Zdaniem irańskiego ajatollaha, osoby zaszczepione na COVID-19, stają się gejami i lesbijkami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Trzeba przyznać, że tego na liście skutków ubocznych po przyjęciu szczepionki na COVID-19, nie przewidział nawet Pfizer.

Izraelska gazeta „Jerusalem Post”, poinformowała o bardzo kontrowersyjnej tezie jednego z ajatollahów. Treść komunikatu jest następująca:

Irański duchowny reżimu w świętym mieście Kom, wygłosił homofobiczną tyradę przeciwko osobom zaszczepionym na COVID-19, twierdząc, że stają się gejami po otrzymaniu szczepionki.

Jak się jednak okazuje, władze Iranu nie boją się homoseksualizmu, bo choć ostrzegają społeczeństwo przed przyjęciem szczepionek, to same zaszczepiły się preparatem Pfizera.

Autorem przestrogi przed utratą heteroseksualności jest ajatollah Abbas Tabrizian.

Obserwowany przez prawie 210 tysięcy użytkowników mediów społecznościowych religijny fanatyk, miał napisać:

Nie zbliżajcie się do tych, którzy otrzymali szczepionkę COVID. Stali się homoseksualistami.

Reżim sam więc leczy się z pomocą Pfizera, a ludziom, pod pretekstem braku zaufania do USA, proponuje oszacować korzyści płynące między innymi z wynikającej ze szczepienia zmiany orientacji seksualnej.

 

Źródło:https://www.jpost.com/middle-east/iran-news/iran-cleric-people-who-are-vaccinated-for-covid-have-become-homosexuals-658173

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Nickt

Jak mało to jeszcze dodam, że

Jak mało to jeszcze dodam, że słynny aspartam stosowany jako słodzik gdzie się da, od napojów i niektórych soków, dżemów, ciastek, aż po gumę do żucia, ma taką właściwość, że w temperaturze 37 stopni rozpada się na kwas mrówkowy i formaldehyd czyli bardzo silną neurotoksynę. U mnie nawet minimalna ilość tego świństwa wywoływała gigantyczny ból głowy z oczami wychodzącymi na wierzch. Kac to przy tym drobiazg. Zawsze po 5-6h czyli widocznie tyle czasu trwał metabolizm. Ciężko było skojarzyć, że to od aspartamu. Ilu z was wie, że to gówno produkuje Monsanto?

Strony

Skomentuj