Zapadlisko pochłonęło część najdłuższej drogi ekspresowej w Izraelu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Zapadlisko niespodziewanie pochłonęło ważną drogę ekspresową, łączącą południowy i północny Izrael. Policja ostrzega, że z powodu niekorzystnych warunków pogodowych może dojść do kolejnych takich zjawisk.

 

Zapadlisko wystąpiło w piątek niedaleko Doliny Cedronu. Fragment drogi ekspresowej 90, biegnącej z miasta Ejlat na południu do miejscowości Metulla na północy kraju, został uszkodzony przy Morzu Martwym z powodu intensywnych opadów deszczu, które podniosły poziom wody.

 

Droga niespodziewanie zapadła się na oczach świadków. Zapadlisko zakłóciło ruch na drodze ekspresowej w regionie. Policja całkowicie zamknęła ruch w obu kierunkach. Z powodu silnych opadów, w nadchodzących dniach może dojść do kolejnych zapadlisk wzdłuż tej drogi.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika jestem, który jest

usa się palą, izrael pęka na

usa się palą, izrael pęka na pół !!! heee zamiast "odzyskać" to znaczy UKRAŚĆ nie swoje ziemie, które już do izraela nienależą, sypie się. Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy ! Dobrze wie gdzie zasiane zło i skutecznie będzie je eliminował do KOŃCA ! Historia wyjścia z niewoli Egiptu właśnie teraz OBJAWIA się, ale ciemiężyciel to ten, który kiedyś sam był ciemiążony. Co za ironia LOSU . Żydzi NIE zrozumieli WŁASNEJ HISTORII zbawienia a chcą pouczać innych! Prawda to, że to naród wybrany, dlatego będzie na nowo doświadczony, żeby wszystkie narody zrozumiały jakie są skutki NIEPOSŁUSZEŃSWA BOGU !

Portret użytkownika Arek

Wiesz, że dzwoną ale nie

Wiesz, że dzwoną ale nie wiesz gdzie. Po pierwsze żydzi to żaden naród wybrany. Po drugie z Egiptu ucielali Izraelicie a nie żydzi. Izraelita != żyd. Żyd == Chazar, Żyd == Edomita.  Izraelici to naród wybrany przez Boga czyli Biała Rasa (Słowianie) Dlatego te edomickie suki nas tak nienawidzą. Przez nasz kraj przetoczyły się dwie wojny światowe, dlatego nas skundlają zamurzyniają i islamizują aby rozmyć nasze szlachetne geny. Co do nieposłuszeństwa Bogu to lud Białej Rasy jest właśnie dotykany różnymi karami. Widać to wyraźnie w naszej biednej Polsce. 

Portret użytkownika Zenek ;)

oto WŁAŚCIWA DROGA na MARSZ

oto WŁAŚCIWA DROGA na MARSZ "BRATERSTWA i PRZYJAŹNI":......

pod patronatem kaczego duce i jego "koszulasów"

droga "DO PRAWICY" maschiacha w szeolu.......

Droga jaka, jak mówi biblia, WKRÓTCE SIĘ PO NICH SAMA UPOMNI.....

Skomentuj