Zaskakująca masowa śmierć ptaków w Australii

Kategorie: 

images.google.com

Martwe ptaki spadają z drzew w Oxley Park. Przyczyna nadal pozostaje tajemnicą, ale możliwość zatrucia wydaje się mało prawdopodobna po wynikach sekcji zwłok wykonanych przez lokalnego lekarza weterynarii. Odpowiedni australijski urząd bada śmierć ptaków, które w niedzielę rano znaleziono martwe po drzewami w całym parku.

 

Ptaki nie mają żadnych widocznych obrażeń lub ran i wszystkie leżą w pozycji z rozpostartymi skrzydłami. Niektóre z ptaków zostały wysłane do Instytutu Rolniczego Elizabeth Macarthur w Menangle. Prowadzone są badania w celu wykluczenia wszelkich nawet egzotycznych chorób, które mogłyby być odpowiedzialne za taki stan rzeczy.

 

Pracowniczka australijskiej ochrony zdrowia, Lisa Thomas powiedziała, że śmierć ptaków stanowi powód o zaniepokojenia zwłaszcza po autopsji, która nie wykazała niczego szczególnego. Weterynarz poszukiwał dowodów na to, że ptaki otruły się trutką na myszy, ale organy wewnętrzne zwierząt miałyby wtedy widoczne ślady a tego brakowało.

 

Dodatkowo trucizna dla myszy jest przeważnie oznakowana mało jaskrawymi kolorami, co nie przyciąga uwagi ptaków.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika marzena

Przeczytajcie Ksiazeczke

Przeczytajcie Ksiazeczke Matki Boskiej przygotowujaca na koniec czasow  a zobaczycie ze wszystko sie sprawdza lacznie z tymi umierajacymi zwierzetami...niebawem Ostrzezenie o ktorym pisze siostra Faustyna...  

Portret użytkownika NEDDON

Ptaki spadaja coraz czesciej

Ptaki spadaja coraz czesciej w roznych rejonych naszej planety. Mysle, a nawet mowi mi to moja intuicja, zze powodem ich smierci jest negatywne oddzialywanie podwyzszonego promieniowania kosmicznego a takze skutek negatywnego oddzialywania pola magnetycznego ziemi. Wiem, ze ptaki umierajac ( spadajac z drzew a takze w czasie lotu) , sa zdezorientowane i widac po ich zachowaniu ze sa bardzo wystraszone)
Pozdrawiam.

jestem NIKT

Portret użytkownika Sane

A ja się przyznaję, że nie

A ja się przyznaję, że nie wiem co mogło to spowodować. Naukowcy na pewno pracują już nad tym zestawiając dane z różnych krajów i z powodu tego co odkryli jeszcze dłogo opinia publiczna może się o tym nie dowiedzieć, bo to, co nieuniknione zawsze przychodzi z nienacka i okazuje się gorsze od tego, co podpowiada nam nasza wyobraźnia.

Portret użytkownika prawdoszukacz

nikt z was nie słyszał o

nikt z was nie słyszał o priekcie amerykańskim "bay bay blach bird"??? przecież on właśnie polega na zatruwaniu ptaków i ssaków lądowych i trwa już ładnych pare lat. poszperajcie trochę...

Portret użytkownika Wojox

Zapewne to robota ludzi !!

Zapewne to robota ludzi !! Gatunki są wyłączne za pomocą fal generowanych przez różne systemy typu HAARP. Trzeba paiętać że mózgi organizmów żywych są jak komputery, można je programować i zapewne też wyłączać....
Jezus powiedział że gdyby nie były skrócone owe dni nie ocałało by żadne ciało. Sugestia że chodziło o "ciało" daje do myslenia że nie chodziło tylko o ludzi... Niestety mamy czasy końca....albo raczej końcówkę końca...(oczywiście zła i złych)

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Dexter

Moim zdaniem trzeba tą masową

Moim zdaniem trzeba tą masową śmierć ptaków - tak samo jak erupcję wulkanu Poas i być może martwe ryby w Indiach - powiązać z nasilającą się ponownie aktywnością słoneczną. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale od początku roku siedzę w tych sprawach i nie raz byliśmy świadkami takich zależności.

Skomentuj