Znany pisarz polityczy twierdzi, że Izrael przygotował Francję na wojnę domową z muzułmanami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od dłuższego czasu, Europa Zachodnia jest aktywnie islamizowana i coraz częściej pojawiają się ostrzeżenia przed wybuchem wielkiej wojny cywilizacyjnej. Biorąc pod uwagę przychylność europejskich władz do tzw. nachodźców wydaje się to mało prawdopodobne, lecz francuski pisarz polityczny powiedział, że armia już jest przygotowana na wielką wojnę z islamem.

 

Dzisiejsza Francja kompletnie nie radzi sobie z islamizmem. Powstaje coraz więcej meczetów, muzułmanie wprowadzają swoje zasady, aplikują prawo szariatu, tworzą kolejne strefy do których policja nie ma dostępu i co ciekawe, to Francuzi muszą dostosować się do przyjezdnych, a nie na odwrót.

 

Éric Zemmour, autor swojej najnowszej książki pt: "Un Quinquennat Pour Rien" podczas wywiadu dla radia RTL powiedział, że Francuzi stają się mniejszością we własnym kraju, podczas gdy muzułmanów jest już od 20 do 30 milionów i stopniowo kolonizują Francję. Stwierdził publicznie coś, co mogłoby narazić go na odwet za szerzenie tzw. mowy nienawiści - Zemmour opisał islam jako system prawny, polityczny i narodowy, którego po prostu nie da się nazwać religią.

 

Najbardziej jednak niepokoją słowa, dotyczące ewentualnego rozwiązania tego problemu. Ten popularny pisarz polityczny oraz przeciwnik islamizacji powiedział, że dziś francuska armia pilnuje porządku i strzeże różne obiekty przed atakami, lecz wojsko już dziś jest gotowe na działania zbrojne. Zemmour, powołując się na źródła w dowództwie przyznał, że Francja przygotowała się na dzień, w którym będzie musiała wyzwolić kraj z rąk muzułmanów.

Zgodnie z jego słowami, wojskowi wysokiego szczebla, we współpracy z Izraelem i w kompletnej tajemnicy, opracowali plan działania, który otrzymał nazwę "Operacja Ronce". Państwo żydowskie, określone przez Zemmoura jako "specjalista w tej dziedzinie", poleca aby Francja działała dokładnie tak samo, jak Izrael robił w strefie Gazy.

 

Francja nieudolnie próbuje wyjść z kryzysowej sytuacji, lecz gdy dodamy do tego Izrael, który jest w wieloletnim konflikcie z Palestyną, otrzymujemy prawdziwą mieszankę wybuchową. Wygląda na to, że wojna na Bliskim Wschodzie po prostu przeniesie się do Europy Zachodniej. Należy jednak pamiętać, że muzułmanie kolonizują w szczególności Wielką Brytanię, Niemcy i Szwecję. Jeśli faktycznie dojdzie do wojny to w bardzo krótkim czasie rozleje się ona na znaczną część kontynentu. W tej sytuacji wydaje się, że Polska rzeczywiście jest bezpieczna, choć nie wolno zapominać, iż my także mamy swoich "uchodźców".

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika SONIA

tu jest drugi cytat a zalewie

tu jest drugi cytat a zalewie islamskim Europy "I podam je w ręce cudzoziemców na rozchwycenie, i niezbożnych w ziemi na łup, którzy ją splugawią (...) Uczyń łańcuch [zwiąż ich razem, zjednocz, niech obiorą sobie wspólny cel]; bo ziemia pełna jest krwawych sądów, a miasto [Babilon, chrześcijaństwo] pełne jest krzywd. Przetoż najgorszych z pogan przywiodę, aby posiedli domy ich; i uczynię wstręt pysze mocarzów, a splugawieni będą, którzy je [ich święte miejsca, religijne instytucje] poświęcają" (Ezech. 7:13-24).

Portret użytkownika Aqua

Spełniają, co sobie

Spełniają, co sobie zaplanowali. Odpowiednia ilość ludzi wyjdzie z tego matrixa, to później ruszy to lawinowo. Matrix się rozpadnie i będziemy żyli jak kiedyś, w normalności, większym dobrobycie i spokoju. Znów zaczną być cenione zalety, wartości. Wtedy jego przepowiednie przestaną się sprawdzać, i o to chodzi. Jego i podobne, z Biblią uważam, że jest trochę inaczej. Najważniejsze to wyjście z matrixa. Pomoże rozwijanie świadomości, ale poprzez uważność itd. a nie jakieś niebezpieczne techniki. Pomoże kontakt bezpośrednio z Bogiem, rozwijanie empatii. Pomoże dbanie o wysoki poziom energii, czyli by np. nie marnować jej za bardzo w internecie, czytając portale od deski do deski czy pisząc komentarze do późna w nocy... Smile

Portret użytkownika SONIA

to co się dzeje zostało

to co się dzeje zostało zapisane w biblii ,przybywająca do Europy to jest armia Magoga i przybywająca armia Goga do Polski ,Ezechiel 38:1-6 Pan skierował do mnie te słowa: Synu człowieczy, zwróć się ku Gogowi, ku krajowi Magog, wielkiemu księciu kraju Meszek i Tubal, i prorokuj przeciwko niemu, i mów: Tak mówi Pan Bóg: Oto jestem przeciw tobie, Gogu, wielki książę kraju Meszek i Tubal. Zawrócę cię i włożę kółka w twoje szczęki, i wyprowadzę ciebie i całe twoje wojsko, rumaki i jeźdźców, wszystkich w pełnym uzbrojeniu, wielki zastęp z długimi i krótkimi tarczami, wszystkich uzbrojonych w miecze. Są przy nich Persowie, Kuszyci, Libijczycy, wszyscy zbrojni w tarczę i hełm. Gomer i całe jego wojsko, mieszkańcy Togarmy na najdalszej północy i całe jego wojsko, rozliczne ludy są z tobą.Pan mówi tak ludy Magoga i Goga ustanowiłem bezpieczęstwem Europy znam wasze myśli ,wasze plany chęć rzadzenia ,tak właśnie nie będzie zegnę wasze twarde karki ,to jest początek końca dalej jest że przybędą do Europy a wiadomo jakie oni maja wytczne zniszczą bawochwalstwo zniszczą lgbt ,zniszczą obrzydliwości wprowadzane przez unie ,dalej jest że wspulnymi siłami zatakują Izrael i wtedy Bóg wkroczy poprzez straszne kataklizmy ,,atak na izrael to argamedon ,opisany w apokalipsie 

Portret użytkownika John Moll

Skoro o tym mowa... mieszkam

Skoro o tym mowa... mieszkam na Górnym Śląsku, niedaleko Katowic. Jakiś czas temu poszedłem do parku. Przechodziły tam 4 osoby, prawdopodobnie wracali do domu z miejscowego zakładu pracy. Usłyszałem jak po cichu rozmawiali między sobą, po ukraińsku. Gdy opuściłem park, przechodziłem koło przedszkola, a tam kolejna czwórka, wraca z zakładu pracy. Jeden z nich był dość agresywny i zaczepiał kogoś, gadał po ukraińsku. Gdy oddalał się, jakieś 100 metrów ode mnie, słyszałem jak na głos poniżał Polskę i Polaków. Podejrzewam że pił coś, ale mimo wszystko należałoby takich deportować do wschodniej Ukry.

Portret użytkownika Ogo Pogo

W suplemencie do mojego

W suplemencie do mojego komentarza. Przeczytałem na Kresy.pl ,że niejaki szabes goj Marcin Święcicki protestuje przeciwko nie wpuszczeniu do Polski jakiegoś ansambla upadlińskiego "Ot z gwinta " czy cóś.Nie znam banderplayerów.Ponoć humorystyczni jak mówi Święcicki.Patrząc na czesrtwego i uprogu stetryczałości Święcickiego mam wątpliwości co do reprezentowanego humoru ansambla.W repertuarze pieśn o tym jak w połowie XXI wieku połowa Polski będzie banderowska.Balada o widłach i pile.Bohaterska pieśń o zażygałce.Rubaszna dumka o pedale banderze.Klezmerski przebój o Pork Poroszence itd.Jak można takiego qtasa (Święcickiego) tolerować.Okażmy mu miłosierdzie i zamiast więzienia za antypolską propagandę wy****dolmy z rodziną na upadlinę.Wszystkich podobnych jemu włącznie z tak reklamowanym ansamblem "enej".Dość już tej awanturniczej bandy brunatno czrwono czarnych upadlińskich.Sytuacja się powtarza.Rok 1939.Zaatakują nas najpierw zielone ludziki upadlińskie  z banderolandu a póżniej wkroczy niemiecka bundeswermacht na zachodnie ziemie w obronie richtig niemieckiej sponiewieranej ludności i "Śląskiego zeitunga".Odbędzie się defilada na rynku w Sandomierzu banderochachłow i bundeswermachtu.Szalom hierojam ,Angela macht frei.

Przemarsz wojsk będą obserwować renegaci PiSowscy i Sakiewicz,Święcicki,Petru,Smolar Szechter.Kuc vel Kutz,Oldbrychsky,Komorowski,Kwaśniewski,Bolek......Szczerski.Piekło ,Waszczykowski,były PAD a już wtedy GAD.....

Nie doczekanie wasze agenturo.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Wśród komentarzy pojawia się

Wśród komentarzy pojawia się hasło ,że Polska jest bezpieczna,prawie bezpieczna.

Dziwne?Mieszkam w niewielkiej wsi niedaleko dość znanego średniej wielkości miasta.Mieszkam dość długo i nigdy nie zdarzyło się w ciągu całej mojej polskiej wioskowej egzystencji ujrzeć obcych nie wspominając o nachodżcach islamskich lub ufo .To co zdarzyło się w ostatni czwartek zszokowało mnie.Spacerując z psem po bocznych traktach mojej wsi zobaczyłem dwóch młodych mężczyzn a za nimi w odlegołości kikudziesięciu metrów kolejnych dwóch wyrośniętych młodzienców.Zwrócili moją uwage, ta dróżka raczej nie jest często uczęszczana, jest "rezerwowym dojściem do drugiej wsi.Kiedy zbliżyła się pierwsza para usłyszałem jak rozmawiali po ukraińsku.Podobnie było kiedy minęła mnie druga para.Dobrze zbudowani młodzi wyżsi ode mnie coś ponad 190 cm wzrostu.Robotnicy ukraińscy?Dzisiaj sobota ,byłem w mieście na jednym z osiedli w okolicach supermarketu.Podobna sytuacja.Dwóch drabów w ciemnych przeciwsłonecznych okularach.Znowu pieprzyli po ukraińsku.

W świetle tego co mówił w Krynicy Morawiecki, młody neomarksista po kursach banksterskich a może nawet po Yale,Pricentown,Oksfordach i innych o sprowadzeniu kilkuset tysięcy banderowców do pracy w Polsce wygląda mi to na kolejną żydowską rozgrywkę rękoma PiSu.Było jasne ,że nasz opór wobec islamistów będzie zdecydowany.Jest próba zniszczenia nas banderowcami.

Co to oznacza?Po pierwsze szerzenie banderolandu na obszarze Polski z możliwością konfliktu w stylu "zielone ludziki".

Po drugie utrzymanie bezrobocia wśród młodych Polaków i zmuszenie ich do emigracji.

Dalej to niemożliwośc powrotu polskiej emigracji przy jednoczesnym zablokowaniu repatriacji.Przepisy o repatriacji wymyślił z pewnością jakiś judejski kundel.

Utrzymaniu niskich płac beneficjentami którego będzie kilkuset mafijnych biznesmenów.

Kontynując, +500 zapewne będzie programem dla banderowskich rodzin ,którym po jakimś czasie przyznane zostanie polskie obywatelstwo.

W postępowaniu władz pisowskich i ich sanboja zwanego Prezydentem wybranym w wyniku wielkiego kłamstwa serwowanego w jego elekcyjnych inwokacjach zostaliśmy rogaczami.

Kolejny raz nas okłamano.Do dupy te wszystkie rytuały mające uwiarygodnić ich jako patriotów.Oni potrzebują mięsa armatniego ,które "zgrilowane będzie w Syrii,Iraku,Afganistanie ,może nawet na froncie we Francji w imię ich dupy i ponoć naszej wolności zgodnie z hasłem sloganem "za waszą i naszą dupę".Taką oto bezalternatywną przyszłośc tworzą nowi władcy ponoc pro Polscy.Nie będę przypominał farsy PADa w Kijowie jego wypowiedzi ,bredzenia Szczerskiego, budynia ministra ekselencji PADa.Kolejna ekipa sterowana przez światowy zarząd judejczyków.

Oni już wiedzą ,że stanęli na krawędzi równi pochyłej ,że zaczną zsuwać się w dół.Spodziewajmy się kolejnych jasełek odwracających uwagę od tego co istotne.

Przypatrzmy się jeszcze .Czy podjęli już próbę ,konkretne działania rozliczenia przestępców z poprzednich ekip?Jest para ,jest ruch i wielkie goowno.

Żeby było jak było.Gorzej usankcjonowali lichwę,zadłużenie do śmierci i jeden dzień dłużej.Zwiększyli represyjność wobec zwykłych obywateli.Szczepionki,dostęp do kont komorników,okłamali frankowiczów,emerytów.

Kim są ci młodzi finansiści banksterzy w rządzie.To półgłówki rodzaju Balcerowicza,Lewandowskiego ,Petru,Gronkiewicz ,Rossatich i wielu podobnych.To niedouczone łby.Bez koncepcji działania .Szukania możliwosci.Wstawieni na zardzewiałe szyny IIIRP.Kopnięci w dupę przez finansjerę i do przodu.To samo.Ten sam samograj.

Czy oni mają pojęcie o co chodzi w prawdziwej gospodarce?Cisną nam kitem,nowomową banksterską i bełkotem prawnym.To nic nie oznacza po za jednym.Wszystko bez zmian.

Zastanówcie się.Czy oni podjęli choćby najmniejszą próbę zmiany systemu podatkowego?Uproszczenia przepisów?Profilaktyki zdrowotnej?Naprawienia rolnictwa?Odzyskania ,znacjonalizowania przetwórstwa?Wolności rodziców w swoich decyzjach dotyczacych dziecka ,wyboru szczepionkowego?Likwidacji lichwy?Zmiany przepisów o upadłości konsumenckiej?O pomocy ludziom uwikłanym w zadłużenie ,często za przyczyną podstępu ,przestępstwa?Nic.Dalej te same patologie w Policji ,prokuraturze,sądownictwie.Rok minął i nic.

Co jest qrwa z antypolskimi zajtungani w tym szczególni tzw,"Śląskim zajtungiem" wręcz chwalącym agresje Niemców na Polskę w 1939 roku?Nic cisza.Angela macht frei?Dalej?

Goowno się dzieje, pic.Kużmiuk picuje na wpolityce.Jedno dookoła +500.Jakkolwiek ważne nie wyczerpuje zobowiązań wyborczych.Karnowscy cenzurują antybanderowców i narodowców.Taki PiSowski onet.pis.pl.Czerwoni wracają do zdrowia PO rekonwalescencji.

Pora na prawdziwe zmiany.Pora na Polskę.Na Lechię.Na odrodzenie .Na zjednoczenie .Powrót tułaczy.Na przepędzenie wrogich  obcych.Dość.Kłamstwo manipulacja jest wszechobecne.Potrzebujemy prawdziwych przywódców.Nie potrzeba nam dyplomatów kłamców anty Polaków.Likwidacji MSZ w obecnej formie.

Nie mamy armii za to mamy armię bezproduktywnych urzędników w liczbie 600 tysięcy ,których utrzymujemy.Mamy tak zwane uniwerstety ,które niczego nie uczą a są dobrym utrzymanie dla bandy nieuków z tytułami.Mamy sitwy powiatowe ,wojewódzkie powstałe wynikiem kurew****go systemu i ordynacji wyborczej pozwalające na dożywotnie i dynastyczne sprowowanie władzy.Mamy mafię,pospolitą bandyterkę.Mamy wszystko najgorsze co przywlekła nam zaraza bolszewicka.

Zniszczone szkolnictwo zastąpione edukacją a może nawet reedukacją.Mamy ogólnopolski antynarodowy syf.

Trzeba w końcu uporać się z problemem i wy****dolić tą judejską internacjonalistyczną mafię.

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Ciekawe, ciekawe, jak oni

Ciekawe, ciekawe, jak oni sobie wyobrażają wewnątrzkrajową wojnę z wcześniej bezkrytycznie nawpuszczanymi, nienawidzącymi wszystkiego co jewropejskie "nachodźcami" w ilości ~30mln... przy niewątpliwym wsparciu tych pierwszych przez kilkanaście milionów maghreb'usów rozsianych po stechnicyzowanej na maxa Jewropie... Maghreb'usów, których można skrzyknąć/murem przeciw gospodarzom postawić jednym krótkim "K'Ałłach AK47barrrr, kęsim, kęsim"!! Czyżby miał rację "śpiący Prorok" Casey który "miasto z żelazną wieżą widział spalone przez jego mieszkańców" i pół Europy też?

Portret użytkownika Mojeimię44

Polska jest wrecz bardzo

Polska jest wrecz bardzo bezpieczna biorac pod uwage sytuacje geopolityczna. Islamisci trzymaja europe zachodnia w szachu i jesli ta wymysli sobie jakas kolejna wojenke poza granicami Unii Europejskiej oni to napewno wykorzystaja. Rosja ma dwa fronty w Syrii i na Ukrainie wiec kolejny front napewno by dal zielone swiatlo dla Szatanow na uderzenie w oslabiona Rosje. Dodatkowo Rosja ma sojusze z Chinami a te szykuja sie do starcia z USA. A USA? Mysle, ze tu w Europie nie ma co szukac wiekszej strefy wplywu poza Ukraina. Gdyz dalej juz tylko Rosja i republiki bardzo z nia zwiazane. Zostaje jeszcze Turcja ale ta walczy z powstaniem Kurdyjskim wiec zapewne na polnoc nie ruszy. 

PRZEPOWIEDNIE wam o takiej sytuacji geopolitycznej mowily i faktycznie diabelskie destrukcyjne sily rozeszly sie wszedzie poza Polska. A co z przepowiedniami dla Syrii? Jak to co? 100% trafnosci. Szok? Jednak nie macie sie co cieszyc. U nas nie jest lepjej. Mamy conajmiej 4 ugrupowania, ktore uwazaja sie za wybawcow Polski. Sa to PiS, PO, COD i Nowoczesna. Kazde z nich che wybawic Polskie po swojemu. PO to ludzie wyszkoleni przez niemieckie sluzby i przyczyniaja sie do rozbioru Polski a nie do umocnienia jej na arenie miedzynarodowej.  PiS typowy przedstawiciel amerykansko- zydowskich wplywow z rusofobia na czele. COD przedstawiciel czlowieka, ktory sam siebie uznal za Boga- Soros i Nowoczesna przedstawiciel wplywow syjonistycznych. Oczywiscie bardzo to rozgraniczylem a granica jest plynniejsza ale to tylko pokazac ma wam na celu w jak niebespiecznej mimo wszystko jestesmy sytuacji wewnetrznej. Do tego dodajmy najwieksze zloza zlota i miedzi na swiecie. Mafie kghim i spoleczenstwo, ktore spi przed burza. Na dzien dzisiejszy nie widac na tyle skrajnych zachowan spoleczenstwa, ktore moze doprowadzic do wojny domowej. Jest to jednak zludzenie. Pierwsza sprawa to program 500+ ktory moze nie w tym ale w przyszlym roku okaze sie pierwszym zapalnym ogniwem gdyz wyciaga on tyle z budzetu, ze analitycy nie sa w stanie nawet tego dobrze oszacowac a kto daje i zabiera ten........Druga sprawa to trybunal konstytucyjny, trzecia sprawa nieprzychylne media, czwarta sprawa to globalny kryzys ekonomiczny, piata sprawa to ukrywanie prawdy o Polskim zlocie i jego ilosciach i szosta sprawa to uporczywe dazenie do obalenia rzadow PIS. Jesli udalo sie pozbyc prezydenta to na rzad tez beda szukac sposobu. To wszystko sprawia kochani, ze mimo ze nie bedziemy uczestniczyc w globalnym armagedonie to bedziemy mieli duze problemy wewnetrzne. Zreszta politycy juz nazywaja to wojna.

Na szarym koncu gdzies tej globalnej zawieruchy mamy przepowiedziane zmiany na ziemi , archekracje, liczbe 44 i drzewo madrosci. Czyli to co tez bylo prorokowane. Czy z tego skorzystamy?  Wszystko zalezy od was! Jesli ideologia RAJ-u stanie sie wazniejsza niz wojny narodowo wewnetrzne to mamy szanse na wielkie Polskie imperium w sercu swiata. Czy tego dokonamy? To wszystko zalezy od was i odemnie. Ja pracuje!  A wy? Co robicie zeby osiagnac IV Rzeczpospolita Archekratycznej Jednosci z IV wymiarem i wieczna mlodoscia? Jak nie teraz to kiedy? Sami sobie odpowiedzcie na te pytanie. Im pozniej zrozumiecie tym wiecej stracicie. Problem archekracji jest jeden podobno z pustego to i Salomon nie naleje ale my cos wymyslimy prawda? Tyle zdolnych archekratow mamy. Kocham was. Wypoczywajcie.

Ps. Jutro archekraci zajrzyjcie na wyklady do czarnej dziewczynki latajacej w przyszlosci z wami w czaso- przestrzeni i gloszacej o wierze i o Bogu ;) 

Soar in the faith.

https://www.youtube.com/channel/UCtvZ5VcVA4D3_g7E_Ei2oxA
Dobranoc
 

Portret użytkownika Arya

44 pracujesz? Chyba na

44 pracujesz? Chyba na budowie w Niemczech albo w jakiejś fabryce. Już raz Ci pisałem byś założył partie... no i co? Odpisałeś, że to nie takie proste. Nie wiem czy te Twoje wizje przyszłości są prawdziwe, czy jesteś podstawiony by siać zamęt. Ale widzę, że jakis odsetek osób ulega Twoim wpływom. Takich podstawionych typków jest sporo w internecie i całkiem fajną kasę zarabiają. 

 

Ale załóżmy, że nie jesteś podstawiony. Faktycznie masz takie wizje i opisujesz co się będzie działo z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem. No ale skąd pewność, że to nie jakieś ciemne moce podsuwają Ci te wizje, a mają w tym swoje plany? Tego nawet Ty sam nie możesz wiedzieć.

Gdybyś naprawdę chciał cos zrobić, to zacząłbyś wykorzystywać możliwości jakie daje np. FB. Być może masz negatywne zdanie na temat FB, ale na tym portalu jest najwięcej ludzi. Zresztą skoro masz konto na google+ to z FB nie powinno być problemu. Nauczyłbyś się jak przyciągnąć uwagę innych, a potem zapodał im informację o archekracji. Część osób by to odrzucilo, ale część poszłaby za Tobą. Wtedy można by było pomyśleć o założeniu partii.

 

Mój wniosek jest taki, że nie pracujesz a tylko piszesz, że to robisz. Jak tu traktować Cię poważnie?

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Mojeimię44

Mozesz mi wierzyc Arya, ze na

Mozesz mi wierzyc Arya, ze na FB mialem swoj profil i mialem strone Podziemie Polskiej Armii do ktorej nalezeli slawni rapowi piosenkarze itd. ale to co sie dzialo dzieki temu to byl koszmar.Codziennie otrzymywalem wiadomosci, ze mam sie powiesic, otruc, oddac swoje zycie za innych itd. Ciekawe, ze to pisali niby moi osoby ktorych mialem w znajomych. Pytalem sie ich na FB czemu mi takie rzeczy pisza i dostawalem rozne odpowiedzi. Np. Ze wszystko przezemnie, ze wszystkiemu jestem winny itd. Takie bzdury. Zastanawialem sie czemu niby jestem winny jak nic jeszcze nie zrobilem? Przed swietami bozego narodzenia 2014r. i w czasie wigili dostalem z 20 wiadomosci. Zadna z nich nie brzmiala "wesolych swiat" a wszystkie kazaly mi sie zabic. Dla mnie to byl szok. Wiec zaczalem dzwonic do moich znajomych, przyjaciol dlaczego mi zycza smierci? Jak do nich dzwonilem odpowiadali, ze nic takiego nie robia. Skad wiec te wiadomosci? Kiedys to dokladniej opisze. W kazdym badz razie w znajomych mialem rowniez jedna poslanke z PSL u i ona mi napisala, ze zna osoby bardzo mi nieprzychylne, ktorym zalezy na tym zeby mnie zniszczyc. Do tej pory systematycznie dostaje maile na mojego maila z pogruszkami, wulgaryzmami. No i ze mam sie zabic lub przynajmiej zamknac. Kiedys zaczalem pisac na Tvn24 o moich przekonaniach itd. Jednak po czasie posty moje, ktore umieszczalem po chwili znikaly. Wiec to bylo bezsensu. Pozatym kilka partii interesowalo sie moja ideologia ale jest ona zbyt nowatorska jak dla nich. Po tych smsach, wiadomosciach na fb , mailach do mnie w lutym 2015r nie wytrzymalem i faktycznie targnalem sie na swoje zycie. Jednak to co sie wtedy stalo spokojnie moglbym nazwac cudem. Tez to kiedys opisze. Dlatego jestem na znz. Tu nikt mi komentarzy nie przerabia, nie obcina, nie kasuje. ludzie ktorzy nie sa przychylni moim ideologiom nie kaza mi sie zabic. Owszem czasami zdarzaja sie komentarze niemile ale nikt nie zmienia komentarzy innych i nie wypisuje w imieniu innych glupot. Nienawidze FB bo wiem, ze pelno tam kretow, szpiegow a i sam serwer FB jest "inteligentny" w wychwytywaniu slow nie przyjaznych dla systemu. Zaloze sie ze nie jestem pierwszy i ostatni z tych dla ktorych FB okazalby sie gwozdziem do trumny. 

Strony

Skomentuj