Zielone chmury w stanie Luizjana

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

W ostatnim czasie doszło do wielu przypadków obserwacji dziwnych zielonych chmur. Raportowaliśmy o takim przypadku z Moskwy, ale więcej rosyjskich miast tego doświadczyło. Teraz okazuje się, że podobne zielone chmury pojawiły się 2 maja 2012 w USA, w stanie Luizjana.

 

Oficjalne wyjaśnienie w Rosji było takie, że chmury uformowały się z pyłku kwitnącej brzozy. Musiało być naprawdę dużo tego czynnika, bo chmury są spore i spowijają czasami całe niebo.

Pewnym zaskoczeniem jest fakt pojawienia się chmur na innym kontynencie i trudno powiedzieć czy uprawnione jest założenie, że brzozy kwitną w USA w tym samym czasie, co w Rosji. Oczywiście pojawienie się tak nietypowych chmur powoduje pytania o ich naturę i podejrzenie, co do niebezpieczeństwa, jakie mogą przynieść dla mieszkańców.

 

Niektórzy nie wierzą w oficjalną wersje stwierdzającą, że to pyłki roślin i sugerują, że jest to celowa manipulacja pogodą z wykorzystaniem bliżej niesprecyzowanych chemikaliów.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika opal

Z całym szacunkiem ale wiele

Z całym szacunkiem ale wiele osób to komentujących albo specjalnie nakręca temat nie widząc, że to jest ściemniony film albo są po prostu imbecylami -_- Z tej strony się robi takie gówno jak z niewiarygodne.pl - taki paranormalny kurna PUDELEK -_-

Portret użytkownika Zenek

Kazdy wie iz pryzmat potrafi

Kazdy wie iz pryzmat potrafi rozszczepić swiatło na barwne składowe, niektórzy wiedza iż to samo zjawisko nastepuje na ostrych krawedziach na przykład. A teraz sobie wyobraźcie wielki pryzmat pomiędzy wami a Słońcem potrafiacy tak rozszczepić swiatło iz tylko widzicie zielona składowa tego koloru. A teraz wyobraźcie sobie iż ten pryzmat wcale nie jest ze szkłą a dojdziecie do tego co  zdziera sen z oczu satanistom u władz wszelakich.
 
 
Inne wytłumaczenie to CHEMTRALS. Zwiazki chemiczne potrafią same przez się (struktura) załamywać światło bądź oddawać zaabsorbowaną energie w określonych długosciach fal
 
A jak Słońce wymówi Ziemi współprace to każdy doświadczy tego szybciej niz zdoła o tym pomyśleć. Jeżeli po "doswiadczeniu" bedzie w stanie nawet w norze zwanej super tajnym bunkrem NWO dalej mysleć. Bo mogą być z tym pewne nieprzejściowe trudności. ;p.

Portret użytkownika gash

Widzę moda na dziwne dźwięki

Widzę moda na dziwne dźwięki się skończyła to teraz czas na kolejne fejkowanie, tym razem z zielonymi chmurami. To nagranie jest tak oczywistym fakiem, że się w głowie nie mieści, że ktoś to bierze na serio. Beznadziejnej jakości nagranie puszczone przez pierwszy lepszy darmowy program do obróbki wideo jakich masa w internecie.  Już czytałem tutaj parę argumentów, na temat absorpcji koloru chmur przez inne obiekty. Niebo teraz też u mnie jest niebieskie, ale żadne cegły nie są niebieskie - to taki najprostszy argument i jak ktoś tego nie rozumie i nie widzi w tym faka to przykro mi Smile Pozdrawiam :)undefined

Portret użytkownika Anarchiusz

po pierwsze niebo nie odbija

po pierwsze niebo nie odbija światła a filtruje ( ale to zaawansowana optyka ;P)  więc nie zabarwia niczgo na niebieski. zabarwia na żółto (to prze nasze słonce), jeśli nie wierzysz zrób zdjęcie parapetu za dnia i w nocy przy białym świetle żarówki energooszczędnej... kolory rzeczy które widzimy na co dzień  są inne niż je odbieramy.. prawdziwa ich barwę  (czystą) zobaczył byś przy oświetleniu pełnym spektrum częstotliwości (czyli białym). A to że ta informacja jest tendencyjna i robi wodę z mózgu ludziom to już inna sprawa. Cieszy mnie walka z bzdurnymi informacjami.. ale przy użyciu rozsądnych argumentów.. bo tylko tak można zakończyć kolejne nadinterpretacje, i dotrzeć do prawdy. Pamiętaj ze niewiadoma jest woda na młyn ludzkich lęków, i napędem dla wyobraźni. 

Portret użytkownika gash

Widzisz, nie zgodzę się z

Widzisz, nie zgodzę się z Tobą. Bo Słońce zabarwia na żółto/biało w zależności od pory dnia oraz stanu atmosfery tylko tam gdzie pada. Natomiast w cieniu można zauważyć wyraźnie, że wszystko wpada w tonacje niebieskie, jednak nie przyjmuje koloru niebieskiego. Akurat o optyce i sposobie rozprzestrzeniania się światła troszkę się znam z racji zajmowania się fotorealistycznymi wizualizacjami. Nigdy nie będzie tak, że obiekt jednego koloru (poza białym) przejmie w pełni kolor innego - jak coś to następuje ich mieszanie. Tutaj ewidentnie mamy do czynienia z filtrem Smile Pozdrawiam.

Portret użytkownika kamikadz7

Generalnie , jesli

Generalnie , jesli dotychczasowe filmy o tego typu chmurach to oszustwo,nie zmienia to faktu że aktywnosc sejsmiczna i wulkaniczna nasila się z kazdą chwilą jak podają statystyki  .To powoduje uwalnianie się róznych gazów do atmosfery i zjawisko to podejrzewam stanie się szarą codziennoscią jak kiedys kwaśne deszcze.

Strony

Skomentuj