ZEA od 16 godzin nie radzi sobie z pożarem dwóch wieżowców

Kategorie: 

youtube.com
Ogień szaleje w dwóch wieżowcach mieszkalnych w mieście Ajman. Budynki, każdy trzydziestopiętrowy, stoją prawie całkowicie w płomieniach. Palące się szczątki spadają na pobliskie domy i drogi.

 

 

Mieszkańców obu budynków ewakuowano. Według wstępnej wersji, pożar wybuchł na wyższych poziomach jednej z wież, ale płomienie szybko rozprzestrzeniły się na sąsiedni wieżowiec.

 

Jest to drugi poważny pożar „drapaczy chmur” w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W ostatniego Sylwestra w Dubaju spłonął 63-piętrowy hotel. Powodem zaprószenia ognia był wybuch fajerwerków w pobliżu elewacji obiektu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Karen

Znam całą historię od lat. To

Znam całą historię od lat. To jest właśnie prawdziwa historia tzw Jezusa. Wielka szkoda, że mafia syjonistyczna zabiła Issa Raschida w 1974r ukrywającego się z rodzina w Libanie. To dlatego Izrael napadł na Liban. Tych zwojów odkrytych przez Eduarda Meiera i Issa Raschida w 1963r w prawdziwym grobie pod Jerozolimą było o wiele więcej, ale wszystkie oprócz tych 36 rozdz. które Issa zdążył przetłumaczyć, jest już na tyle dużo aby pojąć jak wielekiej manipulaji dokonano! Jmmanuel był synem dowódcy statku prominenego, był Plejaraninem! Cała histori dotyczy walki cywilizacji pozytywnej z negatywną, ale ci źli (Babilion Annunaki robili wszystko aby Ziemi już nie oddać spod ich wpływu). Dzięki za okazanie tego dokumentu!

Portret użytkownika Syn

Ja lubić ogień gdy płomień

Ja lubić ogień gdy płomień płonie,zarzy się i zmienia nieprzewidziane kształty o różnych kolorach,strzelają płonące patyki przy tym te niesamowite dźwięki jak w Hd mam nadzieję że Ci wszyscy pracownicy którzy budowali je w mekach za "pół"darmo nie ubolewaja nad tym..przepraszam

Strony

Skomentuj