Zimowe burze nad Polską – początek anomalii w 2012 roku

Kategorie: 

www.twojapogoda.pl

Pierwsze burze w tym roku pojawiły się już w styczniu na południu i na zachodzie Polski. Grzmiało również nad Wielkopolską.

 

Obecnie zaskoczeni są mieszkańcy Ziemi Lubuskiej i zachodniego Pomorza, gdzie znad Europy zachodniej dotarły tam dzisiaj późnym popołudniem pierwsze wiosenne burze. Pogoda zmieniła się w oka mgnieniu, bo pogodne niebo zasnuło się ciemnymi chmurami, a po chwili pojawiły się błyskawice i grzmoty. Jak na środek marca to rzadkie zjawisko.

 

Chmury burzowe przemieszczają się nad środkową i północną częścią woj. lubuskiego oraz zachodnim krańcem woj. zachodniopomorskiego. Obecnie burze sięgną województwa wielkopolskiego bowiem burza dotarła już do Poznania. Burzom towarzyszą przelotne, ale chwilami intensywne opady deszczu oraz porywisty wiatr.

Raczej nie wróży to nic dobrego bowiem 2012 rok zapowiada się być bogaty w anomalię pogodowe w kraju i na świecie.

 

 

Ocena: 

0
Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Tia

Anomalie na miarę porannej

Anomalie na miarę porannej toalety. Gdzie wyście się chowali ? Jeśli ktoś na prawdę wierzy że to niesamowite zjawisko to jest głupi. Założe się że burze o każdej porze roku spotykali tak samo ludzie pierwotni, starożytni, nowożytni i współcześni też. Zabawni tropiciele sensacji. Stwórzcie sobie lepiej jakieś filmy SF bo zaśmicacie tylko sieć.

Portret użytkownika jakub

cytat:   "Anomalie na miarę

cytat:   "Anomalie na miarę porannej toalety. Gdzie wyście się chowali ? Jeśli ktoś na prawdę wierzy że to niesamowite zjawisko to jest głupi. Założe się że burze o każdej porze roku spotykali tak samo ludzie pierwotni, starożytni, nowożytni i współcześni też. Zabawni tropiciele sensacji. Stwórzcie sobie lepiej jakieś filmy SF bo zaśmicacie tylko sieć." Nie rozumiem po co wogóle czytasz te śmeicie? i tracisz czas na bzdurne komentarze?  Uwazasz inaczej Twój wybór i Twoja wolna wola.Ciekawe czy tak jak Ty  uwazają ci którym w Polsce w tamtym roku,   tornada pozdejmowały dachy z domów, albo wręcz rozebrały całe domy - jak myslisz?  Dotychczas to raczej  tornada na naszej szerokości geograficznej chyba nie występowały.Macie oczy do patrzenia patzrycie i nie widzicie,  tak mogę to skomentować.

Portret użytkownika Andree

Dziwny ten piorun z filmu.

Dziwny ten piorun z filmu. Pierw wyraźnie widać błysk w chmurach, a potem wyładowanie. Tak jakby dwa etapy. Chodzi o tą jakby pałzę, na początku  byłem przekonany że skończy się tylko na wyładowaniu w samych chmórach.

Portret użytkownika ad vocem

Co ma być to będzie! Człowiek

Co ma być to będzie!Człowiek jest tylko elementem koronkowej układanki ,która nazywa się natura.Niszcząc ją niszczy samego siebie.Pamiętam zimę z połowy lat 60-tych zeszłego stulecia kiedy na posesji było 1.5 m śniegu.Inny przykład:rok 1971 dokładnie 16luty.Temperatura wynosiła 19stopni C.powyżej zera.Nie popadajmy w schematyzm bo naturta rządzi się swoimi prawami

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Dobre wrażenie... Ten i inne

Dobre wrażenie... Ten i inne portale i strony internetowe, to" podwieczorek" dla spekltaklu Blue-Beam... Wystraszony umysł łatwiej akceptuje to do czego został odpowiednio przygotowany mentalnie... I wystarczy każde pierdnięcia HAARP -a, aby uwierzył w "dziwne dźwięki" i tym podobne banialuki...Pytam wprost: Niech napisze tu uczciwie choć jedna osoba, która:1. na 100% miała kontakt z"UFO"....2. słyszała "dziwne" dźwięki spod ziemi lub z nieba...3. inne dziwne zjawiska... Ja wiem, że nikt tego nie napisze. A skoro nie napisze, to całe te wywody na tym i innych forach, opierające się na sensacyjnych doniesieniach można wsadzić sobie... eee tam... gdzie kto chce...

Portret użytkownika robson75

polecam kontakt z panem

polecam kontakt z panem Cejrowskim (mozna go nie lubic, ale nie to jest istotne) ma stryja egzorcyste....moze wtedy uwierzysz....bo jak powiedzial Jego stryj..." ja juz nie wierze - ja wiem..."

Portret użytkownika NIKT

Robson, nikogo nie przekonasz

Robson, nikogo nie przekonasz na sile. Nie znam pana Cejrowskiego, lecz o tym wszystkim pisano juz kilkadziesiat lat temu w wielu polskich i zagranicznych ksiazkach. Wiadomo ze wiekszosc ludzi ma zadarty nos i wszystko wiedza lepiej. Maja klapki na oczach i nic nie poradzisz. Nikogo nie przekonasz, bo nie czytaja ksiazek, nie obserwuja swiata. Zyja dniem dzisiejszym. Smieszy mnie, ze niektorzy wciaz mowia o straszeniu itd. Wystraszyc moze sie tylko i wylacznie osoba ktora NICZEGO nie przyjmowala do wiadomosci, osoba zaskoczona. Lecz jest to ICH sprawa.

Strony

Skomentuj