Zbliżają się wybory do sejmu, kto przekroczy magiczny próg ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

Jest szansa na ponowne sklejenie Konfederacji ! Panowie Jakubiak i Liroy, po utworzeniu własnego ugrupowania, prowadzą rozmowy z Konfederatami pana Brauna, Narodowców i Korwina ! Wybory do sejmu na jesieni 2019 zbliżają się szybkimi krokami. Niestety po prawej stronie namnożyło się ugrupowań politycznych, niektórzy mówią o "politycznym rozwolnieniu".

Można próbować zgrubnie przewidzieć wyborczy wynik, zwłaszcza w sytuacji kiedy mamy specjalne wspomożenie dla ludzi biednych w postaci 500 plus. Jest to spora grupa wyborców, chcąca ratować swoją sytuację kartką na PiSowskie "pińcet".

Nie ma wątpliwości, że główną pulę zgarnie "Jarek" i "partia ryżego", ale kto będzie trzeci, czwarty i piąty ? Widzimy jak już teraz, pod koniec sierpnia, TVP wciska swoim widzom 'kit', w ich opinii Konfederacja jest ciągle pod progiem, osiągając zaledwie 4 procenty ! Wydawać się może, że jest to prawdopodobne przygotowywanie opinii publicznej na "nocne cuda serwerowe", po których ponownie nie przekroczy progu ?

Tym razem może być jednak inaczej ! Wybory do parlamentu różnią się od tych do eurokołchozu, i to bardzo. Chociaż z Konfederacji odeszła pani Godek i panowie Jakubiak, Liroj, to ciągle jest to jedyna silna partia, zdolna zdecydowanie przekroczyć 7 procent ! Jak wspomnieliśmy, po prawej stronie utworzyło się kilka/kilkanaście partyjek, jednak samotnie nie mają żadnych szans na przekroczenie progu, absolutnie żadnych ! Dodatkowo pojawili się na scenie zmiennokształtni z PSLu, tym razem w komitywie z Kukuzem, będą udawać rolniko-anty systemowców.


Wszyscy oni bez zjednoczenia z Konfederatami są jedynie wydmuszkami, politycznymi fantastami. Możliwe że czwartą siłą, zdolną przekroczyć 5-cio procentowy próg, będzie grupa filantropa lub stary komunistyczny beton. Im bliżej do punktu krytycznego, tym walka się zaostrza. Jeśli można by coś podpowiedzieć grupie trzymającej obecnie władzę, to należało by przed samymi wyborami wypuścić ujawnienie jakiejś mega afery, po której ludzie nie chcieli by patrzeć już więcej na "pobratymców ryżego". Możemy również przewidzieć, prawie na 100 procent, pojawienie się historii o "ruskich agentach", czy "onucach", bądz "terrorystach konfederatach"...

Te wybory zadecydują o przyszłości Polski, dobrze wiemy o istnieniu pewnej grupy od magicznej liczby 447, chcącej nas zamienić w wiecznych niewolników. Mamy dodatkowo wybudować na naszym terytorium niebezpieczną i nie ekonomiczną elektrownię atomową, a paliwo do niej kupować od obcych, tak byśmy stali się uzależnienie od atomowego kopalnego paliwa.

 

Jako biedne społeczeństwo mamy również już zapowiedziany nakaz oddawania wyharowanych pieniędzy w drastycznie zwiększonej składce ZUS. To wszystko zmusza Polaków chrześcijan do podjęcia jedynie słusznej decyzji, do najważniejszego wyboru. Należy wybrać Go, wszystkie nadzieje pokładać w Jezusie Miłosiernym, naszym jedynym Zbawicielu, tylko On może ułożyć odpowiednio scenę polityczną, by nas nie rozjechał zachodni walec zła !

 

Skuteczni wprowadzą posłów? Zaczyna się batalia o sejm! | M. Maciejowski

https://www.youtube.com/watch?v=NNze7NbEvVA

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika komar

Są jeszcze inne siły po

Są jeszcze inne siły po prawej stronie, które mają bardziej realne szanse na % niż poróżnieni konfederaci. 1Polska i #R, obie oddolne i całkowicie poza okrągłostołowcami. Czekam z niecierpliwością na rozwój wypaków i merytoryczną kampanię, która nie będzie się opierać na szkalowaniu oponentów a na rzeczowych programach. Kampanie obecnie rządzących partii to wyłącznie plucie na przeciwników.
 

Portret użytkownika 777

- Polska gospodarka opiera

- Polska gospodarka opiera się na wielu filarach, które mogą zostać uszkodzone poprzez kryzys strefy euro – powiedział niemiecki ekonomista, Markus Krall. Przestrzegł też przed nadchodzącym kryzysem w strefie euro.

Krall przewiduje załamanie unijnej waluty oraz załamanie niemieckiego systemu bankowego w 2020 roku. Euro, jak twierdzi, trwa tylko dlatego że wprowadzono zerowe stopy procentowe w strefie, które to z kolei osłabiają system bankowy oraz zdolność do konkurencji gospodarki RFN. Zerowy poziom stóp procentowych utrzymuje też przy życiu nieskuteczne firmy.

Niemiecki ekonomista przestrzega nas przed przystępowaniem do strefy euro.

Jeśli polski rząd zapytałby mnie o radę, to doradzałbym odizolowanie polskiego systemu bankowego od strefy euro tak bardzo, jak to tylko możliwe. Kapitał własny banków powinien znajdować się na terenie Polski. Należy wprowadzić limity pożyczek międzybankowych za granicę, zwłaszcza do strefy euro. Powinno się też ograniczyć handel produktami pochodnymi. Przede wszystkim jednak Polska pod żadnym pozorem nie może wstępować teraz do strefy euro. Byłoby to zadanie śmiertelnego ciosu polskiej gospodarce – ostrzega ekonomista. http://www.pch24.pl/niemiecki-ekonomista-ostrzega-polakow--nie-wchodzcie-do-strefy-euro--czeka-ja-krach,70381,i.html#ixzz5xcgnQP3m

Portret użytkownika hs100

Bardzo rzeczowa porada

Bardzo rzeczowa porada niemieckiego ekonomisty. Tylko gdzie on znajdzie kogoś w polskiej polytyce kto będzie w stanie to zrozumieć ? Pis pewno przed wyboramoi rzuci decującego Plusa (ostanie starcie).

Portret użytkownika ronin

sami jestescie sobie winni po

sami jestescie sobie winni po pierwsze jakie srodki asygnujec ie w sprawdzanie poprawnosci liczeni glosow wiec nie placzcie ze was robia w trabe po drugie jakie srodki asygnujecie w obalanie pookroglostolowych ustalen typu prog wyborczy i pkw czyli lesnych dziadkow. dopoki bedzie istniec prog wyborczy i lesne dziadki nikt nic nie zrobi a system dalej bedzie jaki jest.

Portret użytkownika Ha$s

Wszelkie rodzaje czosnku:

Wszelkie rodzaje czosnku: czarny, czerwony , niebieski, czosnek czosnkowy, a na cebulaków to nawet nie ma  jak zagłosować bo ich tam nie ma. Nie róbcie czosnkom frekwencji, nie będą nosić głów wysoko na internacjonalistycznych salonach. Jedźcie na grzyby albo co.....

Portret użytkownika SurvivorMan

Konfederacja w której jeszcze

Konfederacja w której jeszcze jakimś cudem pokładam nadzieje, szczerze powiedziawszy zaczyna mnie wku.wiać!!! Jej liderzy całymi dniami nie robią nic, tylko hejtują na portalach społecznościowych swoich przeciwników, lub zajmują się komentowaniem totalnych pierdół!!! Niczego się nie nauczyli od czasów wyborów do Europarlamentu... NICZEGO!!! Pan Bosak to już w ogóle chyba nic nie robi poza kampieniem na Twitterze!!! Tyle im się mówi żeby wychodzili do ludzi, bo ludzie o nich kompletnie nic nie wiedzą, przez to że powyłączali mózgi i powłączali telewizory!!! Ale oni nic!!! Jedyne na co ich stać, to prężenie klaty w internetach!!! 
Tak to my Polski nie zbudujemy!!!
No weźmy pierwszy lepszy dzień, dla przykładu dzisiejszy, żeby nie być gołosłownym (a tak jest codziennie):

Zwykłe dzieci klawiatury, a nie żadni poważni ludzie, którzy chcą zmieniać Polskę!!!
Czas się przenosić do #R!!! To chyba ostatnia szansa...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika koniecpolski

Za to PiS które sprzeda nas

Za to PiS które sprzeda nas żydom (już sprzedało) albo PO które sprzeda nas niemcom jest DOBRE. Bo przecież jak można probować zdobyć poparcie na twitterze nie mając dostępu do mass mediów, no przecież to nie do zaakceptowania. WARZNE ŻE DAJOM PIŃCET

Portret użytkownika SurvivorMan

Napisałem gdzieś że

Napisałem gdzieś że pookrągłostołowcy są OK?
Mówię tylko jak jest! Siedzą całymi dniami w internetach i hejtują przeciwników! Natomiast mam proste pytanie: JAKI MAJĄ PROGRAM DLA ZWYCZAJNEGO POLSKIEGO ZJADACZA CHLEBA???
Mają jakiś? Konkrety proszę! Gdzie i kiedy wychodzą do ludzi porozmawiać? Co mają do zaproponowania w kwestii służby zdrowia, rolnictwa itd. Skoro chcą głosów zwykłych ludzi, to co dla nich mają??? A zapewniam Cię, że zwykły zjadacz chleba ma głęboko w dupie tę ich karę śmierci, dostęp do broni czy pilnowanie chrześcijańskich korzeni! To są pierdoły na potem! Zwykły zjadacz chleba chce TU I TERAZ, godnie żyć, a nie na kredyt i patrzeć co miesiąc czy mu wystarczy do wypłaty! JAKI PLAN NA TO MAJĄ MISTRZOWIE KLAWIATURY Z KONFEDERACJI???
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika keri

Przecież w maju 2018

Przecież w maju 2018 intronizowano Jezusa na króla Polski, jest też królowa Maryja, to po co jeszcze jakieś wybory?

Utrzymanie króla i królowej kosztuje podatników wystarczajaco dużo, płacą oni za konkordat, za utrzymanie klechów w szkołach, dopłacają za zakupy klechów, którzy za olbrzymie dobra płacą 1% ich wartości, opacają uczelnię katolską i inne dziadostwo.

Czyżby ktoś nie wierzył w skuteczność działania króla i królowej i potrzebował jeszcze jakiegoś sejmu i senatu?

Czy startowanie w wyborach nie jest obrazą króla i królowej? Biggrin

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Strony

Skomentuj