Zdaniem eksperta ludzkość nie pasuje do Ziemi, bo powstała gdzieś indziej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykański ekolog Ellis Silver, twierdzi, że Ziemia nie jest rodzinnym domem ludzkości. Według niego, ludzie pojawili się na Ziemi dziesiątki tysięcy lat temu, ale nie przypadkiem, na skutek ewolucji. Optuje on za hipotezą, że zostaliśmy tu sprowadzeni celowo i znajduje argumenty ją potwierdzające.

 

Aby udowodnić swoją teorię, Ellis Silver wskazuje na wiele fizjologicznych funkcji ludzkiego ciała, które są różne od tych, które posiadają "rdzenni" mieszkańców Ziemi - czyli zwierzęta. Jego zdaniem ludzie ewoluowali oddzielnie od innych rodzajów życia na ziemi, i równolegle do nich.

 

Z faktu, że ludzie często cierpią na choroby pleców i układu mięśniowo-szkieletowego, autor dochodzi do wniosku, że człowiek został stworzony w warunkach niższej grawitacji niż ta na Ziemi. Ponadto brak przystosowania się do środowiska przez nasze organizmy jest sygnalizowany przez wysokie wskaźniki chorób przewlekłych.

Fragment okładki książki Eliisa Silvera - źrdło: amazon.com

Ludzkie noworodki mają tak duże głowy, że często w czasie porodu umierają matki. Rzeczywiście, ludzki poród należy do najbardziej niebezpiecznych i bolesnych ze wszystkich sposobów narodzin innych mieszkańców Ziemi.

"Moja praca sugeruje, że ludzkość nie ewoluowała od konkretnego drobnoustroju naziemnego, ale pochodzi z innego miejsca i została dostarczona na Ziemię, jako już w pełni rozwinięty gatunek" - mówi Ellis Silver

Zastanawiająca jest również nietolerancja na promieniowanie słoneczne i powstające w jej wyniku, oparzenia słoneczne. Ellis Silver twierdzi, że najprawdopodobniej, planeta ludzi było nieco dalej od Słońca. Zwraca on uwagę, że nie ma innych gatunków na tej planecie, które miałyby takie problemy. Nawet jaszczurki mogą codziennie wygrzewać się na Słońcu, bez żadnych konsekwencji dla ich ciała. Ponadto, naukowiec badając sen i cykl życia ludzkiego stwierdził, że zgodnie z naszym zegarem biologicznym, optymalna dla nas doba, trwałaby 25 godzin.

 

Sumując to wszystko w publikacji, dr Silver pozwala sobie na założenie, że nowoczesna ludzkość, a także jej boczne gałęzie i przodkowie, oraz neandertalczycy, powstali jako wynik eksperymentów genetycznych prowadzonych przez kogoś na hominidach zamieszkujących kiedyś Ziemię. Autor popuszcza równiez wodze fantazji rozważając czy jest możliwe, że ludzkość powstała gdzieś w innym systemie i z jakiegoś powodu zostala tu przeniesiona.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Ludzkość jest w takiej samej

Ludzkość jest w takiej samej sytuacji jak rzeźne zwierzęta hodowlane, nieświadoma niczego, nic nie wiedząca i tak do samego ,,zarżnięcia". Jeśli jakaś świnka jakimś cudem ucieknie z rzeźni, jest w nielepszej sytuacji od reszty, bo albo rozszarpują ją wilki, bądź wpada pod auto... jest totalnie przeje****

Portret użytkownika MINOTAUR

kochane berbecie i inne takie

kochane berbecie i inne takie...

Zaharia Sitchin tlumaczac swoje tabilczki sumeryjskie w jednej z ksiazek napisal, ze anunaki stworzyly sobie najpierw swoja hybryde bezplodna aby pomagala im w wydobyciu zlota, a potem uksztaltowali nas ziemian z obojgiem plci( co jest paskudnym wynalazkiem bo za duzo tracimy czasu na seks i interpersonalne spory damsko-meskie).

Jest dla mnie oczywiste, ze jestesmy wlasnoscia ET z poza ukladu slonecznego. Zreszta najlepiej to tlumaczy zbior 3 piramid ktore okreslaja nasz znak firmowy (konstelacji Oriona) dla innych ktorzy by chcieli zagarnac co nie jest ich czyli nas.

Wiele tajemnic kryje sie w nas ktore dotychczas nie potrafimy zrozumiec. DNA wkrotce odblokuje nasz proces starzenia sie i przedluzy nam zycie o co najmnie 400-500 lat. A przypuszczam oznaczymy siebie w przyszlosci jako hemafrodyte aby nie kopulowac w ukladach mesko-damskich. Mam tylko nadzieje, ze nie przeszkodzi nam przybycie naszych architektow ktorzy mieli jakis cel w stworzeniu naszej cywilizacji. 

Zastanawialem sie nad tym i nic poza konsumpcjom mi sie nie nazuca oczywistego. Przypuszczam, ze jestesmy zwykla tusza dla stworzycieli. I tym optymistycznym akcentem zapraszam do czytania Sirchina i pozdrawam wszelkich rzeznikow z rzeznipospolitej polszy, a jeszcze na wolnosci waszy byczy leb moje malenstwa buhhaahahaa

Strony

Skomentuj