Zmasowany atak lewactwa na Donalda Trumpa może być przeciwskuteczny

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykańskie środowiska lewicowe robią, co mogą, aby zdyskredytować ubiegającego się o urząd prezydenta USA, Donalda Trumpa. Fala hejtu zdaje się nie mieć końca, a nienawistnicy atakujący republikańskiego kandydata zdają się robić to w poczuciu patriotycznej powinności.

 

W Stanach Zjednoczonych trwa obecnie wyborczy cyrk, który do złudzenia przypomina ten, który nastąpił w Polsce rok temu. Tak w USA jak i u nas wyborom towarzyszy ryk lewackich mediów, które w myśl zasady - wszystkie ręce na pokład - walczą o przekonanie do swojego kandydata poprzez zmasowany atak obliczony na zohydzenie kontrkandydata.

 

Amerykanie mają też swój TVN w postaci CNN, która to sieć telewizyjna tłumaczona jest nawet jako Clinton News Network. Zupełnie jak u nas gdy złośliwcy ukuli,  że TVN to Tusk Vision Network. Co więcej Amerykanie mają też swoich dziennikarzy do złudzenia przypominających naszych w postaci Lisa czy Olejnik.

Hillary Clinton ma też komitet poparcia celebrytów przypominający ten jaki klaskał Bronisławowi Komorowskiemu. Każdego dnia kolejni amerykańscy aktorzy wbijają w ziemie Donalda Trumpa publicznie deklarując swoje lewackie poglądy. W sumie to bardzo pouczające zobaczyć przy okazji kto jest kim.

 

Amerykańskie środowiska lewicowe mobilizują swój zwykły roszczeniowy elektorat. Liczą na to, że uda się wygrać mimo słabego zdrowia ich kandydatki i licznych skandali kryminalnych,  przy których rozmowa o łapaniu za cipkę w wykonaniu Trumpa, wydaje się być zupełnie nieistotnym incydentem wyolbrzymionym przez przeciwne Trumpowi lewackie media.

 

Z jednej strony mamy męską rozmowę nagraną ukradkiem 10 lat temu, a z drugiej kandydatkę z serią kryminalnych zarzutów. To zresztą kolejne zdumiewające podobieństwo do zeszłorocznych wyborów w Polsce. Prezydent Bronisław Komorowski też miał przecież kłopoty ze względu na tak zwaną "Aferę Marszałkową" i lewackie media równie rytualnie tego nie zauważały koncentrując się na dokopywaniu jego konkurentom.

 

Czas pokaże czy zmasowana ofensywa propagandowa okaże się skuteczna czy też ludzie zagłosują odwrotnie niż każą im lewicowi dziennikarze. W Polsce cała ta nawała medialna skupiona na zohydzaniu i nienawiści, zakończyła się fiaskiem. Jak będzie za oceanem? Dowiemy się już 8 listopada.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3

Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.pl


Komentarze

Portret użytkownika logicznie myślący.89R

Partie lewicowe w Europie i

Partie lewicowe w Europie i ich sympatycy doprowadzą do takiej sytuacji w Europie  myśląc dalekowzrocznie i logicznie ,że rdzenni mieszkańcy będą dyskryminowani ,zabijani ,prześladowani  prze wyznawców religii która chce dominować i narzucać swoje obyczaje i wartości . Gdy Europa się w końcu  obudzi to będzie za późno , ponieważ będzie przeważał islam wchodząc w lukę wyznaniową którą tworzą opuszczający szeregi chrześcijaństwa ludzie jak i ateiści .Dla coraz silniejszej religii islamu -  chrześcijanie jak i ateiści czy inni wyznawcy innych religii to są nie wierni których trzeba unicestwić. Wniosek - lewactwo , liberałowie ,niewidzący zagrożenia , poprawni politycznie ,ludzie otwartych serc i entuzjaści przyjmowania  migrantów  , ateiści nie będą chronieni przed nienawiścią i złem od tych  ludzi co teraz sieją terroryzm , strach i zamęt w Europie ale są na razie  mniejszością w wielu  milionach swoich braci coraz bardziej  żądnych zemsty z nienawiści do Zachodu . Od tych ludzi tej samej wiary ,którzy teraz siedzą cicho a w przyszłości będą głośni i agresywniejsi zgodnie z wolą wszystkich , to razem cisi i głośni będą wielką armią nie do pokonania . Gdy kościoły pustoszeją to właśnie o to chodzi tym  ludziom przybyszom do Europy  którzy uważają ,że ich wiara jest najważniejsza .  Gdy ich  religijność urośnie w siłę a nasza osłabnie - to co nas uchroni , to nie myślcie ,że wojsko w którym co trzeci ,co czwarty będzie wyznawcą religii dominującej. Zasiedlanie i rozmnażanie i łączenie rodzin to jest fakt a nie fantazja i wystarczy pomyśleć o tym matematycznie ,logicznie ,perspektywicznie ,obiektywnie lecz bez poprawności politycznej i bez szerzenia demagogii oderwanej od rzeczywistości .

Portret użytkownika logicznie myślący.89R

Partie lewicowe w Europie i

Partie lewicowe w Europie i ich sympatycy doprowadzą do takiej sytuacji w Europie  myśląc dalekowzrocznie i logicznie ,że rdzenni mieszkańcy będą dyskryminowani ,zabijani ,prześladowani  prze wyznawców religii która chce dominować i narzucać swoje obyczaje i wartości . Gdy Europa się w końcu  obudzi to będzie za późno , ponieważ będzie przeważał islam wchodząc w lukę wyznaniową którą tworzą opuszczający szeregi chrześcijaństwa ludzie jak i ateiści .Dla coraz silniejszej religii islamu -  chrześcijanie jak i ateiści czy inni wyznawcy innych religii to są nie wierni których trzeba unicestwić. Wniosek - lewactwo , liberałowie ,niewidzący zagrożenia , poprawni politycznie ,ludzie otwartych serc i entuzjaści przyjmowania  migrantów  , ateiści nie będą chronieni przed nienawiścią i złem od tych  ludzi co teraz sieją terroryzm , strach i zamęt w Europie ale są na razie  mniejszością w wielu  milionach swoich braci coraz bardziej  żądnych zemsty z nienawiści do Zachodu . Od tych ludzi tej samej wiary ,którzy teraz siedzą cicho a w przyszłości będą głośni i agresywniejsi zgodnie z wolą wszystkich , to razem cisi i głośni będą wielką armią nie do pokonania . Gdy kościoły pustoszeją to właśnie o to chodzi tym  ludziom przybyszom do Europy  którzy uważają ,że ich wiara jest najważniejsza .  Gdy ich  religijność urośnie w siłę a nasza osłabnie - to co nas uchroni , to nie myślcie ,że wojsko w którym co trzeci ,co czwarty będzie wyznawcą religii dominującej. Zasiedlanie i rozmnażanie i łączenie rodzin to jest fakt a nie fantazja i wystarczy pomyśleć o tym matematycznie ,logicznie ,perspektywicznie ,obiektywnie lecz bez poprawności politycznej i bez szerzenia demagogii oderwanej od rzeczywistości .

Portret użytkownika Mojeimię44

http://www.tvn24.pl/handlarze

http://www.tvn24.pl/handlarze-roszczen-przestana-byc-anonimowi-pis-chce-rozliczyc-za-reprywatyzacje,684942,s.html

 

Tak jest odbierac zmijom z jonem syy to co nam zabrali i sobie przywlaszczyli. Panie Ziobro jestem z Pana dumny.  Za to co pod tym wzgledem pan zrobil mam dla pana pewna bolaca mnie tajemice. 

Chodzi mi o Smolensk.

Nie raz juz pisalem, ze Bog poukladal wszystko wedlug kodu i nawet przez chwile nie ma przypadku. Natomiast nie kazdy potrafi kody odczytac a tym bardziej jesli nie zna sie jezyka Polskiego. Smolensk oznacza  smole na sky czyki niebo. Ludzie inteligentni tego nie zrozumieja ale geniusze napewno. Tupolew 154M. Wedlug kodu oznacza cyt Tu Polska krew. Czyli  ze smolenskiem wychodzi w calosci cyt. "Niebo w smole tu Polska krew". Calkowita odpowiedzialnosc za organizacje tego zamachu ponosza POlskie elity a decyzje o niej podjeli podczas kolacji z makrela gdzie byla daniem glownym. Nie szukajcie winy w tym co prawo slawi. 

 

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika BoskiTopór

Ja prdl co ty koleś za

Ja prdl co ty koleś za debilstwa wypisujesz i wogóle kto ci jeszcze plusy za to daje? Twoim śmiesznym bogiem to jest antychryst który teraz szaleje aż "miło" a ty jesteś jego zaprzedaną marionetką już nawet własnej tożsamości nie posiadasz. Mało tego cały ten zasrany kraj zaprzedał się już antychrystowi i z tego co wiem to w listopadzie będzie jakieś ogłoszenie "jezusa" czyli de facto antychrysta na króla tego burdelu z czego sie pewnie cieszysz i tacy jak ty. Ale wiesz co? Kiedyś a raczej niedługo przyjdzie tutaj prawdziwy Jezus z armią Aniołów i to wszystko zostanie zmiecione w pył czego ci "na górze" nie mogą sie już doczekać. Zasyfiliście ten świat i kraj już chyba tak że bardziej sie nie dało waszą żałosną mentalnością niewolnika i wiecznymi lamentami, depresjami i bezsensem istnienia który już nawet na was działa i tego nie wytrzymujecie, bo takiego zzombienia, w dodatku zaraźliwego jak w tym kraju to nie ma nigdzie. Aha, i daremne wasze próby opętania i wciągniecia w ten cyrk Rosji, którą tutaj płaczliwie nazywacie "braćmi słowianami" i liczycie że "pokona NWO", tak, Rosja ma potencjał do rozwalenia NWO, ale pierwszą rzecz jaką zrobi to zmiecie ten kraj w popiół, bo to właśnie tutaj ono jest najgorsze. Wiesz co obecnie jest jedyną ambicją polactwa? Robota w warszaffce nawet po 20 godzin dziennie i chwalenie się tym. I wiesz jak tutaj polactwo reaguje gdy powiem im że fajnie by było obniżyć etaty do 4 czy nawet 2 godzin? Wyzywają mnie od debili i nierobów. Arcyżałosne, wiecznie sie drzecie że jesteście uciskani i zniewalani a sami chcecie być niewolnikami i już nawet wolicie śmierć od wolności. Dalej nie będę nawet tego komentować. Powtórzę tylko raz jeszcze na koniec, że ten śmieszny zombieland zazna bardzo bolesnego oczyszczania i sprawiedliwości. Tyle w temacie.

Portret użytkownika inzynier magister

Pamiętajcie że lewactwo tak

Pamiętajcie że lewactwo tak na prawdę to tylko narzędzie w rękach iluminatów ! "Odgrzewano podział na oświeconych „zachodniaków “ i zacofanych, nieoświeconych na „zachodnią” modłę „wschodniaków”. „Wschodniacy” okazują się bowiem bardziej odporni na „nazistowską maczugę“ i nie dają się tak łatwo manipulować jak „zachodniacy”, którym przez lata udało się wpoić odpowiednie odruchy (zauważmy, że tym samym w propagandzie polityczno-medialnej dawną NRD dołączono do pozostałych „ksenofobicznych” krajów – Polski, Słowacji, Czech i Węgier). Z jednej strony sugeruje się, że przybywający masowo imigranci to ludzie „tacy sami jak my”, a z drugiej zapowiada, że Niemcy czeka gruntowana transformacja, że uzyskają „nowe oblicze”, co zakłada, że przybysze są od nas odmienni. Wszystko to opakowane w sugestię, że całe Niemcy zobowiązane są, aby z całych sił brać udział w tej transformacji, która jest nie do uniknięcia, nie do zatrzymania i nie ma dla niej alternatywy. Masowa imigracja jest niczym zjawisko naturalne, przeciwko któremu nie ma sensu protestować. Niemcy są krajem imigracyjnym, z tym nieodwracalnym faktem można się jedynie pogodzić. Jako oczywistość przedstawia się to, że uchodźcy starający się o azyl, pozostaną tu na zawsze, przejmą kraj i go zmienią. Zapewne – zgadza się z tym Lichtmesz– zmienią: będą wypychać Niemców z ich przestrzeni, robić z nich mniejszość we własnym kraju, narzucać im swoje obyczaje, rozbudowywać społeczności równoległe, gwałtownie przyspieszać islamizację, a także –o czym mówią doświadczenia z przeszłości – znacząco podniosą wskaźniki przestępczości, gwałtów, molestowania, jak i antyniemieckiego rasizmu.W innym artykule Lichtmesz podkreśla, że wszędzie, w „FAZ”, w „Sternie”, „Spieglu”, w „Bildzie”, w „Süddeutsche Zeitung”, w „Die Welt”, w telewizji i w radiu, rozbrzmiewała ta sama proimigrancka melodia. Ta strategia była realizowana w sposób tak zorkiestrowany, że trudno uwierzyć w przypadek. Chodziło o to, żeby każdy rodzaj, choćby tylko psychologicznej i intelektualnej, samoobrony, samoafirmacji, każde działanie w imię własnego interesu (autentycznego, nie sugerowanego) były niemożliwe nawet do pomyślenia. Zapewne, pisze Lichtmesz, martwi ludzie nie stanowią przyjemnego widoku, zwłaszcza, gdy chodzi o dzieci. Toteż dziennikarze, ze łzami w swoich empatycznych oczach, zdjęcie trzylatka, który się utopił w tureckim Bodrum, tak doili propagandowo na wszystkich możliwych medialnych kanałach, że nie została ani kropla. Chodziło o to, aby, stosując emocjonalny szantaż, sparaliżować trzeźwe myślenie o konkretnych przyczynach, zależnościach i kontekstach."

http://www.bibula.com/?p=85724

Chodzi o stworzenie nowego człowieka europejskiego, ktory będzie niewolnikiem panów iluminatow ! A potem gdy już powstana miasta getta, zaczną wprowadzać plan hybryd ludzko zwierzęcych, i kto wie jakich jeszcze !

(…)Zgodnie z oenzetowską „New Urban Agenda, „każdy aspekt ludzkiego życia powinien znajdować się pod nadzorem władz”. Na przykład dokument bezpośrednio wzywa rządy do zapewnienia każdemu „edukacji,  bezpieczeństwa, żywności, zdrowia i dobrego samopoczucia”.(…) Tu już chyba w ‘pośpiechu’ coś im się wymsknęło: „„każdy aspekt ludzkiego życia powinien znajdować się pod nadzorem władz „ – KAŻDY ! To może być osiągnięte tylko za sprawą implantów domózgowych – lub jeszcze innej zaawansowanej technologii „znamienia bestii” ! Technologia ufonautyczna pozwoli stworzyć „globalny mózg”, który zadba” o każdy aspekt, w tym o samopoczucie ! polecam reszte artykułu http://popotopie.blogspot.com/2016/09/nowi-emisariusze-wszystkich-krajow.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika xsanadoo

Do czego to doszło, że Autor

Do czego to doszło, że Autor użala się nad losem republikańskiego kandydata na prezydenta.. Przecież republikanie to jastrzębie wojny opanowani przez żydów. Teraz raptem Trump zrobił się dobry, bo to przyjaciel Putina?

Strony

Skomentuj