Zdaniem jasnowidzów, rok 2017 będzie jeszcze bardziej niespokojny od tego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak co roku, rozmaici jasnowidze głoszą nam swoje przepowiednie odnośnie nadchodzących 12 miesięcy. Najsłynniejszym z polskich jasnowidzów jest niewątpliwie Krzysztof Jackowski z Człuchowa Przewiduje on, że rok 2017 będzie jeszcze bardziej niespokojny i trudny, jak odchodzący dzisiaj rok 2016.

Zdaniem Jackowskiego rok 2017 zapisze się jako ten, który spowoduje, że Unia Europejska ostatecznie się podzieli. W wywiadzie dla Dziennika Bałtyckiego, jasnowidz powiedział, że jego zdaniem dojdzie do jakiegoś referendum, które wszystko zmieni. Może chodzić na przykład o upadek strefy euro.

 

Jackowski uważa, że rok 2016 był czasem pod znakiem niepewności jeśli chodzi o możliwość wybuchu wojny światowej. Jednak dodał, że ma odczucie, iż wojna z Syrii się rozleje. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa, III wojna światowa właściwie już się rozpoczęła, tylko jako bezpośredni uczestnicy tych zdarzeń nie jesteśmy jeszcze w stanie tego dostrzec.

W 2017 roku wojna już na stałe znajdzie się w Europie, ale będzie to dziwna wojna. Jackowski twierdzi, że na ulicach znajdzie się wojsko, ale wszyscy będą udawali, że nic się nie dzieje. Właściwie taki stan rzeczy już ma miejsce w Belgii, Francji czy w Niemczech.

Całkiem realne jest jednak znaczne pogorszenie w zakresie bezpieczeństwa. Mowa o skoordynowanych wielokrotnych zamachach, których ofiarą mogą padać kolejne europejskie miasta. To nieuchronna konsekwencja szaleńczej "polityki otwartych drzwi" uprawianej przez Angelę Merkel.

Być może w 2017 roku nie odczujemy jeszcze w Polsce tak wielu negatywnych skutków rozkręcającej się w Europie, wojny z radykalnym islamem, ale pamiętajmy o tym, że na zachodzie naszego kontynentu pracują i mieszkają, miliony naszych rodaków i jeśli robi się niebezpiecznie za Odrą, to prawie na pewno dotnie to również ich.

 

Jasnowidz z Człuchowa uważa, że dla Polski rok 2017 będzie wyjątkowo trudny. Jednak jego zdaniem to nie terroryzm islamski będzie problemem. Katastrofę spowoduje przede wszystkim fakt, że nasz kraj nie jest przygotowany na skutki upadku Unii Europejskiej. Według niego staliśmy się montownią zachodu, krajem o taniej sile roboczej, z archaicznym przemysłem i dlatego gospodarczo możemy bardzo odczuć nadciągający upadek Unii.

 

Dodatkowo Krzysztof Jackowski powiedział, że ma odczucie, iż jesienią przyszłego roku może dojść do jakiejś zmiany ustrojowej, a potem w Sejmie będzie wielka żałoba, ponieważ zdarzy się coś bardzo tragicznego.

 

Co ciekawe jego zdaniem nie stanie się to polem do kolejnego idiotycznego sporu politycznego, tylko Sejm się zjednoczy. Teraz brzmi to nieco nieprawdopodobnie, ale za rok, o tej porze, być może będziemy już w stanie zrozumieć z tego nieco więcej.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika patropol

a ja wam mówie

a ja wam mówie

to nie tunel drążyli przez 17 lat w austri tylko miasto pod gorami dla garstki cwaniaczkow.

jak nie tzw.ufo naz zaatakujue to cos innego.

tylko wiara i modlitwa nas może uchronić od zaglady...

Portret użytkownika Antychryst666

Zesikałem się ze strachu.Mnie

Zesikałem się ze strachu.Mnie tu nie ma.A ja też mam pare asów w rękawie a najlepsze karty rzucam na koniec."W życiu nie sztuka grać dobrymi kartami ale sztuką jest tymi słabymi dobrą partie rozegrać".A wszystkich cweli zapraszam potańczyć mogę z każdym i z każdą.Zresztę dobrze się zabezpieczyłem na wypadek W lub S.Ja już to wszystko widziałem więc nie ma dla mnie nic nowego.NIHIL NOVI.A przejebane mam od urodzenia żyjąc w zjebanych czasach ostatecznych!

 

Portret użytkownika Eva11

klamstwa sa juz dawno odkryte

klamstwa sa juz dawno odkryte jedynie nie kazdy chce poznac co nim jest ...

ja bym powiedziala ,ze w nowym roku ludzie porostu stana sie takimi jakimi powinni byc ...

ziemie to my chyba od dawna oczyszczamy ...lepiej poprostu pozwolic jej istniec...

a co nastapi po tej polaryzacji ? kto wyda wyrok ? i kto bedzie oddzielal?

czlowiek musi wygrac sam z soba ,a wtedy psychopaci znikna ...

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Akamai

Koniec z ciężarówkami.

Koniec z ciężarówkami.

Europę czekają ataki chemiczne obliczone na znacznie większą liczbę ofiar. Skoro brytyjski minister ds bezpieczństwa tak twierdzi, to chyba można mu wierzyć.

I to jest moja "wesoła" nowina na Nowy Rok. 

Ale skoro się na to godzimy. Skoro wydaje się nam, że Anonymouse, Snowden, Assange i inni TW NSA i CIA zrobią coś dla nas... No cóż. Zrobią wszystko, żeby można nam było w końcu założyć obrożę z chipem.

Ale może to i dobrze. Podobno bitcoiny mają się w przyszłym roku umocnić Biggrin

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj