Zmiany klimatu mogą doprowadzić do wybuchu III wojny światowej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Podczas specjalnego sympozjum, które miało miejsce w USA, wraz z naukowcami z NASA i ekspertami ze znanych centrów badawczych, dyskutowano na temat problemów związanych z Ziemią. W trakcie panelowej dyskusji ustalono też kiedy może dojść do wybuchu III wojny światowej. Naukowcy twierdzą, że wszystko zacznie się z powodu globalnego ocieplenia występującego na naszej planecie.

 

Prelegenci stwierdzili, że problem leży w braku zgody na wymogi ustalone w ramach Protokołu z Kioto. Dokument ten został podpisany przez rządy dwustu krajów, ale nie przez największych trucicieli. Według ekspertów opór niektórych państw w tej materii, któregoś dnia może się stać zarzewiem wybuchu wojny.

Naukowcy podkreślają, że obecnie w atmosferze naszej planety zgromadzone są gazy cieplarniane, które wywołują nieodwracalne zmiany dla ludzkości. Procesy te występują z winy kilku krajów, które nie wykonują obowiązków wynikających z protokołu. Zwrócono uwagę, że obecnie istnieją specjalne programy mające na celu zmniejszenie nagromadzonych gazów cieplarnianych. Zaproponowano na przykład, aby nadmiary dwutlenku węgla pompowano do najgłębszych warstw oceanu. Eksperci uważa, że ​​w ten sposób nastąpi naturalna regeneracja układu. 

Uczestnicy spotkania stwierdzili, że w niedalekiej przyszłości, Ziemia może się spodziewać kolejnych katastrof naturalnych i klęsk żywiołowych. Dojdzie do bezprecedensowych tornad i huraganów, powodzi i wcześniej nieznanych chorób. Naukowcy uważają, że w obliczu nieuchronnych ich zdaniem zmian klimatycznych, niektóre kraje mogą wejść na drogę konfliktów militarnych i zacząć używać broni, w tym atomowej.  

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Stop! Kupa wody w lodzie

Stop! Kupa wody w lodzie Antarktydy. Tym lodem nas straszą a jednocześnie straszą brakiem wody. To wobec tego brać wodę z Antarktydy! Można ciągnąć tysiącami kilometrów ropę czy gaz - można i wodę. Tylko trzeba chcieć ratować świat, ratować ludzi.

Portret użytkownika H. Tomasz Grzybowski

Moze i jest ocieplenie, ale

Moze i jest ocieplenie, ale nie uwazam tego za wielki problem. Zaniczyszczenie srodowiska spowodowane spalaniem wegla jest wielkim problemem. Samochody powinny spalac benzyne (czy tez olej napedowy) w nadmiarze czystego tlenu z generatorow PSA (Pressure Swing Adsorption). [email protected] 

Portret użytkownika Polska dla Polaków

Dokładnie, dlatego tam cały

Dokładnie, dlatego tam cały czas siedzą amerykańce i wszystkie ich tajne służby, dlatego pewna grupa arabów pod pozorem religi stowrzyła isis, któremu tak naprawdę chodziło o zajęcie terenów roponośnych, dlatego Rosja wkroczyła do Syrii. 

Ogólnie dopóki większość świata nie przejdzie na inne źródła energii, to wojna o ropę będzie trwała i się nasilała.

Najciekawsze jest to o czym się nie mówi, a co może być bardzo groźne dla Polski i świata. Otóż Rosja przy obecnym poziomie wydobycia ma jeszcze ropy TYLKO na 20 lat!!! Oczywiste jest, że w momencie kiedy ropa im się skończy to ten kraj czeka katastrofa. Dlatego też Rosja opanowuje obecnie całą arktykę bo tam są duże zasoby ropy i tylko to może ich uratować. Oczywiśćie to tylko odroczy ich upadek na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. No chyba że przez ten czas będą w stanie zmienić swoją gospodarkę tak aby koniec pieniędzy z ropy i jej brak dla włąsnych potrzeb nie był odczuwalny. 

Portret użytkownika NS69

W dawnych czasach zamarzał

W dawnych czasach zamarzał bałtyk...dla teraźniejszych popierdułek internetowych, to jest anomalia...były też okresy tak gorące, że w polsce powstawały winnice...teraz to się nazywa ocieplenie klimatu spowodowane działalnością człowieka...ale zmiany klimatu jako lll wojna, to już jest niezły odjazd...

Portret użytkownika inzynier magister

Jeżeli Polska miałaby być

Jeżeli Polska miałaby być wywyższona w potędze i świętości to USA mogło by nas zniszczyć, tak wynika z ujawnionego dokumentu ! Amerykanie uważają się za lepszych od innych !  "Amerykańscy analitycy nie pozostawiają złudzeń: przede wszystkim liczy się interes Stanów Zjednoczonych, a w razie konfliktu, walutą przetargową mogą być państwa Europy Wschodniej. To mniej ważni sojusznicy NATO, których utrata nie będzie znacząca. Priorytetem jest Daleki Wschód.Kierunki bezpieczeństwa wyznaczone dla Stanów Zjednoczonych na najbliższą dekadę – z perspektywy polskiej – nie napawają optymizmem. Wiele cennych informacji znalazło się w raporcie „Preserving the balance. A U.S. Euroasia defence strategy” („Utrzymanie balansu. Amerykańska strategia obrony Euroazji”).Już na samym wstępie raportu mowa o wyższości moralnej imperium amerykańskiego nad jakimkolwiek innym. Każde państwo, które zbliży się wielkością potencjału do USA jest uważane przez analityków za poważne zagrożenie, bez względu na zażyłość wzajemnych relacji. 

Na tym nie koniec złych wieści dla Polski. Amerykanie rozważają bowiem „kupowanie sobie czasu terenem wpływów w Europie”, a nawet biorą pod uwagę utratę całej Europy Wschodniej. I nie jest to określane mianem katastrofy, ale akceptowalną ewentualnością. Amerykanie nie mogą za to pozwolić sobie na utratę Japonii. Polska, może zatem – wedle raportu – znaleźć się pod okupacją rosyjską, z opcją ewentualnego odbicia.

 http://www.pch24.pl/sojusznik-nie-taki-pewny--w-obronie-wlasnych-interesow-usa-gotowe-oddac-rosji-wplywy-w-europie-wschodniej,49846,i.html#ixzz4aBGIwIvs

Polska jak będzie się słuchać Jezusa to będzie wywyższona w potędze i świętości ! Jak widać satanistom z USA się to nie podoba ! Módlmy się za Polskę i Polaków do Jezusa !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika kolo21

Fajnie napisane, po za

Fajnie napisane, po za Jezusem.Nie potrzebnie go wciskasz w każdy komentarz, psujesz sobie autorytet.I przedstawiasz siebie, jako kolejnego nawiedzonego maniaka.Znałem wielu takich, co recytowali w kółko wersety bibli, a teraz chleję, cpają i dobrze się bawią.Więc to jest chwilowa pomrocznośc jasno ciemna:)

kolo21

Portret użytkownika Medium

Wojny i wulkany też

Wojny i wulkany też zanieczyszczają środowisko, zatem pośrednio i ci, którzy to pierwsze wywołują. Co do drugiego także istnieją podejrzenia o działanie nie ludzkim umysłem a ręką, więc po co te fałszywe zabawy? Szkoda o nich pisać.

Portret użytkownika Fur

Widze tu jakiś konflikt

Widze tu jakiś konflikt logiczny w tym artykule:

Na poczatku artykułu jest ostrzeżenie aby:  kraje dbały o środowisko bo zniszczone zostanie życie na ziemi. (w ogólnym zanaczeniu oczywiście)

A na końcu artykułu: Jeśli tego nie zrobicie to rozwiązaniem będzie zrzucanie atomówek. 

Wniosek: Jeśli nie przestaniecie niszczyć to my zrobimy to szybciej. 

 

Strony

Skomentuj