogli uzewnetrzniac. Nie tyllko zlodziejstwo, kurestwo i przemyt wam w glowie. Jest z was dumny bo sa jeszcze ludzie ktorzy nie przemienili sie w moralnych kastratow i chca cos zmienic i pozbawic dewiantow kontroli nad Rzeczpospolita!!! Kocham was za to!!!

Portret użytkownika ttteis77

"sieg heil, swastyka

"sieg heil, swastyka hitlerowska, i to co powiązane z hitleryzmem. powinno już dawno zostać Naprawione, grzechy odkupone i zapomniane. MYŚLĄ ŻE JAK SPŁACĄ DŁUGI ZA ZNISZCZENIA WOJEN, I MASOWEGO LUDOBUJSTWA TO SĄ W BĘDZIE!. JEST JESZCZE POZOSTAŁOŚĆ PO TYM, I TO MOŻE BYĆ JEDNĄ Z NAJGORSZYCH CHORÓB NA ŚWIECIE!, POSZEDŁ HITLER NA LOTNISKO, KICHNOŁ, A SIEG HEIL! I WSZYSTKICH POZARAŻAŁ! IDEE POWINNY ZOSTAĆ WYMAZANE, UWCZEŚNIE WSZYSTKO NAPRAWIONE A PÓŹNIEJ WYMAZANE Z KART HISTORII" "TOCZY SIĘ CHOROBA NA ŚWIECIE I MAJĄ PROBEM ŻE TO POLACY JĄ ROZNOSZĄ?! ONI SĄ OFIARAMI I SIĘ ZARAZILI JAK RESZTA ŚWIATA!  HITLEROWSKIE NIEMCY SĄ WINNE ZA TĄ CHOROBĘ KTÓRĄ POZARAŻAĆ MOŻE SIĘ KAŻDY!"

Strony

Skomentuj