Zdaniem irańskiego ajatollaha, osoby zaszczepione na COVID-19, stają się gejami i lesbijkami

Kategorie: 

Źródło: Internet

Trzeba przyznać, że tego na liście skutków ubocznych po przyjęciu szczepionki na COVID-19, nie przewidział nawet Pfizer.

Izraelska gazeta „Jerusalem Post”, poinformowała o bardzo kontrowersyjnej tezie jednego z ajatollahów. Treść komunikatu jest następująca:

Irański duchowny reżimu w świętym mieście Kom, wygłosił homofobiczną tyradę przeciwko osobom zaszczepionym na COVID-19, twierdząc, że stają się gejami po otrzymaniu szczepionki.

Jak się jednak okazuje, władze Iranu nie boją się homoseksualizmu, bo choć ostrzegają społeczeństwo przed przyjęciem szczepionek, to same zaszczepiły się preparatem Pfizera.

Autorem przestrogi przed utratą heteroseksualności jest ajatollah Abbas Tabrizian.

Obserwowany przez prawie 210 tysięcy użytkowników mediów społecznościowych religijny fanatyk, miał napisać:

Nie zbliżajcie się do tych, którzy otrzymali szczepionkę COVID. Stali się homoseksualistami.

Reżim sam więc leczy się z pomocą Pfizera, a ludziom, pod pretekstem braku zaufania do USA, proponuje oszacować korzyści płynące między innymi z wynikającej ze szczepienia zmiany orientacji seksualnej.

 

Źródło:https://www.jpost.com/middle-east/iran-news/iran-cleric-people-who-are-vaccinated-for-covid-have-become-homosexuals-658173

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Michal20

No coś w tym jest, bo homo

No coś w tym jest, bo homo się nie rozmnażają a ich stale przybywa. Wiecie, że paragony fiskalne zawierają związki podobne do estrogenu? Pamiętacie akcję rządu aby brać paragony ? Podobny związek to bisfenol-a obecny w plastikach. Chmiel też zawiera związki podobne do estrogenu. Kiedyś dawniej piwo to pili robotnicy pod budką z piwem. Facet jak chciał się napić to samogon albo czysta albo coś z baltony czy pewexu. Piwo nigdy nie było popularnym napojem do upijania się, bardziej jako popicie do obiadu. A od jakiegoś czasu przyjęło się że facet to ma żłopać piwo, najlepiej wiadrami. A wino to już tylko dla kobiet. Jak facet chce wino wypić z kumplami to albo osiedlowy żul albo patrzą na niego jak na jakiegoś nie teges. Kto taką modę wprowadzić? No właśnie... Dlaczego u piwoszy rośnie brzuch i cyce - ginekomastia ? A no z chmielu - fitoestrogeny.

Teraz nawet wykształciła się "elyta" co to tylko kraftowe pije w cenie 10 zł za butelkę w sklepie. Gdzie miód  pitny? Gdzie kwas ? Nie dość źe piwo które jest w sklepach to jest psiwo a nie piwo, to jeszcze szkodzi facetom.

A potem widzimy zniewieściałych chłopaczków jak Szpak czy inni rurkowcy. 

Ta szczepiobka jest inna niż wszystkie używane do tej pory. Mówi się że zawiera obce ludziom DNA  - ModeRNA > Edom RNA ? Kto to Edomici to pewnie niektórzy wiedzą.  Nie zdziwie się jak faktycznie wywołuje feminizację u facetów a maskulinację u kobiet. Wiecie że władzę sprawują tacy co są inni (inne DNA), oni najprawdopodobniej są hermafrodytami i dlatego tak prą do tego aby promować styl homo/bi/trans i inne takie. A już ich ulubione hobby to to co pokazał Krzemieniecki (Vega) w filmie oczy diabła...

Od kilka lat widać zmasowaną akcję na normalnych hetero ludzi szczególnie na Białych hetero. Te wszystkie parady pychy, homo piątki, tęczowanie. To jest część grobszej agendy. Czy normalny człowiek wychodzi i krzyczy że jest hetero ?

 

Strony

Skomentuj