Znalezione w Mozambiku fragmenty należą prawdopodobnie do zaginionego MH370

Kategorie: 

youtube.com

Władze australijskie są skłonne uwierzyć, że dwa fragmenty, które znaleziono u wybrzeżu Mozambiku, najprawdopodobniej są częścią samolotu Malaysia Airlines. Samolot leciał z Kuala Lumpur do Pekinu, informują TV1.

 

Darren Chester, Minister Transportu w Australii powiedział, że analizy wykazały iż fragmenty "prawie na pewno" należą do MH370. Ponadto stwierdzono, że oba fragmenty odpowiadają panelowi Boeinga 777, a maszynami tego typu dysponuje Malaysia Airlines.

 

Wcześniej podano, że Liam Lottera, nastolatek z RPA, znalazł w Mozambiku przypuszczalnie część skrzydła zaginionego samolotu. Okryciem zainteresowali się przedstawiciele australijskich służb lotniczych.

 

Boeing 777-200 linii lotniczych Malaysia Airlines  (lot MH370), zniknął z ekranów radarów w nocy 8 marca 2014 r., lecąc z Kuala Lumpur do Pekinu z 227 pasażerami i 12 członkami załogi na pokładzie. Służby specjalne USA uważają, że kurs samolotu został celowo zmieniony z nieustalonych dotąd przyczyn.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj