Zelenski skrytykował plan Kaczyńskiego wprowadzenia misji pokojowej na Ukrainę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nawet Ukraińcy wyśmiali plan Kaczyńskiego aby wprowadzić na Ukrainę siły pokojowe. Można powiedzieć, że Kaczyński przegrywa ostatnio wszystko co jest do przegrania, niestety przy okazji próbuje za sobą pociągnąć nas wszystkich. Od MiGów po niemądrą podróż pociągiem po kraju, w którym wszędzie spadają ruskie rakiety aż do misji pokojowej, którą bez konsultacji z kimkolwiek zaproponował nagle w Kijowie Jarosław Kaczyński. Wszystko to mogło wciągnąć Polskę do wojny, na szczęście jeszcze do tego nie doszło.

 

NIe ma dowodów, że pomysł oddania Ukraińcom polskich MiGów, pochodził od Jarosława Kaczyńskiego, ale z pewnością nie pochodził od Amerykanów, którzy byli zaskoczeni oddaniem im do dyspozycji samolotów myśliwskich. Ostatecznie nie zdecydowali się na oddanie ich Ukrainie a jedyne co po tej akcji pozostało to wściekłość Moskwy i skonfudowanie sojuszników z NATO.

 

PiSowska katastrofa dyplomatyczna postępowała i zaraz potem doświadczyliśmy "wyprawę kijowską", gdy prezes z premierami z Czech, Słowenii i Polski, pojechał pociągiem do Kijowa przez kraj w którym ruskie rakiety - w tym hipersoniczne - spadają precyzyjnie co do metra, niszcząc chirurgicznymi atakami dowolne cele. Takie wystawienie się na ryzyko zostało w Unii Europejskiej i NATO dostrzeżone jako lekkomyślność i głupota. Gdyby wagon, w którym podróżowali politycy został zaatakowany, być może już bylibyśmy na wojnie.

 

W trakcie pobytu w Kijowie Jarosław Kaczyński zaproponował "misję pokojową NATO" na Ukrainie. Jak się potem okazało również to nie było uzgodnione z kimkolwiek i wzbudziło to znowu sprzeciw państw NATO w tym USA. Kto wie czy nagłą wizyta Joe Bidena nie była spowodowana właśnie potrzebą utemperowania Jarosława Kaczyńskiego i jego mocarstwowych zachowań sugerujących, że może w ogóle nie brać pod uwagę zagrożeń płynących z konfrontacji z nuklearnym mocarstwem.

 

Pomysł misji pokojowej NATO został uznany za niebezpieczny dla całego sojuszu, a skrytykował go nie tylko rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow ale również sam prezydent Ukrainy Wolodymir Zelenski.

„Nie rozumiem w pełni tej propozycji. Nie potrzebujemy zamrożonego konfliktu na terytorium naszego państwa – wyjaśniłem to na spotkaniu z naszymi polskimi kolegami” - powiedział Zelenski w wywiadzie dla rosyjskich mediów - Wiem, że kontynuowali oni tę retorykę. Na szczęście, albo na nieszczęście, to wciąż nasz kraj, ja jestem prezydentem, więc na razie my będziemy decydowali, czy będą tu jakieś siły - dodał Zełenski.

Może to też oznaczać, że Ukraina zmienia priorytety i krytykując Polskę sygnalizuje Rosji gotowość do rozmów pokojowych. Jeśli Ukraina pogodzi się z utratą terytorium zdobytego aktualnie przez armię rosyjską, być może wojna wkrótce się zakończy na jakiś czas.

Putin zdoła wtedy stworzyć coś co jeszcze w 2014 roku kremlowscy propagandyści nazywali "Noworosją". Jeśli taki był cel Putina to uzgadniając zawieszenie broni z zachowaniem zdobytego terytorium, będzie mógł obwieścić, że właśnie o to chodziło i ogłosić sukces operacji. Prawdopodobnie odstępując od zdobycia Kijowa.

 

Deklarację Zelenskiego trudno odbierać inaczej jak upokorzenie Kaczyńskiego przez Ukraińców i to mimo jego gorliwych starań o przystąpienie Polski do wojny. Poza tym fakt, że wywiadu z Zelenskim odmówiono TVP a ten udziela go rosyjskim mediom, krytykując polską propozycję, jest bardzo wymowny i pokazuje, że nasza obowiązkowa miłość do Ukrainy jest nieodwzajemniona.

 

Można odnieść wrażenie, że Kaczyński rozpaczliwie poszukuje sposobu włączenia Polski do działań wojennych na Ukrainie, a gdy trzy próby nic nie dały, czeka nas czwarta, ze Smoleńskiem. Kaczyński już zapowiedział nowe "dowody", które mają wskazywać na to, że 10 kwietnia 2010 roku doszło do zamachu na prezydenta RP, Lecha Kaczyńskiego, a to znaczy, że i tak może być wojna. 

 

Jarosław Kaczyński wydaje się być obecnie dla Polski i Polaków zagrożeniem nie mniejszym niż złowrogi Władimir Putin. Mimo to wiele osób nadal pozostaje w stanie zakochania w "polskim Napoleonie" nieudaczniku.

 

Człowiek, który trzy miesiące temu ten chciał z Polakami "iść na całość" i zmuszać ich do szczepień, albo cotygodniowego wpychania patyka do mózgu, teraz aktywnie pracuje nad tym, aby na Polskę zaczęły spadać rosyjskie rakiety. Być może ten starzec zdaje sobie sprawę z tego, że odchodzi na śmietnik historii i ostatkiem sił próbuje jeszcze zapisać się w historii Polski naszym kosztem. 

 

Genialny strateg rzekomo wyprzedzający wszystkich dwa ruchy naprzód, został ze swoją propozycją misji pokojowej NATO, jak Himilsbach z angielskim i tyle osiągnął swoim wyrywaniem się do wojny, że podczas oficjalnych spotkań w czasie weekendowej wizyty w Warszawie prezydenta USA, Joe Bidena, Kaczyńskiego nigdzie nie widziano. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika euklide⁣s

Naszym pacynkom najwyraźniej

Naszym pacynkom najwyraźniej nikt nie wytłumaczył, że ta wojna to akcja przesiedleczńa, a że-łżeński właśnie się wygadał, że nie chodzi o jakieś tam bezpieczeństwo ukrainy tylko szybkie dopięcie projektu niebiańska jerozolima....

Portret użytkownika Maryjan_66

Bo tzw totalna opozycja jest

Bo tzw totalna opozycja jest jeszcze bardziej nieudaczna. Jak jesteś w pokoju ,w którym wydaje ci się, że jesteś już najmądrzejszy - znaczy czas zmienić pokój. Naczelnik nie wyjdzie jednak ze swojego pokoju, bo boi się zderzenia z mądrzejszymi - taki kompleks niestety. Prędzej spali cały pokój by utwierdzić się, że miał rację, no a wyszło jak wyszło.

Portret użytkownika sky99

elenski skrytykował plan

Zelenski skrytykował plan Kaczyńskiego wprowadzenia misji pokojowej na Ukrainę.

oczywiście że skrytykował, jeszcze świat dowiedział by się o metodach obrony ukry z urzyciem ludności cywilnej, i byłby hejt na cały świat.

Nie oglądam i nie płacę na UkrTVP.

Portret użytkownika Logos2022

Wszystko zgodnie z planem. Ta

Wszystko zgodnie z planem. Ta operacja z kilku powodów nie mogła się skończyć wcześniej, choć militarnie można było zająć błyskawicznie całą UPAdlinę:

1) Ujawnianie prawdy o tym, jak NWO, Deep State, Globalna Kabała zrobiła sobie z UPAdliny prywatny folwark dojąc i wykorzystując niemiłosiernie społeczeństwo do własnych celów, sponsorując m.in. fundacje Clintonów (najwięcej wśród zagranicznych donatorów), degenerata Huntera Bidena, potomstwo Pelosi, Romneya, Kerryego, gdzies tam się plączą chyba Sorosy, korumpując kogo się da i gdzie się da na grube miliony, o laboratoriach broni biologicznej i badaniach nad koronawirusem, nietoperzami - tempo pozwalające przeciętnemu zjadaczowi chleba na zaznajamianie się z faktami i przyswajanie ich, choć z perspektywy "soczewki" - skupienie mnóstwa danych w jednym momencie ponieważ wojna przykuła uwagę ("W rok wojny można osiągnąć tyle co w 10 lat pokoju - również ze względu na uświadamianie społeczeństwa zajętego na co dzień bzdurami). Front informacyjny tej operacji jest równie ważny jak wojskowy.

2) Zrobienie dla Rosji poligonu doświadczalnego dla różnych rodzajów broni, a to Kalibry, a to Kindżały, a to Witebsk, a to Iskandery (skolka ugodna) - wszystko pięknie sprawdzone w warunkach bojowych, wykryto słabości, które zostaną szybko wyeliminowane, przy kolejnych operacjach będzie blisko ideału, przyczym Rosja i tak w większości ma podejście minimalistyczne dla maksimum efektu - stary sprzęt, średnio wyszkoleni najemnicy, same najlepsze rzeczy i ludzie stosowane tylko w bardzo przemyślanych przypadkach

3)  Stopniowe wycofanie Rosji i jej sojuszników z jarzma zachodniego bandyckiego systemu globalistycznego zniewolenia i tworzenie prawdziwie wolnej alternatywy - też w tempie udającym naturalny logiczny proces, choć to wszystko było zaplanowane lata temu. Przy czym wolnościowy obóz rosyjski jest całkowicie odporny na ataki transatlantyckich globalnch zbrodniarzy. Stworzono "bumerang" - każdy wrogi atak ludobójców City of London, Wall Street, Davos, Frankfurty uderzy w nich samych i to z jeszcze większą siłą. Dzięki temu zwyczajni ludzie mogli się temu przyglądać i zacząc dostrzegać logikę całej sytuacji. Oczywiście społeczeńśtwa zachodnie będąmiały coraz gorzej, bo sfrustrowane "elity" zachodnie by dalej utrzymać swoją niszczycielską maszynę w ruchu (jak w alegorycznym filmie Camerona "Avatar", który NB symbolicznie przegrał Oscar z globalistyczną idiotką jego była żoną Bigelow i jej gniotem pro-wojennym "Hurt Locker") zacza się jeszcze bardziej wyżywac na swoich społeczeństwach. Ludność tak długo będzie cierpieć, aż nie zbuntuje się przeciw NATOwskim bandytom, którzy są zbrojnym ramieniem antyludzkich "elit" z Davos.

4) W maszynce do mielenia mięsa przerabia się tych co potrzeba, którzy stanowią niepotrzebny szkodliwy i niebezpieczny balast dla społeczeństw

5) Musiało być realne zagrożenie "fałszywą flagą" broni masowego rażenia - chemiczną, nuklearną i biologiczną, jako element szantażu globalistów wobec całego świata - potrzebyn był czas żeby to zneutralizować. Widać, że po kompromitującej wizycie Bidona (mieszkańcy USA wstydzą się jak nigdy za jego wpadki językowe, mówił żołnierzom, że będa walczyć na Ukrainie, Dudę nazwał ambasadorem, domagał się usunięcia prezydenta Putina, żołnierze amerykańscy okazywali mu brak szacunku, nie porównywalny z ich uwielbieniem jakie widać na filmach dla prezydenta Trumpa), która była pewnego rodzaju sygnałem, że pewien etap został osiągnięty, że ukraińska globalistyczna mina, bomba została rozbrojona, że teraz można dalej prowadzić spokojne przewidziane wcześniej działania w tym głównie oczyszczenie Donbasu z banderowców do końca i wykończenie pobliskiego kotła armii upadlińskiej (choć zapowiadało się to eskalacją zwłaszcza po nieszczęsnej "konsekracji" przez Franka z Watykanu). Co więcej Bidon wyraźnie zwraca uwagę opinii publicznej na pojęcie New World Order, którego z premedytacją użył podczas ostatniego znamiennego wystąpienia dla Business Round Table w Waszyngtonie (każdy powinien poznac co prof. Carroll Quigley o nich pisał w "Tragedy and Hope" - to jest jeden z kluczy do zrozumienia obecnych wydarzeń)

6) Budowanie rekordowego poparcia dla Jego Eminencji Prezydenta Włodzimierza Putina w jego ojczyźnie - teraz rozprawi się z V kolumną bez skrupułów i zablokuje skutecznie wszelkie próby sabotażu

Teraz czeka nas okres powolnego zaglądania prawdzie w oczy, że bez Rosji Zachodowi grozi zastój, upadek, głód i śmierć...

Top 100 The 1960s Quotes & Sayings

Portret użytkownika Logos2022

"z pewnością nie pochodził od

"z pewnością nie pochodził od Amerykanów, którzy byli zaskoczeni oddaniem im do dyspozycji samolotów myśliwskich."

Trzeba być naprawdę odmóżdżonym zjebem, albo perfidnie złośliwie takiego udawać, żeby bezkrytycznie wierzyć w oficjalną narrację usmańską. To dyskwalifikuje autora wypocin na samym początku.

Strony

Skomentuj