Ze względu na islamski bank, ocenzurowano krzyż w logo Realu Madryt

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Słynny hiszpański klub piłkarski, Real Madryt, znalazł nowego sponsora. Jest to National Bank of Abu Dhabi. Islamski bank zainwestował w drużynę bliżej nieokreśloną ilość pieniędzy, ale musiała być to kwota znacząca, bo kierownictwo Realu usunęło nawet z logo klubu krzyż wieńczący królewską koronę.

 

Logo Realu ma być wykorzystywane w promocji produktów finansowych banku. Na karcie kredytowej, którą zaprezentowano podczas oficjalnej prezentacji pojawiło się logo klubu pozbawione krzyża. Władze Realu niechętnie wypowiadają się na ten temat zwracając tylko uwagę, że związki Hiszpanii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich stają się coraz bliższe.

Okazuje się, że symbole chrześcijańskie przeszkadzają nie tylko komunistom z Unii Europejskiej, czy naszym rodzimym antyklerykałom. W tej walce mają oni silnego sprzymierzeńca, jakim są Muzułmanie. Może to właśnie dlatego wśród środowisk lewicowych jest aż tak wiele tolerancji dla coraz bardziej rozpychającego się w Europie Islamu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika niebieski52

Krzyż jest symbolem Słońca

Krzyż jest symbolem Słońca używanym przez wiekszość religii dawniej na Ziemi.Katolicyzm powstaly w 325 r. w pogańskim Rzymie ukradł go bogu Słońce.21 grudnia Ziemia znajduje się na kursie powrotnym swojej orbity wokół Słońca i nasza gwiazda ma najniższą pozycję nad horyzontem,najdłuższa noc w roku(śmierć boga słońce,zwycięstwo króla ciemności ),do tego w gwiazdozbiorze Krzyż Południa(ukrzyżowanie boga).Po 3 dniach "stagnacji" Słońce schodzi ze znaku Krzyża i na wyższej pozycji nad horyzontem(koniec męki pańskiej i zmartwychwstanie boga,boże narodzenie lub wniebowstąpienie)Oto tajemnica wiary...władza i talary !

Portret użytkownika laxim

Krzyż jest czesćią

Krzyż jest czesćią heksasześcianu(6,6,6) ukrzyżowany Yezus ma kształt, forme i tresć w literę Y, Kosciół Rzymski nie wierzy Yezusa, Yezus, Yahwe  - to droga życia, z panteonie wedyjskim widnieje Yahwe jako jażń, swietlista droga, myśl Ojca, Kościół Rzymu zmienił totalnie znaczenie krzyża w mawiając ludziom że syn Ojca został ukrzyzowany, ilu było Jezusów w owych czasach zapewne tylu ilu jest Janów, Grzegorzów, itp. prof. wykładowca teolog badajacy życie Jezusa i będący członkeim kongregancji do Spraw wiary (szumnie powiedziane), odchodząc z czarnej mafii stwierdził, że nie ma jednego  wytłmaczenia czy owa postać Istniała wogóle, po 35 latach stwierdził, że Kościół Rzymu, Islam zostały stworzone na bazie fałszu materialnego wykorzystjąc duchową wiedzę kultur Pro Słowiańskich ( Tybetańskiej, Hinduskiej, Słowiańskiej). Patriarsi Aleksandryjscy spisujać NT korzystali z podań słownych świadków, 96 uczniów i wiernych słuchaczy Joshua wybrano tylko 4 ewangelistów - ciągnąc tym samym podstawę heksasześcianu - który nie jest budolcem wszechświata, tym budulcem jest ostrosłup prawidłowy, to on tworzy strukture rzeczywistości 4 wymiarach, czyli w dwu wymiarze trójkat, wiele rzeczy zostało sfałszowanych i zatajonych nawet ten fakt, że potomkowie faraonów przebyli drogę morską i dotarli do Rzymu a stamtąd na ziemien Jermian - Tworząc Germany, 60% zachodniej popolacji Niemiec ma pochodzenie egipskie, z genem w haplogrupie R1B czyli skażeni kazirodztwem, jednym syndromów powielania tej samej lini genetycznej są choroby umysłowe, w tym wybujane mniemanie o sobie jako rasie Panów, (Faraonów). Islam, Chrześcijaństwo mają wspólne źródło skażone niestety chorobą człowieka do wielkości, rżadzy władzy, i materializmu.

Portret użytkownika qismo

Podaj źródło Twoich

Podaj źródło Twoich informacji bo wg. mnie są one zeżartę przez krowę i wyciągniete psu z d***.
Po pierwsze Katolicyzm jako tako nie powstał w 325r tylko tylko ok 33r.n.e po śmierci Jezusa. W 313r. Chrześcijanie nie byli zmuszani do oddawania czci bożkom, przez co dostali wolność wyznania(przez Konstatyna Wielkiego).
Ciekawie wygąda sprawa jeśli chodzi o prześladowanie chrześcjjan, którego tak naprawdę nie było...
Wszyscy obywalele imperium rzymskiego mieli obowiązek oddawania czci rzymskim bogom. Chrześcijanie odmawiali tego wiec byli skazywani na rożnego rodzaju kary. Bo każdy obywatel miał oddawać cześć bogom. Tak jak my dziś musimy płacić legalny haracz w postaci podatków. Jak nie zapłacisz to albo jeszcze większa kara albo oglądasz kwadratowe słońce...

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika booba

Pewnie, Jezus może i głów nie

Pewnie, Jezus może i głów nie ucinał, ale z jego imieniem na ustach chrześcijanie rżnęli islamistów jak leci, niezaleznie od wieku czy popglądów. Czyżbyś zapomniał o krucjatach? Wojny i konflikty religijne zawsze były i będą.

Każdy odpowiedzialny jest za własne słowa i treść wypowiedzi. Sposób w jaki traktuje drugiego człowieka świadczy tylko i wyłącznie o nim samym. Mój awatar jest wyrazem stałości poglądów i niezmienności przekonań, mój prywatny bunt jednostki.

Nasza nadzieja
https://www.youtube.com/watch?v=Tuqbony9RiE
Na walkę z rzeczywistością
http

Strony

Skomentuj