Zmarł przywódca grupy najpotężniejszych bankierów Benjamin de Rothschild

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Baron Bendamen du Rothschild, szef rodzinnego majątku słynnej grupy Edmond de Rothschild, zmarł w Szwajcarii w wieku 57 lat.

Jego żona i córki powiedziały, że zmarł 15 stycznia br. na zawał serca w ich domu w Szwajcarii. Benjamin był jednym z najbogatszych członków rodziny, chociaż nie miał nic wspólnego z francusko - brytyjskim bankiem Rothschild and Co.

 

Aktywa grupy szacuje się na 173 miliardy franków szwajcarskich (łącznie 194 miliardy dolarów). Edmond de Rothschild Group to marka Edmond de Rothschild Heritage, która sprzedaje doskonałe wina i sery, posiada hotele i restauracje.

 

Benjamin de Rothschild urodził się w 1963 roku w Neuilly – sur - Seine we Francji jako syn Edmonda de Rothschilda. Od 1997 roku zarządza aktywami szwajcarskiego oddziału, a w 2010 roku jego majątek szacowano na ponad 6 miliardów dolarów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Niech jak najszybciej otchłań

Niech jak najszybciej otchłań ciemności połyka tych, którzy dewastują ten świat a pozostali ci którzy to robią niech wiedzą, że wieczni na tym pożal się Boże świecie  nie są. 

Wczoraj przeczytałem w profesionalnym magazynie medycznym ciekawe info o szczepionkach mRNA przeciwko covid19 firmy moderna stosowanych na myszach. Okazuje się, że wszystkie zawierały lucyferyne, która tworzy w organiźmie lucyferazę

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=3&hl=pl&nv=1&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&u=https://www.news-...

Czy w szczepionkach dla ludzi też jest ten składnik? Tego nie wiem jednak z wielu powodów było by to bardzo wygodne dla elit nowej normalności gdyż wykorzystując urządzenia pomiarowe bardzo łatwo by było sprawdzić czy ktoś faktycznie jest zaszczepiony czy tylko ściemia? Taki podskórny certyfikat pewności. Czy zatem szczepionki pfizer też ten składnik posiadają? Nie jestem pewien jednak sądze, że tak. Uważam, że wszystkie szczepionki przeciwko covid19 posiadają ten składnik tak żeby certyfikat w postaci paszportu był spójny dla wszystkich. 

Jestem prawie przekonany, że to jest znamię lucyfera 666 gdyż jest jego imię i liczba a nie przyjmując tej szczepionki osoba będzie wykluczona z życia społecznego tak jak jest opisane w bibli i innych pismach. 

Niestety bardzo mało osób to zrozumie gdyż tu potrzebna jest duchowa mądrość. Większość ma w to wysrane. Moi rodzice a bynajmniej tata jest już przegrany. Z wielkim żalem to piszę ale cóż na siłę nikogo nie odwrócę od zamiarów. Takich przegranych, którym nie będzie później (za 2-3 lata) można pomóc będą miliony. Biorąc eksperyment medyczny muszą liczyć się z konsekwencjami a ci co się nie zaszczepią z prześladowaniem.  

Moje posty mają charakter karykaturalny i artystyczny. 

Portret użytkownika ..............................................

.............................

................................................................................................................................czym tu się podniecać   rodszyldów jest jak w moskwie psów albo jak w moskwie rakiet  albo jak w moskwie bezdomnych..................................................................................................nawet gdyby wszyscy rodszyldowie padli to i tak ich interesy przejmą inni gangsterzy drapieżniki  i zrobią większą jatkę niż jest obecnie...........................................................................................................................biden-----bidet  zlikwiduje płeć,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,w polaczkowie zrobią zakaz wyjścia---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ruski rozgłoszą że ,,,nawalny,,,, to ćpun i wszystkie ruskie matrioszki to podchwycą...........................................................................................................w tym szatanowie nikt nie jest zainteresowany tym by zrobić jakikolwiek porządek---------------------------------------------------------------------------------tak jakby wszyscy chcą rozpi#dziaju...................................................................................................kiedy człowieczki się ockną i zauważą że są do odstrzału.................................................................................................................................

Strony

Skomentuj