Znany watażka doniecki - Motorola - został zabity w zamachu ukraińskich służb

Kategorie: 

Źródło: kp.ru

Jak potwierdzają źródła rosyjskie, znany watażka z Donbasu, Arsen Pawłow, posługujący się pseudonimem Motorola, został zabity w zamachu bombowym, do którego doszło wczoraj w Doniecku.

 

Do tej pory ukraińskie media uśmiercały go wiele razy i za każdym razem okazywało się, że była to tylko propaganda. Także tym razem długo nie dawano wiary, że tym razem to prawda. Ostatecznie jednak gdy potwierdziły to media rosyjskie i sami separatyści, uwierzono, że watażka rzeczywiście zginął.

Wiadomo na pewno, że doszło do eksplozji. Według niektórych źródeł był to zamach samobójczy. Inni twierdzili, że Motorola zginął konstruując IED czyli improwizowaną bombę.

Przedstawiciele donieckich separatystów również potwierdzają, że Arsen Pawłow zginął w zamachu terrorystycznym. Według wstępnych informacji, został on przeprowadzony przez ukraińskie służby specjalne. Bomba została wbudowana w windzie w domu, w którym mieszkał Motorola. Wraz z nim zginął jego ochroniarz.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Historia Rosji oczami Łotyszy film: The Soviet Story Polskie spojrzenie: Transformacja Od Lenina do Putina.

 

Portret użytkownika Aqua

"I widzi siebie brudnego

"I widzi siebie brudnego błotem, próbuje je choć ze skrzydeł zmazać

Lecz wie, że nie będzie biało-złoty, takie Anioły są na obrazach."

A może inaczej to powinno brzmieć: I widzi siebie brudnego błotem, odważnie postanowił je z serca zmazać. Bo wie, że może być bardziej biało-złoty, tak jak widujemy je na obrazach.

Nie wolno krzywdzić bezbronnych ludzi, tak jak tam czyniono. To jest brak człowieczeństwa. I po której stronie tak by się nie działo, to jest złe.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Piepszysz... Banderowcy to

Piepszysz... Banderowcy to nie ludzie, lecz wściekłe kojoty... Wojna jest po to na tym świecie, by wyzućczłowieka z człowieczeństwa...

Wasze diabły w postaci zdeflorowanej Maryi, jej bękarta szatanskiego Jezusa i krwiożerczego Jachwe w tym świecie panują pod pstacią Boga a szatańskim nasieniem są...

Portret użytkownika Aqua

Jeśli ktoś zachowuje się w

Jeśli ktoś zachowuje się w sposób nieludzki np. znęca się nad jeńcami, to nie ma to nic wspólnego z człowieczeństwem. I zwyczajny człowiek tak nie będzie postępował, tylko taki bez sumienia. Poza tym ludzie, którzy tak czynią, działają na szkodę stron, dla których walczą, bo niszczą wizerunek o wiele skuteczniej niż jakaś antynastawiona gazeta. Niczego nie napisałam źle, może jedynie ten cytat w ogóle Ci się nie spodobał, ale nie miało to być nic wrogiego.

Wątki religijne pomijam, chociaż akurat jeśli o demonach, to im takie zachowania by się podobały. One się tak żywią.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Owszem, cytat mi się nie

Owszem, cytat mi się nie podobał, ale codo demonów, to masz rację... One są i zywią się własnie negatywem ludzkiej duszy. I nie chodzi tu o wątki religijne, bo religie nie mają nic wspólnego ani z Bogiem ani z demonami, aczkolwiek oboje istnieją. Mnie chodzi głównie o to, że nasz świat jest pod władzą tego Złego a w czasie wojny, na której nie byłeś/aś wstępuje owe w najlepszych ludzi...

 Prawa wtedy są okrutne i usprawiedliwione... zwycięstwem...

Portret użytkownika Aqua

Ten temat to bardziej na

Ten temat to bardziej na obszerny artykuł, chodzi mi o wpływ pewnych warunków na człowieka oraz jego odpowiedzialność. Co do dyskusji odnośnie tego, to artykuł ten z różnych względów nie jest najlepszym miejscem.

Portret użytkownika UPAdlina

"goŻkiej"...............

"goŻkiej"................Buhahahahaha!!.............Weź ty się bandero-upadliński trollu juz nie kompromituj !!.........Który to juz twój byk??..........Mądrzysz się tu bredząc jakieś pierdoły,a powinieneś grzecznie iść z elementarzem do zerówki i pouczyć się poprawnej pisowni !!.........Buahahaha!!.........Tyma musi być sfrustrowany, żeby zatrudniać takich tępaków i jełopów w jednym !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika UPAdlina

ekstragoo..wno, a kto

ekstragoo..wno, a kto powiedział ćwoku, że on zabijał jeńców??........Zabijał banderowców podczas walk w obronie Donbasu przed nazizmem i banderyzmem i miał do tego prawo wszo!!........O jakich ty konwencjach respektowanych w nato mówisz??........nato to bandycka organizacja, która dokonuje agresji na państwa i morduje milony ludzi nie przejmując się żadnymi konwencjami i prawami !!

 

[...........EDIT..............]

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika UPAdlina

chciałbym Johnie abys

chciałbym Johnie abys wyjaśnił mi, co jest złego w tym wierszyku, który kasujesz??........Nie ma w nim wulgaryzmów, które niejednokrotnie przepuszczasz, ale z jakiegoś powodu uwziąłeś sie na ten wierszyk.....................Tylko dlatego, że są w nim rymy?????????????

ekstragoo..wno co dzień z rana, 
wita tymę swego pana, 
dzień w dzień z rana do wieczora, 
na etacie bander-trolla.

Hrywien z tego trochę mało, 
ledwie że starcza na sało, 
nie ma jednak co biadolić, 
tyma może wypier**lić. 

ekstragoo..wno więc niestety, 
musi w necie klepać bzdety, 
nie chce trafić biedaczysko, 
na kijowskie wysypisko. 

W Polsze ma się nieźle w miarę, 
tyma rzuci hrywien parę, 
nie trzeba juz jak w kijowie, 
w przydrożnym zasypiać rowie. 

ale nic za darmo nie ma, 
z tymą tu nie przejdzie ściema, 
zapier**lać trzeba równo, 
jako bander-ekstragoo..wno.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj