Zdaniem mediów Izrael przekazał polskim władzom wytyczne w sprawie spornej ustawy. Czy PiS odda Polskę w obce ręce?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dziennikarze wp.pl opublikowali tajny dokument zawierający ustalenia na temat problematycznej ustawy poczynione z Izraelem. Chodzi oczywiście o tę właściwą ustawę, reprywatyzacyjną, a nie o ustawę o IPN, która od początku była tylko pretekstem do propagandowego ataku na Polskę. Czy PiS ulegnie i odda część Polski w ramach zadośćuczynienia bezprawnym roszczeniom żydowskim?

 

Teraz okazało się, że środowiska żydowskie domagają się zmian w przygotowywanej ustawie reprywatyzacyjnej, którą znowu miał pecha przygotowywać Patryk Jaki. Zaplanowano, że za nieruchomości będzie się oddawać odszkodowanie w wysokości 20 proc. ich wartości. Będzie to przysługiwało jednak tylko obywatelom polskim, którzy maja prawo do spadku. 

 

Jak donosi wp.pl strona żydowska domaga się, aby oddawać 100 proc. wartości, również w naturze i aby na wypadek braku spadkobierców, roszczeń mogły dochodzić również organizacje żydowskie. Jeśli polski rząd pod naciskiem Izraela zgodził się na wszystkie te żądania w sprawie ustawy reprywatyzacyjnej to po prostu będzie ceną za spokój i powrót do "partnerstwa" z Izraelem i ich USA. 

 

Będziemy musieli zapłacić ten bilion złotych, albo oddać część Polski, tak jak kiedyś próbowano zrobić pod osłoną nocy z lasami państwowymi. Wygląda na to, że trwa kolejna runda tej operacji. Prawdziwe zagrożenie dla Polski jest obecnie w senacie USA i w Izbie Reprezentantów i nazywa się odpowiednio Act S447 i Act 1226. Zobowiązują one amerykańską administrację do wywierania nacisków na Polskę w sprawie restytucji mienia. 

 

Innymi słowy państwo USA będzie pilnowało, abyśmy musieli respektować roszczenia organizacji żydowskich. Według tego procedowanego obecnie prawa, gdy nie ma spadkobiercow to należy oddać to dobro gminie żydowskiej. Oznacza to, że polskie prawo nie będzie miało zastosowania do obywateli polskich narodowości żydowskiej. 

 

Obecnie w USA polska polonia robi co może aby uniemożliwić wprowadzenie tego plemiennego prawa, ale nie mają wsparcia naszych władz. Ani rzad PIS, ani Jarosław Kaczyński, ani Premier Mateusz Morawiecki ani też Prezydent Andrzej Duda nie wypowiedzieli na ten temat ani słowa. Milczą konsekwentnie zapewne obawiając się, że cokolwiek powiedzą spowoduje, że dostaną po głowie pałką antysemityzmu. 

 

Jednak fakt, że się o tym nie mówi nie oznacza, że tematu nie ma, a wymowne milczenie polskich władz w tym zakresie, sugeruje, że są jakieś tajne ustalenia w kwestii roszczeń żydowskich, które były wcześniej zawarte (na przykład podczas kuriozalnych wyjazdowych posiedzeniach rządu w Izraelu, do których dochodziło w przeszłości), tylko są jeszcze nieznane Polakom, którzy ostatecznie przecież będą musieli za nie zapłacić. 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (7 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

Warto wspomnieć że oprócz US

Warto wspomnieć że oprócz US'rahell'a jest jeszcze jeden kraik-mocarstwo atomowe(!!!) równie jak US'rahell o ile nie bardziej "cwańszy i wredniejszy" (boć przecie od początków tego Imperium Dobra rządzi US'rahell'em! a przed czym przewidująco ostrzegał B.Franklin „Jeżeli nie wprowadzimy zakazu osiedlania się Żydów w naszym kraju, to po stu latach będą oni w nim rządzić, a po dwustu latach nasze praprawnuki będą żydowskimi niewolnikami”.) który od zarania jako plemię a od '48 jako państwowość żyje z phacy innych nahodów a ostatnio swoje zakrzywione szpony skierował w nasze strony gdzie m.in. dzięki nim wegetuje naród Ż-Panteonem od 1054 lat ogłupiony, gdzie wody czyste, kapłaństwo za'jebiste i Las Państwowy zielony... - https://www.youtube.com/watch?v=LWEgVo3Hsbs&list=TLPQMDMwNDIwMjAXq5vtalN0qA&index=4

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika MORFEUS

Zaryzyjuję tezę, że jakby

Zaryzykuję tezę, że jakby Zachód na czele z USA pokazał swoje prawdziwe oblicze i rzeczywiste intencje wobec Polski za czasów komuny, to nie byłoby zmiany ustrojowej w Polsce w 1989 roku. Za komuny nikt nie pluł na Polskę i nie mówił o polskim holokauście. To było nie do pomyślenia, bo każdy na świecie wiedział, że byliśmy ofiarami, a nie oprawcami. Teraz "demokraci" na nowo piszą historię i chcą na tym zrobić geszeft tysiąclecia. Perfidna zagrywka także w wykonaniu V kolumny działąjącej w Polsce. Chodzi oczywiście o niektórych polskojęzycznych polityków i sprzedajne media..... Polacy musimy się trzymać razem. Właśnie teraz jest to ważne, jeśli znów nie chcemy stracić swojej ojczyzny.

Strony

Skomentuj