Zmiana władzy w Rosji? Władimir Putin przeszedł podobno udar mózgu!

Kategorie: 

Źródlo: Internet/własne

Pojawiają się liczne pogłoski, że Władimir Putin miał udar i choroba wyłącza go z normalnej pracy. Podobno miał dostać wylewu, bądź udaru mózgu. Rosyjski przywódca przebywa od tygodnia w jednym z moskiewskich szpitali.

 

Faktem jest, że prezydent Rosji nie pokazał się publicznie od 5 marca 2015. Mamy czas przed wojną i być może właśnie teraz decyduje się czy wojna wybuchnie. Jeśli potwierdzi się, że Putin został na stałe wyłączony z wielkiej polityki, oznacza to, że mamy zupełny zwrot w polityce. Trudno ocenić czy to przybliża czy oddala nadciągającą wojnę.

 

Informację o tym, że Władimir Putin przeszedł udar podała litewska telewizja TV3. Zdaniem ich źródeł informacji był to albo atak serca, albo udar mózgu. O sprawie wcześniej informowała rosyjska strona internetowa Russkiy Monitor, która ostatecznie została unieruchomiona uporczywym atakiem DDOS.

 

Dziwne jest to, że Władimir Putin odwołuje kolejne spotkania. Niedawno zupełnie bez podania przyczyn nie wziął udziału w ważnym spotkaniu z prezydentami Kazachstanu i Białorusi w Astanie. Komentatorzy zwracają uwagę że wcześniej takie słabości nie zdarzały się rosyjskiemu władcy.

 

Oficjalne źródła kremlowskie zdementowały to, że Putin ma jakiś poważny problem ze zdrowiem. Niektórzy jednak znający sposoby postępowania Sowietów i Rosjan powiedzą zapewne, że trudno jest wierzyć w wiadomości niezdementowane.

 

Rosja ma długie tradycja ustępowania władców na skutek "problemów ze zdrowiem". Tak przeważnie eufemistycznie nazywa się przypadek gdy trzeba pozbyć się danego Sekretarza, Prezydenta, etc. Tak obalono Czernienkę, Gorbaczowa, Jelcyna i kto wie czy nie Putina. W najbliższych dniach przekonamy się ile jest prawdy w serwowanej nam kampanii w trwającym starciu propagandowym z Rosją.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika m.arco

Są nieścisłości w tym

Są nieścisłości w tym artykule. Czernienko podobnie jak i Andropow, zmarł w czasie pełnienia urzędu. Obaj już w trakcie wyboru byli bardzo chorzy. Gorbaczow w momencie odejścia był zdrowy, ale posiadał tytuł prezydenta ZSRR. Przestał nim być kiedy ZSRR zniknął z mapy świata. Jelcyn objął władzę, po tzw. Puczu Janajewa, kiedy rozpadł się ZSRR, a on pełnił rolę Prezydenta Rosyjskiej Socjalistycznej Federacyjnej Republiki Radzieckiej wchodzącej w skład ZSRR. Odszedł sam wyznaczając na swojego następcę W. Putina. Zmarł kilka lat  po zrzeczeniu się urzędu.

Portret użytkownika MiterMan

jeszcze nic nie wiadomo a na

jeszcze nic nie wiadomo a na głopią plotke wsrod was powstaly mnostwo teorii,, ze glupek ze mosad ze to ze tamto ze wojna itp.... heh ogarnijcie sie.... wiem ze po smolensku sie nauczyliscie ze o smierci politykow media wiedza pierwsze... lecz wasza smialosc w nakrecaniu plotek utrwala mnie w przekonaniu ze gdzie pierdną tam wy wąchacie.... i zatruwacie sie od srodka.... a oni tylko pierdza...nic wiecej...

Portret użytkownika Rasputin

Co wczoraj napisałem ?? Że

Co wczoraj napisałem ??
Że Putin zrobił sobie Urlop, ewentualnie zwykła grypa  nic mu nie jest..
I co ?? I miałem rację !
Okazało się, że Putin siedzi w Szwajcarii bo mu się dziecko urodziło Smile
Ale oczywiście beznapletkowe PSY WOJNY pokroju Włodego, pragnące rozlewu krwi mnie minusowały hahaha !
Śmierć OBROŃCY SŁOWIAŃSZCZYZNY to wasze niedoczekanie !
SLAVA Putin !!

Portret użytkownika Pantałyk

Nie nakręcajcie się proszę.

Nie nakręcajcie się proszę. Na razie żadnych dowodów na śmierć Putnina nie ma. Zresztą nawet jeśli, to nie oznacza to jeszcze sodomy i gomory. I przestańcie non stop chrzanić o tej wojnie. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, że energetycznie w ten właśnie sposób wspieracie to wszystko. Jak kiedyś rzekł Ramana Mahariashi: "nic na tym świecie nie zaistnieje bez naszego wyraznego wsparcia i potrzeby". I to jest prawda. Zauważcie że ci którzy tym kręcą zawsze najpierw budują odpowiednią otoczkę dla swoich haniebnych działań. I już wcześniej straszą nas i wymagają przyjęcia określonej postawy. A postawą tą jest bierność, poddanie i zrozumienie że "nie ma wyjścia".
Nic bardziej mylnego. W ten sposób już na początku mają w nas wiernych poddanych i zwykłe ofiary. Poddajemy im się bez walki. My w głębi swoich serc, do samego końca mamy budować dla nas i naszych bliskich zupełnie inną wizję. To nasz święty OBOWIĄZEK! No chyba że większość z Was faktycznie jest owładnięta filozofią porządku lucyferiańskiego, dla którego każda kolejna wojna, konflikt czy agresja, będzie drogą samorealizacji. Bo taka jest jego natura i w tym to się objawia. W całkowitej opozycji do porządku boskiego, który nie potrzebuje zmian, upiększeń czy "reform". Bo jest w istocie dokonały, tylko że najpierw trzeba to umieć dojrzeć. Istoty hołdujące porządkowi lucyferiańskiemu robią więc zawsze tyle zamieszania, hałasu i destabilizacji, oraz są siewcami zmian.
Dlatego każdy z nas musi w głębi serca zadać sobie proste pytanie. Który biegun jest mi bliższy i który poprze całym swoim istnieniem. Ja już wybrałem. I pamiętajcie o jednym. Na Ziemi istnieje bardzo dużo pozytywnych i konstruktywnych zmian. Ale o tym nie dowiecie się ze srebrnych ekranów czy gazet. Jak już mówiłem wcześniej, "zła nowina" ma swój ściśle określony cel oddziaływania na nas wszystkich. Ale pamiętajcie, że środek ciężkości ZAWSZE był, jest i będzie w nas samych.
Powodzenia w oddzielaniu "ziarna od plew". 

Portret użytkownika bolaczek

Zgadzam się w stu

Zgadzam się w stu procentach!
Sianie strachu i niepotwierdzonych domysłów nie służy ani o jotę naszemu rozwojowi.
A kłótnie na forum też do niczego dobrego nie prowadzą....
 

Strony

Skomentuj