Zmiany klimatu doprowadzą do zwiększenia zachorowalności i śmiertelności

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Zmiany klimatu w przyszłości będą prowadzić do zwiększenia zachorowalności i śmiertelności, podaje Euronews.

 

Według prognoz Światowej Organizacji Zdrowia, między 2030 a 2050 roku zmiany klimatyczne przyczynią się do około 250 tys. dodatkowych zgonów rocznie z powodu niedożywienia, malarii, biegunek i problemów z krążeniem.

 

Zmiany klimatu będą prowadzić do zwiększenia częstotliwości i intensywności powodzi, zanieczyszczenia zasobów wody pitnej i rozmnażania owadów, roznoszących choroby.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Ze zmian  klimatu  wynika, że

Ze zmian  klimatu  wynika, że  oś  nachylenia  Ziemi  ulega  zmianie, a  na  to  nikt  nie  może  poradzić, bo  te  wszystkie  wiadomości  o  klimacie  to  strachy, aby  społeczenstwa  okradać  z  ich  dorobku zycia  i  prowadzic  eugenikę  przez  takich  Bill Gates, bo  wydaje  sie  mu,. że  jak ma  pieniądze  to  już ma  wszystko. Pozostali  również.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Ostatnio słyszałem w radiu że

Ostatnio słyszałem w radiu że Globalne Ocieplenie spowoduje że do Europy rzuci się ćwierć miliarda ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu bo temperatura tam podniesie się średnio o 0,2 do 0,3 stopnia Celsjusza i ludność z tych terenów zacznie się ewakuować do Europy bo tak drastyczny wzrost temperatury będzie uniemożliwiał im przetrwanie hehehehe

 

Skomentuj