Zdaniem Ministerstwa Zdrowia 70 tysięcy ofiar rządowej strategii walki z COVIDem to nie ofiary rządu, ale COVIDa

Kategorie: 

Źródło: MZ

Bezczelność obecnej władzy bije już wszelkie rekordy. W myśl zasady nie ma ludzi zdrowych tylko nieodpowiednio zdiagnozowani na COVID, poinformowano, że szokująco wysoka liczba zgonów osób, które nie chorowały na koronawirus to wcale nie ofiary bezmyślnego zamknięcia służby zdrowia i przeorientowania jej tylko na jeden cel - walkę z wirusem grypopodobnym wywołującym chorobę COVID-19. Zdaniem ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, te około 70 tysięcy ofiar, mniej więcej tyle ile w Kampanii Wrześniowej w 1939 roku, to i tak ofiary koronawirusa.

W normalnym kraju winni decyzji, które doprowadziłuy do zapaści w służbie zdrowia zostaliby aresztowani i czekaliby na swój proces. Niestety w naszym bantustanie działają nadal w najlepsze i brną w strategię losowego zamykania poszczególnych działów gospodarki. Wszystko to dzieje się dlatego, że jakiś leśny dziadek z wielkim czerwonym nosem, będący doradcą premiera Morawieckiego, może terroryzować cały kraj na podstawie artykułu prasowego przeczytanego w miesięczniku  Nature. Zamiast rozliczenia winnych ludobójstwa Polaków, mamy z ich strony festiwal bezczelności i pogardy.

 

Wszyscy się spodziewali, że powiedzą, że winni tego pandemonium przynajmniej przeproszą i powiedzą, że im przykro ale nic im nie możemy zrobić, ale okazuje się, że postanowili po prostu na bezczelnego przekonywać, że nawet jeśli ktoś nie umarł na COVID to umarł na COVID

 Liczba zgonów zwiększyła się przede wszystkim u osób powyżej 60 roku życia – stanowią one aż 94% nadwyżki liczby zgonów względem roku 2019. Spośród przyrostu liczby zgonów w 2020 roku względem roku ubiegłego 43% stanowią zgony zaraportowane przez Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne z przyczyną zgonu SARS-CoV-2. Co więcej, 27% nadwyżki to zgony u pozostałych osób, u których w przeszłości zdiagnozowano zakażenie SARS-CoV-2.

Żeby było upiorniej, macherzy od COVIDowej paranoi przeorientowali całą służbę na zwalczanie jednego tylko wirusa grypopodobnego, motywując to koniecznością ochrony przed przeciążeniem szpitali. Ich działankia doprowadziły do sytuacji dużo gorszej niż gdyby nic nie zrobiono. Skutkiem tego szpitale covidowe stoją w dużej mierze puste, a normalne szpitale w wieśzosći utraciły zdolność do normalnego funkcjonowania. Bez wątpienia lockdownami i zamknięciem opieki zdrowotnej radykalnie ogorszono sytuację. Mimo to nadal ci potencjalni przestępcy przekonują nas, że wszystko odbyło się tak jak powinno, a nadmiarowe zgony to nie skutek ich niekompetencji i szalonej strategii, ale efekt przechorowania COVIDa. 

Kontrowersyjny rządowy raport dowodzi, że nic takiego się nie stało i te stosy trupów niezwiązanych z rzekomą pandemią to w żadnym wypadku nie jest wina rządu i zbrodniczej strategi podszeptywanej mu przez szalonych doktorów, tylko winny jest sam koronawirus. Według raportu po prostu niektórych nie zdiagnozowano prawidłowo - innymi słowy testy były fałszywie negatywne - a inni zmarli w 30 i więcej dni po przechorowanym COVIDzie, a skoro umarli to zapewne na skutek powikłań po zakażeniu. 

Widać, że szalone covidowe statystyki polegające na przypisywaniu komu się da zakażenia koronawirusem, udzieliły się producentom raportu MInisterstwa Zdrowia o nadmiarowych zgonach. Ustalono zapewnie taką tezę, że rządzący i ich decyzje są nieistotne i aby uniknąć kary za swoje działania postanowiono przypisać wszystkie ofiary koronawirusowi.

 

Problem jednak w tym, że w pobliskiej Białorusi, gdzie rząd nie poddał się narzucanej odgórnie COVIDowej psychozie, nie było praktycznie żadnych obostrzeń i Białorusini zanotowali podczas tej urojonej pandemii najniższy wskaźnik zgonów od zakończenia II Wojny Światowej! Czyli w sąsiednim kraju , bez lockdownów i restrykcji nastąpiło odwrotne wydarzenie niż w Polsce. Nas dzięki rządowi zginęło rekordowo dużo a ich umarło rekordowo mało. Gdyby koronawirus był tak straszliwy jak malują go media i politycy, Białoruś powinna spłynąć trupami. Jak zatem mogło do tego dojść, że dbający rzekomo o zdrowie Polaków rząd wybił ich tylu ilu Niemcy w 1939 roku?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika mentor

<p>I jak zwykle wypełzła

<p>I jak zwykle wypełzła grupa znawców covida co ciekawe kiedy lamusy pracujecie , a może na rządowym garnuszku wam tak dobrze . Typowe pustostany a już wasze wypowiedzi na temat firm i firemek to z grubsza mówiąc delikatnie debilizm . Duże firmy sobie radzą ,małe te które nie są obciążone pożyczkami też sobie radzą no chyba że ktoś lubi 2-3 gabloty wczasy 2-3 razy w roku oraz wystawne życie ponad stan ,.osobiście znam kilku takich pseudo biznesmenów itd to typowi lamerzy dla których firma i jej prowadzenie to coś z czym sobie nie radzą . Wiele firm tych małych ma się całkiem dobrze a niektóre mają lepiej niźli przed pandemią . Co do COVIDA dajcie już spokój bo jedynie na czym się znacie to czubek własnego nosa szukacie czegoś na siłę czy jest wśród was jeden lekarz chociaż myślę że z ....... nie chciał by prowadzić konwersacji , no może pielęgniarz ,może radny ,poseł nie ma a szkoda a więc jesteście zwykłymi zadymiarzami z przerośniętym ego które ni jak się ma do waszej wiedzy .<>

Portret użytkownika Dzik

Bravo Admin. Zgadzam się z

Bravo Admin. Zgadzam się z Adminem w tym temacie w 100%.

Zgadzam się także z Kowinem ,że gdyby  rząd nic nie robił w sprawie covida to byłoby lepiej.:

Berkowicz, Korwin ostro do PiS:

https://www.youtube.com/watch?v=kdepif5fwqg

Przez was umiera tysiące ludzie To wy macie krew na rękach! : "Na covit umiera średnio mało ludzi, natomiast,na inne choroby umiera o 1000 ludzi więcej niż normalnie To wasze działanie , działania rządu.Gdybyście nie robili NIC, to by na covid umarło tyle samo mniej więcej, ale na inne choroby umierałoby dziennie o 1000 osób mniej,macie krew na rękach,wy boście DZIAŁALI(...) bo wy też nie możecie się powstrzymać musicie coś robić !"

https://www.youtube.com/watch?v=kdepif5fwqg

Polska: 48 osób zmarło tuż po szczepieniu na COVID-19 – ministerstwo wie tylko o 12

https://stopnop.com.pl/smierc-covid/

 

https://stopnop.com.pl/nop-covid/

Efekty rzadu PIS - 50 000 dodatkowych zgonów w 2020 roku czyli prawie dwa razy więcej niż umarło na "covida" a łacznie z "covidem 80 000 zgonów exkstra w 2020 roku.

Portal czytają także początkujący poszukiwacze prawdy, którzy myślą,że koronawirus pojawił się w 2019 roku . Specjalnie dla nich, aby ignorancja nie była ich siłą, zamieszczam zdjęcia z podręcznika medycznego z lat 70 kiedy mieliśmy jeszcze własne polskie wydawnictwa:

Poniżej prezentujemy cytatu z podręczników dla studentów napisanych pod redakcją wybitnego polskiego epidemiologa prof. Leona Jabłońskiego (zm. 2008 r.)

Koronawirusy należą do tych małych szatanów, które u ludzi na całym świecie i w każdym wieku wywołują pospolite przeziębienia – i dlatego stanowią jedną z nieuniknionych przykrości ludzkiego życia. Nazwane tak z powodu korony charakterystycznych podłużnych wypustek, widocznej w mikroskopie elektronowym, są przyczyną wielu zachorowań, szczególnie w zimie oraz na wiosnę, kiedy słabną ataki innej dużej grupy katarogennych napastników, rinowirusów. Zakażenia wywoływane przez koronawirusy bywają czasami śmiertelne u zwierząt laboratoryjnych, ale nie u u człowieka, z wyjątkiem być może sytuacji, w których odporność jest drastycznie zmniejszona z jakiegoś innego powodu.

Koronawirusy potrzebują zaledwie trzech dni, aby namnożyć się w drogach oddechowych w ilościach wystarczających do spowodowania fatalnego samopoczucia ich ofiary. Przeciętnie takie przeziębienie trwa około tygodnia, kilka dni krócej niż typowa infekcja rinowirusowa, co z nawiązką rekompensuje większa niż w przypadku rinowirusów ilość wydzieliny zatykającej nos. Koronawirusy z zadziwiającą skutecznością potrafią powtórnie zaatakować tych samych gospodarzy, co stanowi jedną z przyczyn, dla których wszelkie marzenia o szczepionce pozostają w sferze utopii.

Ten zarazek jest istotny nie z powodu ciężkości choroby, którą wywołuje, ale z uwagi na ogromna liczbę zrzędliwych osobników gatunku Homo sapiens z zapchanymi nosami, którzy nieustannie padają jego ofiarą.
Strona 170 „Coronavirus”.

„Wyodrębniono u chorych na małe schorzenia układu oddechowego – nieżyty górnych dróg oddechowych i zapalenia oskrzeli”.

Strona 172:

„Wirusy występują u dorosłych, od dzieci nie wyosabnia się ich … Prawdopodobnie przenoszą się drogą kropelkowo-powietrzną… Profilaktyka… Obowiązują zasady takie jak przy innych wirusowych chorobach dróg oddechowych”.
źródło":

https://naszgarbow.pl/co-pisal-prof-leon-jablonski-o-koronawirusach-w-podrecznikach-dla-studentow-w-roku-1973-oraz-1980/

Chwała i Sława naszemu Bogu, który stworzył Niebo i Ziemię, i wszystko co w nich jest.

Portret użytkownika Prorocznia

Po aferze z amantadyną 

Po aferze z amantadyną  zdanie tzw ministerstwa zdrowia już mnie mało interesuje- to wtedy nadrałem 100% pewnosci że naszemu, za przeproszeniem, Rządowi i Ministerstwu wcale nie chodzi o nasze zdrowie.

Portret użytkownika Kwazar

A ja jestem taki ptak, co na

A ja jestem taki ptak, co na WSZYSTKO śpiewa, TAK TAK  Może być i TAK że i jest tego śpiewu akurat odwrotność, czyli NIE NIE ! Czy jednak coś z tego wynika ? NIE ? TAK ? TAK NIE ? Sorry ale takie zdanie mam TAK TAK i NIE NIE . Czy to wam nie przypomina was samych ?  Pomijam w ocenie jednostki WYBITNE

Portret użytkownika Prorocznia

Tego typu rządowe

Tego typu rządowe zaprzeczenia jako żywo przypominają mi tekst z "Misia" - "...i nie jest prawdą że na zgrupowaniu dach przeciekał". Kłamstwo powtarzane po wielokroć staje się prawdą oczywistą.

Za PRLu mieliśmy mnóstwo takich przykładów.

Portret użytkownika Miuosh

Taa pod pretekstem walki z

Taa pod pretekstem walki z wymyslonym wirusem nakladaja podatki gdzie tylko sie da. Zaraz dadza podatek od ilości przebytych krokow pod pretekstem walki z covidem. Śmiech na sali co sie odpierdziela na tym swiecie

Portret użytkownika SurvivorMan

Każdy jeden nieszczęśnik, nie

Każdy jeden nieszczęśnik, nie tylko w czasie pandemii lecz także przez te wszystkie lata przed nią, który zmarł, bo nie otrzymał pomocy medycznej... Bo szpital nie mógł przyjąć... Bo karetek nie ma... Bo jebana piguła poszła się pieprzyć do kantorka na nocnym dyżurze itp. ...Każdy taki przypadek to WASZA WINA WY SKURWIELE Z WIEJSKIEJ!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Quark

Jak możesz obarczać polityków

Jak możesz obarczać polityków odpowiedzialnością za błędy i zaniedbania pracowników służby zdrowia - czyżby tam nie pracowali ludzie posiadający własny rozum , wolną wolę , uczucia i honor ? Czy za "łowców skór" też ci z wiejskiej odpowiadają ? Przecież ten SYSTEM tworzą wszyscy ludzie wchodzący w jego skład a nie tylko twórcy ustaw sejmowych. Jeśli jakiś dyrektor szpitala czy pogotowia bardziej przejmuje się finansami niż swoim powołaniem to czyja to wina ?

Portret użytkownika Prorocznia

Na ZnZ obok jest artykuł o

Na ZnZ obok jest artykuł o owczym pędzie...

Co prawda dziwię się postępowaniu medyków, bo uważałem ich za ludzi inteligentnych

którym trudno kit wcisnąć ale jednak udało się zamknąć przychodnie, udało się NIE LECZYĆ pacjentów, nie prowadzic operacji, pozamykać sanatoria, nawet zmusić do bezcelowego, niezdrowego  noszenia szmat na twarzy przez cały dzień. KTO, pytam, KOŃCZYŁ TE STUDIA MEDYCZNE? I czemu wśród tylu tysięcy wykształconych(?) osób znajduje się jedynie garstka która mówi NIE

Strony

Skomentuj