Zaraźliwy przykład Brytyjczyków - Szwedzi poważnie myślą o opuszczeniu UE

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Brexit nie może przejść bez konsekwencji dla Europy. Dziś Szwecja jest gotowa do pójścia za przykładem Wielkiej Brytanii i odstąpienia od struktur Unii Europejskiej.

 

 

„Nasza partia podniesie kwestię wyjścia kraju z UE. Doprowadzimy do referendum, w którym ludzie mogą wyrażać swoje poglądy” - powiedział Peter Langree, zastępca z partii Szwedzcy Demokraci.

 

Powodów, dla których Szwedzi  decydują się na ten krok jest kilka. Władze odmówiły przyjęcia euro, jako oficjalnej waluty. Głównym powodem tego kroku jest jednak rozwiązanie problemu imigrantów.

 

Państwo przyjęło setki tysięcy uchodźców, ale nie wszystkich udało się rozmieścić w przemyślany sposób. Dziś Szwecja przoduje w Europie w liczbie przyjętych azylantów na jednego mieszkańca.

 

Władze nie tracą nadziei i chcą rozwiązywać problemy, stając w obronie europejskich wartości. Mieszkańcom Szwecji nie podoba się wiele aspektów polityki europejskiej, których rząd jednak nie zauważa.

 

Szwecja zgłosiła chęć  przedłużenia tymczasowego reżimu granicznego, który wprowadziło wiele krajów ze względu na napływ uchodźców. Wśród Szwedów odczuwalny jest wzrost nastrojów skrajnie prawicowych i antyeuropejskich, który niewątpliwie nie ustaje.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika tubylec

Teraz poważnie myślą bo

Teraz poważnie myślą bo sytuacja zrobiła się poważna .. jak już się nałykali trucizny w postaci uchodźców i zrobiło się niedobrze to wtedy idą po rozum do głowy .. to było dalece niepoważne i trzeba było wtedy myśleć .. teraz to już może być za późno, może mutacja Szwecji jest nieuchronna, chyba że wygrzebią gdzieś spod lodu jakiegoś Wikinga i go sklonują.

Portret użytkownika janprester

Chcieli sułtani muzółmańscy

Chcieli sułtani muzółmańscy zdobyć Europę chrześcijańską od XV wieku i im się to nie udawało bo Królowie i Cesarze ówczesnych państw mieli ROZUM w głowach a jednoczył ich nieraz zwaśnionych zawsze mądry i przewidujacy PAPIEŻ, który stał na straży jedności państw WIARY w słowa JEZUSA.   Dziś mamy Papieża bez ,, jaj''- nie patrzy w przyszłość, popełnił straszny błąd ,któren będą przeklinać nasi potomkowie przez dziesiatki a może setki lat. ,,Muzółman się nigdy nie zasymiluje z innym narodem będzie go gnębił i niszczył na każdym kroku a tym bardziej katolickim. Tak myślę,że to ich podci....e i ścinanie głów niewiernym niedługo się objawi. Zajmą EUROPĘ prawie bez strat i bez wojny - to jest taktyka i myśl wybitnego stratega jakim jest obecny WIELKI SUŁTAN TURECKI... =SALEM  ALEJKUM .

Portret użytkownika aloha

Z jednej strony straszą

Z jednej strony straszą Polskę i Węgry że nas z UE wyrzucą a z drugiej kraje jak Uk Szwecja i jeszcze pare innych zastanawiają się czy nie wyjść z własnej woli z UE! No to co to za groźba skoro takie kraje chcą opuścić UE to my też możemy - tym bardziej że już dostaliśmy dotacje i teraz już więcej wpłacamy do budżetu UE niż z niego dostajemy - więc najlepszy czas by wyjść - a zostać np. w układzie Szengen jak np. Norwegia czy Szwajcaria;) To by im kopary opadły jakbyśmy podali do wiadomości tak jak np. Szwecja że rozpatrujemy wyjście z Ue!;) Ale oczywiście tak nie zrobią polskie szemrane polytyki bo żydowskiej mamony by nie zobaczyli:/

Portret użytkownika Polska dla Polaków

Nie, nie to się tak łatwo nie

Nie, nie to się tak łatwo nie skończy. To tylko mała grupka normalnych Szwedów by tak chciała ale większość to tam lewacto z wypranymi mózgami. Będą wojny domowe w lewackich krajach i sporo lewaków zginie i dopiero wtedy nastąpi przebudzenie i zacznie się coś zmieniać. Ale konsekwencje swojego lewackiego debilizmu trzeba będzie ponieść i umrzeć albo zostać kaleką. 

Portret użytkownika Kibic

To daje do myślenia, jak już

To daje do myślenia, jak już KALIFAT SZWEDZKI chce opuścić Mumię Jewropedalską - to poważna sprawa. Albo szykuje się do islamu, albo chce posprzątać. Bo "czysty Szwed" islamski murzyn już podkreslił, że oni Szwedzi mogą wierzyć w co chcą i moga budowac meczety gdzie chcą!  Reszta ma słuchać!

Portret użytkownika dolores

Przy takiej ilosci muzulmaniw

Przy takiej ilosci muzulmaniw w Szwecji to juz nie wiadomo czy oni wychodza jako Szwedzi czy juz kalifat. Z drugiej strony to wychodzenie z uni to rozpaczliwe ratowanie sie przed nastepnymi naplywami emigrantow i narzuconymi prawami europejskimi, ktore sami sobie zgotowali. Padne ze smiechu kiedy Niemcy beda chcieli wyjsc z uni. Wink Juz tak sobie narabali, a konca nie widac. Tylko jakas rewolta ich uratuje. To samo Francja i Holandia.

Portret użytkownika MiamiVibe

Teraz to chyba trochę za

Teraz to chyba trochę za późno na naprawę tego szamba, ale z drugiej strony lepiej późno niż wcale.

Od kilku dni mam jakieś dziwne wrażenie i czuję coś w środku, że zaczyna się coś zmieniać na tej planecie i następuje jakiś przełom. Może ten matrix zaczyna się sypać ? Też macie takie odczucia ? To trochę dziwne.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj