Zdrowy sen zależy od materaca – jakie są najbardziej popularne?

Kategorie: 

Źródło: internet

Przy walce o zdrowszy tryb życia warto sięgnąć po naukowe rozwiązania. Jakie popularne materace warto wybrać w Zabrzu?

Postaw na zdrowy sen – szybko przełoży się to na sukcesy na wielu polach Twojego funkcjonowania

Dzięki zdrowemu wypoczynkowi jesteśmy bardziej efektywni. Komfortowy sen zapewnia nam wyższy poziom życia. Czujemy się lepiej, jesteśmy pracowici, lepiej idzie nam trzymanie diety, walka ze stresem, a nasze samopoczucie utrzymuje się na wysokim, stabilnym poziomie. Korzyści, jakie ma sen dla naszego funkcjonowania, są przeogromne. Od regulacji gospodarki hormonalnej po wsparcie dla naszej pamięci i regeneracji mięśni – każdy układ naszego ciała jest pośrednio związany ze snem. Dlatego walka o zdrowy sen jest tak trudna. Nie zawsze materac odpowiada na wszystkie potrzeby naszej anatomii – to suma wielu zmiennych. Na szczęście, kilka modeli znakomicie sprzyja komfortowemu snu.

 

Popularne materace w Zabrzu – jakie produkty wybierają Zabrzanie?

Internet dostarcza nam wiarygodnych informacji, jakie produkty są bardzo często wybierane przez klientów w Polsce. Do modeli, które zasługują na szczególne wyróżnienie, należą:

  • SleepMed Hybrid Premium – jest to materac stworzony przez znaną markę SleepMed, która specjalizuje się w materacach odpowiadającym zastosowaniom medycznym. Oczywiście, tego typu produkty nie są wykorzystywane jedynie przez osoby przewlekle chore – z ich walorów skorzysta każdy, kto wymaga wysokiego poziomu komfortu. SleepMed Hybrid Premium to materac hybrydowy, czyli można bardzo swobodnie dopasować jego poziom twardości i tym samym ergonomię do potrzeb danego ciała. Zapewnia on aż 9 stref nacisku i znakomitą kompozycję pianek i kieszeni. To materac hybrydowy, który znakomicie wspiera sen na wielu poziomach – mikroklimatu, higieny i komfortu.
  • Hilding Salsa – propozycja dla fanów niesamowitego poziomu komfortu, przy znakomitej higienie snu. Jest to materac znanej firmy Hilding, która współpracuje m.in. z SleepMed. To materac piankowy, który wyróżnia się antyalergiczną konstrukcją, znakomitą ergonomią i świetnym poziomem odporności na zużycie i przebarwienia – niespotykanym pośród materacy piankowych.
  • Hilding Pasodoble – wyposażony w siedem stref komfortu, matę kokosową i konwencjonalną, kieszeniową konstrukcję. To idealna propozycja dla osób, które zmagają się na co dzień z bólem pleców, który wynika z nieprawidłowej pozycji w trakcie snu. Wyposażony jest on także w piankę termoelastyczną, przez co świetnie dopasowuje się do ciała osoby leżącej.

Dlaczego pośród popularnych modeli jest tak wiele produktów Hilding Anders?

Materace Hilding Anders i SleepMed to produkty najwyższej klasy. Łączy je to, że ich twórcy skupiają się na naukowym podejściu do tworzenia skutecznych rozwiązań dla snu. Współczesne materace opracowywane na potrzeby SleepMed i Hilding Anders są rezultatem lat badań i wymiany know how pomiędzy tymi markami. Eksperci, którzy realizują swoje umiejętności w obszarach takich jak ergonomia, anatomia, czy neurologia, tworzą rozwiązania dla snu, które będą wspierać nasz zdrowy sen przez lata. Wśród Polaków propozycje tych marek cieszą się szczególnym zainteresowaniem i zaufaniem. Rekomendowane są one przez zdrowykregoslup.pl. Materace Hilding posiadają Znak Szwajcarskiego Instytutu Jakości (AEH) – propozycje SleepMed to przeważnie materace medyczne.


Jeśli chcesz odkryć wysokiej klasy materace w sklepach w Zabrzu, odwiedź serwis Materacezabrze.eu. Z podobnej strony mogą korzystać także mieszkańcy Olsztyna – Materaceolsztyn.eu.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

A na kaca najlepsza jest

A na kaca najlepsza jest pompka od materaca . Najlepiej się śpi na na normalnym łóżku , które ma zwyczajne spiralne sprężyny a nie jakąś tam piankę czy inne nowoczesne wynalazki i najlepiej wykonane z naturalnych tkanin a nie syntetycznych.  To tak jak z siedzieniami w samochodach , kto pamięta jakie one były wygodne jeszcze 30 .. 40 lat temu ? Były , bo stelaż wypełniały prawdziwe sprężyny z drutu i siedziało się na tym wygodnie i miękko ! Ale teraz jest "nowoczesność i ekologia (?)" i zamiast drucianych sprężyn , które po zużyciu wyrzucało się na złom do przetopienia , są ... pianki poliuretanowe , na których siedzi się jak na taborecie ze styropianem (czyli twardo) i NIC się z nimi zrobić nie da - bo można je tylko spalić ! - To jest według tych TEMPAKÓW "ekologia" ! Podobnie jest z amortyzacją pojazdów , kiedyś były one miękko zestrojone dając wygodę i przyjemność z jazdy a teraz - są twarde zawieszenia , bo auto musi przejść "test łosia" - dla łosiów ! I się "dobrze" prowadzić w zakrętach (czyli nie przechylać) a , że jadąc po ulicy czuć każdą nierówność nawet namalowane (!) przejścia dla pieszych ... kogo to obchodzi ... ważne , że samochodzik jest "bezpieczny"  .... bezpieczniki jedne ! 

A wracając jeszcze do snu , to jak w ciele nie ma napięć (czyli nagromadzonego stresu) a kładąc się spać mamy czysty umysł , bez rozmyślania , analizowania i innych zmartwień to i spać będziemy dobrze !

Portret użytkownika awalter1

Nie polecam tego Pasodoble -

Nie polecam tego Pasodoble - po kilku latach zapadl sie "pod tylkiem". Producent mowi zeby go obracac, ale co mi po tym ja druga strona jest jeszcze bardziej miekka, a tylek jest na srodku materaca i nawet jak obroce o 180 stopni to...dalej jest w tym samym miejscu.

Poleccie prosze jakis naprawde slidny twardy, na powiedzmy 5 lat.

Portret użytkownika biedulka

Mam zupełnie inne zdanie na

Mam zupełnie inne zdanie na temat materaców. W moim dzieciństwie i młodości spało się na sienniku. Była to poszwa z grubego szarego płótna lnianego bardzo dokładnie wypchana słomą żytnią pochodzącą z młocarni (prosta i nie zmierzwiona). Dwa razy w roku ojciec wymieniał słomę, czasami po chorobach sezonowych częściej. Stara słoma była palona a poszwa gotowana w kotle z dodatkiem mydła szarego. Spanie na takim sienniku zwłaszcza po wymianie słomy na świeżą to była przyjemność i zasypiało się bardzo szybko a o snach nie wspomnę Smile No i jeszcze pierzyna w lnianej powłoce i przescieradle każdorazowo co 2 tygodnie pranej przez gotowanie i tarcie na tzw. tarce. Potem krochmalonej i prasowanej. Czy może być coś bardziej zdrowego i przyjemnego jak siennik, pierzyna, poduszka w powłoce lnianej ?

Skomentuj