Zdaniem unijnego analityka, Rosja i Syria mogą wykorzystać napływ uchodźców aby zaszkodzić reelekcji Angeli Merkel

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wyniszczana przez islamską inwazję Europa ma coraz więcej kłopotów. Kryzys związany z uchodźcami powoduje, że w zachodnioeuropejskich państwach do władzy mogą dojść osoby o radykalnym, antyunijnym nastawieniu. Według analityka, sytuacja z pewnością jest wykorzystywana przez Rosję i Syrię.

 

Gustav Gressel, analityk Europejskiej Rady ds. Stosunków Międzynarodowych wskazuje, że rosyjskie i syryjskie tajne służby mogą zachęcić część uchodźców do ataków na ludzi i gwałtów na kobietach w Niemczech. W ten sposób Angela Merkel, zwolenniczka przyjmowania muzułmańskich migrantów, będzie radykalnie tracić na poparciu ze strony społeczeństwa i straci szanse na reelekcję.

Gressel przypomina o serii napaści seksualnych w Kolonii, do których doszło na początku 2016 roku i dodaje, że podobne wydarzenie może zostać zorganizowane przed przyszłorocznymi wyborami. Jeśli Merkel nie zostanie ponownie kanclerzem, do władzy może dojść ktoś o bardziej prorosyjskim nastawieniu.

 

W 2017 roku, do ważnego wydarzenia dojdzie również we Francji - odbędą się wybory prezydenckie, które może wygrać zwolennik Władimira Putina. Jeśli rządy w tych państwach przejmą środowiska eurosceptyczne, może nastąpić upadek Unii Europejskiej. Rosja, Turcja i Syria mogą skorzystać na osłabieniu naszego kontynentu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Komentarze

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika nazwisko lub pseudonim

Myślę, że nad unijnymi

Myślę, że nad unijnymi analitykami 9i nie tylko) powinno wreszcie się pochylić jakieś mocne konsylium lekarskie (z przewagą specjalistów od psychiatrii). No bo w końcu publiczne pie.enie bzdur "w powadze urzędu" powinno mieć jakieś granice.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj