Zmarł Zbigniew Brzeziński, amerykański polityk i wielki zwolennik NWO

Kategorie: 

Źródło: wikipedia.org

Dzisiaj poinformowano, że w wieku 89 lat zmarł Zbigniew Brzeziński, jeden z najbardziej wpływowych politologów na świecie oraz strategów polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych. Zostanie też zapamiętany jako współzałożyciel Komisji Trójstronnej (Trilateral Commission), prywatnej pozarządowej organizacji stworzonej z Davidem Rockefellerem na wzór Klubu Bilderberg.

Zbigniew Brzeziński był doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego USA  (1977-1981) za czasów prezydentury Jimmiego Cartera. Jednak jego działalność trwała nadal i obrastała legendami i licznymi teoriami spiskowymi. Brzeziński był uważany za wielkiego orędownika tak zwanego NWO, a jego działalność w Komisji Trójstronnej odbierano jako próbę realizacji tego celu.

 

Gdy Brzeziński odwiedził Polskę w 2012 roku,ostrzegał elity światowe przed niebezpieczeństwem zagrażającym projektowi New World Order. Jego zdaniem plan jest zagrożony z powodu globalnego ruchu sprzeciwu szerokich mas przeciwko narzuconej z zewnątrz kontroli.

Jak stwierdził wtedy Zbigniew Brzeziński, sprzeciw społeczeństw bierze się z narastającej politycznej aktywności szerokich mas. W swoim wystąpieniu w kanadyjskim Montrealu w 2010 roku, na zebraniu Rady Stosunków Zagranicznych, Brzeziński ostrzegł swoich kolegów po fachu, że „globalne przebudzenie polityczne” razem z wewnętrznymi sprzecznościami w środowiskach globalnych elit, zagrażają urzeczywistnieniu projektu New World Order.

Prezydent USA, Obama, nazwał kiedyś Brzezińskiego jednym „z naszych najważniejszych myślicieli”. Ten amerykański polityk polskiego pochodzenia z pewnością zapisał się w historii zarówno USA jak i Polski. Odszedł kolejny po Davidzie Rockeffelerze,  pozostający w cieniu, gracz światowej sceny politycznej.


 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kokosz

Wy naprawdę myślicie że on

Wy naprawdę myślicie że on zmarł? Dobre sobie. Oni wszyscy będą się teraz wycofywać i markować zgony. Nie mogą już utrzymac kształtu. W dodatku wkraczamy w czas odsłonięcia wszelkiego kłamstwa. Chowają się pod ziemię myśląc, że im to coś pomoże. Te istoty nie są ludźmi. Wyglądają jak ludzie, ale żyją od tysięcy lat. Sekretem jest krew. Zresztą sami znacie bajki o wampirach. Jest w nich więcej prawdy niż sądzicie. Np. rodzina Buschów jest spokrewniona z Vladem Palownikiem (Drakula). Nie macie pojęcia jak bardzo chcą was skrzyżować z ich DNA. Potomstwo Niewiasty jest już niemal wybite. Wszystkie porwania, ofiary, masowe mordy, zamachy, są na potomkach Adama. Otwórzcie oczy. Obcujecie częśto z ludzmi, którzy mają inne DNA. 

Portret użytkownika ajwaj

Widocznie niezbyt uważnie

Widocznie niezbyt uważnie czytałeś. Powtórzę: wstrzymywanie dochodzenia w sprawie masowego samobójstwa (inspirowanego przez guru - pracownika cia.) do momentu aż cia pousuwała dowody. Osobiste zaangażowanie w afganistanie tworzenie między innymi isis i wszelkich innych maksymalnie radykalnych grup. Jawne zaplanowanie masowych wojen i konfliktów w celu osłabienia wszelkich niewygodnych państw dla usa. Już to wystarczy.

Portret użytkownika am

I parchaty zdrajca zostanie

I parchaty zdrajca zostanie pośmiertnie odznaczony. Taka jest polska. Biedna sprzedana przez zdrajców usaobsrańcom. Polskę masońskiemu ścierwu sprzedali [wielcy polacy jp2 kukliński brzeźiński to ci co sprzedali Polskę, to ci co z Polski zrobili niewolnika uni niemieckiej, to ci co oddali Polskę niemcom. Polska przestała istnieć przez tych co nazywali się polakami

Portret użytkownika Jajcarz

Gubię się w domysłach. Mój

Gubię się w domysłach. Mój ostatni komentarz gdzieś utknął. Są późniejsze, od niezarejestrowanych użytkowników a mój, choć nie był ani agresywny, ani obraźliwy - ugrzązł? Czyżbym już się dorobił osobistego wroga w moderacji? A może hiperaktywne trolle już tak zastraszyły "górę", że stosuje blokady prewencyjne? Skąd ja to znam? Biggrin

Strony

Skomentuj