Zmasowany atak Rosji na Państwo Islamskie z wykorzystaniem bombowców strategicznych

Kategorie: 

Źródło: RT

Na odwet Rosji na terrorystach z ISIS odpowiedzialnych za zamach na samolot A321 nie trzeba było długo czekać. Odpowiedź została wyartykułowana jeszcze dzisiaj. Do walki zostały rzucone rosyjskie okręty znajdujące się na Morzu Śródziemnym. W użyciu były pociski manewrujące i bombowce strategiczne.

 

Cele ataków znajdowały się przeważnie w okolicach miasta Raqqa, które jest uważane za stolicę Kalifatu. Rosjanie wykorzystali ponownie nową broń w postaci pocisków manewrujących zdolnych do precyzyjnego uderzenia w promieniu tysiąca kilometrów. Wcześniej strzelano w stronę Syrii salwy pocisków z Morza Kaspijskiego. Większość z nich dotarła do celu.

Wczoraj również miasto Raqqa atakowało lotnictwo francuskie, które uczestniczy w operacji w Syrii od września bieżącego roku. Piątkowe zamachy terrorystyczne w Paryżu były obrzydliwą retorsją ze względu na zaangażowanie militarne. Rosja została ukarana w ten sam sposób, poprzez zamach terrorystyczny na rosyjskich turystów wracających z wakacji w Egipcie.

 

Zupełnie logiczną konsekwencją tych zdarzeń jest zarządzone przez Władimira Putina współdziałanie Marynarki Wojennej Rosji z armią francuską w trwającej obecnie operacji antyterrorystycznej. Do bombardowań wysłano również 25 bombowców strategicznych dalekiego zasięgu, które mogą też służyć do przenoszenia broni jądrowej. Na razie jednak przenoszą głowice konwencjonalne, ale kto wie co stanie się dalej.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika posppolity

Do wszystkich to juz nie jest

Do wszystkich to juz nie jest ta Rosja co byla przed 2013 rokiem. Wiem, że historia tego państwa w ostatnich stuleciach nie jest pozytywna do naszego kochanego Narodu Polski. (przypominam, że zanim zaczęto wprowadzać do nas ogniem i mieczem psudo chrześcijaństwo z rosją byliśmy braćmi i dalej znimi jesteśmy) Ale trzeba pojąć to, że była zarządzana ludzmi, którzy rodowitych rosjan też gnębili, rozpili i doprowadzili do nędzy !!!!! Mamy wspólnego wroga. Ludność która ukrzyżowała Jezusa tak samo niszczy białych ludzi. Rosjan i Polaków. Komunizm jest żydowski niestety i ludzie, którzy też rządzili w naszym kraju do teraz (nie wiem co bedzie z tym rządem miejmy nadzieje że Polska bedzię zarządzana teraz w miare suwerennie, nie jest to Korwin Mikke ale lepsze to PiS niż żydowskie PO). Przypominam wszystkim, że państwo żydowskie do dziś dzień nie przeprosiło za ukrzyżowanie Jezusa, który jest wielkim nauczycielem duchowym. Assad jak wspomniał że jak rozwali to isis to przyjdzie kolej na izreal. Nie wiem czy wiecie bracia Polacy ale Polska leży na bogactwie mamy ponad 5000mld. baryłek ropy nafrowej dla porównania arabia saudyjska ma 200mld. Rozpowszechniajmy tą wiedze ludziom. Polska to wybrany Naród. Naród wielkich Bohaterów. Jestem ogromnie dumny, że jestem Polakiem :)  Pozdrawiam Dumne pokolenie naszych wspaniałych przodków.

Portret użytkownika anty upa i anty pis

Akurat tu mocno się

Akurat tu mocno się mylisz.PiS jest bardziej gorliwie pro żydowski niż PO.Przypomnij sobie chociażby słynnne zrobienie laski Amerykanom wypowiedizaine przez Radzia.Waszczykowskiemu,Maciarewiczowi,Kaczyńskiemu,czy Fotydze taka konkluzja nawet nie zaświtała by do głowy.Więc nie uprawiaj PiSlamskiej Propagandy.To L.Kaczyński rozpoczął budowę Muzeum Żydów Polskich.To PiS rozpoczął budowę bezsensownego gazoportu do którego ściągamy dwa razy droższy gaz z Kataru niz z Rosji.Z Kataru który jest popleczniczniekiem ISIS a tym samym Polska pośrednio sponsoruje ISIS.Wojnę gazową z Rosją rozkręcił i podsycał PiS i to nie w intersie Polski,a w interesie UPAiny,po to aby utrudnić lub unimożliwicRosji wycofanie sie z tranzytu gazu przez Ukrainę.Z którego to tranzytu kradną gaz.To Jarosław  Kaczyński w sejmie grzmiał na Tuska dlaczego polskie F16 nie biorą udziału w bombardowaniu Kadafiego.Więc nie agituj tu za szkodliwym dla Polski PiSem ,który w wielu kwestiach jest jeszcze bardziej szkodliwy niż PO.

Portret użytkownika Patriota

@alternatywny miałem na myśli

@alternatywny
miałem na myśli to że Rosja pokazała że Ameryka uja tam robi przeciwko PI. Może źle się wyraziłem. Przeciesz każdy wie że Rosja ma głęboko gdzieś terroryzm.Nie ma czegoś takiego ,że nie wiadomo o co chodzi, bo to zawsze chodzi o pieniądze.
Co do włodiego myślę że to tajny agent CIA Wink

No music, no life.

Portret użytkownika nałukowiec

Współczuję bardzo jako zwykły

Współczuję bardzo jako zwykły człowiek, nadal jeszcze niestety żyjący, tym wszystkim niewinnym ludziom którzy zginęli i ich rodzinom, obywatelom Rosjii i Francii lecz jestem przekonany widząc, jak teraz kochane władze wielu sojuszniczych mocarstw łączą swe wspólne siły, zapraszając nawet do współpracy Antoniego i wszyskich innych naszych umiłowanych władców, że tragiczna śmierć tamtych niewinnych osób na pewno nie pójdzie na marne, bo teraz dzięki temu wreszcie dokonają słusznego odwetu i tylko dzięki tej ofierze wreszcie będzie mogło zginąć wiele, wiele milionów, innych niewinnych obywateli całego świata...

Portret użytkownika Wlodi

Gebbelsy putina - cieszycie

Gebbelsy putina - cieszycie sie? Ze oddajecie poklon bestii? Ktora mami was i tylko krotka pamiec powoduje ze kacap jest dla was panem. A my pamietamy i widzimy kto najbardziej korzysta na zamachach i kto najbardziej korzysta na eksodusie arabow do Europy. Ale parobki bezmozgie kremla albo trolia nigdy racji nie przyzna. Ruskie potwierdzily dzis zamach na pokladzie - gdzie wasze gęby? O rakietach ameryki? Achilles zaraz wklei kilka megadlugich artykulow z ruskiej prasy ktorych nikt nie czyta. Tylko pobto by jego bylo na wierzchu i zeby inne glosy ginely w papce dla papy putina. SIERPEM I MLOTEM CZERWONA HOLOTE!!

Portret użytkownika fsdkljn

Ale przecież exodus arabów

Ale przecież exodus arabów zaczął się zanim rosja postanowiła wkroczyć, nadmienię że powodem exodusu jest stabilizacja a arabowie maja prawo nas nienawidzić bo państwa zachodnie od wielu lat mataczą w tamtym rejonie i korzuystają z ich dóbr naturalnych a oni musza żyć w biedzie, w końcu mają szansę się zemścić, idą do europy zachodniej po swoje:) Usrael i koalicjanci zdestabilizowali regjon obalając reżimy trzymające jako taki spokój. Oczywiście exodus został zaplanowany tylko nie wiem do czego ma służyć, może do zniszczenia ekomicznego europy, może do zlikwidowania jednolitych państw przez co utracą świadomość narodową dzięki czemu można będzie nimi kierować, może po to żeby wybuchła wojna w europie po której ludzie będą sami prosić o wprowadzenie NWO. Byćmoże po trochu wszystkiego, a Putin gra tylko dobrego policjanta w sprawie, on też dąży do NWO jak i Chiny. Wszystko grubymi nićmi szyte, tak na prawde jesteśmy my(obywatele) kontra oni (władcy marionetek-polityków) a system jest tylko sceną przez nich udekorowaną.

Portret użytkownika U_P_Adlina

nikt nie czyta artykułów

nikt nie czyta artykułów Achillesa włodi? Nikt, czyli ty, choć pewnie i ty czytasz banderowska wszo! Po co sie produkujesz włodi? Kogo chcesz przekonać do swojej schizofrenicznej wizji świata, gdzie banderowska upadlina i szatany zza oceanu są dobre a Rosja jest zła, bo walczy z tym banderyzmem i z islamskimi zwyrodnialcami? Idż lepiej i poucz się polskiego, bo twoja upadlińskość wyziera z twoich wypocin i zdradza kim jesteś. A jesteś banderowską tępą gnidą!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Patriota

Dla Amerykanów nie liczy się

Dla Amerykanów nie liczy się żaden inny kraj prócz nich samych. Rosja pomaga w zwalczaniu terroryzmu, bo to nie na ręke USA. Francja przyłącza się do Rosji bo mają dość zamachowców. Gdyby nie rząd amerykański i ich chore ambijcie co do Nowego Porządku Świata, na naszej planecie mogłoby być dużo spokojniej.

No music, no life.

Portret użytkownika alternatywny

Mi też się podoba, że ruskie

Mi też się podoba, że ruskie trzepią brudasów, ale to --> "Rosja pomaga w zwalczaniu terroryzmu, bo to nie na ręke USA" <-- hehe, Cie poniosło kolego. Ruskie przede wszystkim chronią dupę swojego biznesu naftowego (czyli swoich $$$), poprzez wspieranie swojego przyjaciela Baszszara al-Asada. I nie ma innego dna i innej prawdy w tej kwestii.

Portret użytkownika Ross

1) jeśli upadnie Syria,

1) jeśli upadnie Syria, zacznie się III W.Ś., tak mówiła przed laty baba Wanga, też o. Klimuszko i młody Wiaczesław Kraszenikow. Poczytajcie bo warto
2) w Pary_żu nie było zama_chów tylko prowoka_cja. Zobaczcie jakie teraz wprowadzą prawo dzięki temu
3) rus_ki samolot nie miał bom_by tylko zestrzelił go ż_ydow_ski MiG, dlatego sie tak wqrwili ruscy
4) w europie też sie będzie działo niedługo; elektrownia Ignal_ińska na granicy Litwy Łotwy i Białorusi
5) każdy facet niech kupi krótkiego czarnoprochowca i nauczy się strzelać i to szybko, jeszcze legalne są bez rejestracji. Można też na strzelnicę sie zapisać, wystrzelać w roku 6 startów w zawodach i należy się pozwolenie

Strony

Skomentuj