Zapadliska na całym świecie jako widoczny znak zmian na Ziemi

Kategorie: 

http://www.sott.net/articles/show/229819-Sinkholes-A-Sign-of-the-Times-

Dziwne raporty o dziurach pojawiających się w ziemi nadal przychodzą z różnych zakątków świata. Pojawiają się w miastach, w drogach, na wsiach. Wiele z tych "lejów" zostało indywidualnie wytłumaczone, jako powstające z powodu obfitych opadów deszczu w czasie burzy.

 

Inne tłumaczone są, jako pozostałość górnictwa i osiadanie gruntów spowodowane przez niektóre pobliskie zakłócenia i to zarówno przyrodnicze jak i z działalności człowieka. Przyczyna powstania niektórych pozostaje jednak tajemnicą. Ważną rzeczą do rozważenia jest odpowiedź na pytanie, dlaczego tak wiele z nich pojawia się w ostatnim czasie.

 

Ze wszystkich innych Zmian Ziemi, które dzieją się na naszych oczach wydaje się, że zapadliska dostarczają najwięcej dowodów na to, że stary stabilny system, czyli powierzchnia Ziemi, rozpada się.

 

Pod tym linkiem znajduje się kolekcja obrazów zapadlisk zgromadzonych na witrynie sott.com z ostatnich lat, miesięcy a nawet dni.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Komentarze

Portret użytkownika Ruda

to przykre że nawet

to przykre że nawet chrześcijaństwo jako religia wzbudza coraz więcej nienawiści- a to wszystko przez "kościół" choć to religia mówiąca o miłości do samego siebie i ludzi żyjących na świecie (chodzi mi o Nowy Testament i  mówię to jako osoba antyklerykalna(jeżeli jest takie słowo jeżeli nie ma to właśnie powstało bo dlaczego nie! Wink ) )może mylę się..

Wybieraj czerwona czy niebieska pigułka

Portret użytkownika ILLUMIGEN

  Dużo widzę wrogości wobec

 Dużo widzę wrogości wobec illuminatów, a wiecie, że pierwociny tej organizacji powstawały w dobrej mierze?, w mierze przeciwstawiania się kłamstwom i manipulacjom kościoła. Illuminati- było pozytywnym znaczeniem, do czasu kiedy to kościół zaczął obrzucać illuminatów oszczerstwami, a dziś komu przypisujemy ten termin; kosmitom?, rządom?- to nasza interpretacja, a jeśli ktoś działa niewłaściwie pod tym kryptonimem, to nie illuminaci, a ludzie którzy wykorzystują pewne hasła historyczne aby wzbudzać zamęt.

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Portret użytkownika NEDDON

Masz racje ILLUMIGEN, lecz

Masz racje ILLUMIGEN, lecz aby to wszystko wytlumaczyc.... i kto to zrozumie.Kto zrozumie kim byl Waszyngton ?  Trzeba by bylo cala historie przetrzepac. Moze byloby dobrze na formu to wszystko opisac. A kto to zrozumie ? Kto w to uwierzy ? Pozdrawiam Cie Smile

jestem NIKT

Portret użytkownika 85r

To bardzo dobrze ale gdzieś

To bardzo dobrze ale gdzieś czytałem w którymś komentarzu  że iluminatów trzeba kochać i wysyłać do nich miłość  że to ponoć ma ich zniszczyć Smile Jak przeczytałem takie kity to po prostu nie wytrzymałem. Oczywiście nie możemy się też przygnębiać z tej h... sytuacji w jakiej się naleźliśmy, negatywne emocje niestety tez nic dobrego nie dają. Trzeba działać by zmieniać świat na lepsze, a nie narzekać jak to jest źle i poddawać bo raz nam się nie udało z takim nastawieniem zarażamy innych i wszyscy się poddają.

Portret użytkownika NEDDON

Ja Cie rozumiem Roni, ale

Ja Cie rozumiem Roni, ale iluminaci sie sami zakopia ! :)Tej siatki  NIGDY nie zdemaskujesz.Powinnismy sie nauczyc zyc normalnie, sami sobie produkowac zywnosc, pomagac itd.Powinnismy zapomniec o pogoni za wszystkim ! O zazdrosci ! O checi posiadania za wszelka cene , itp itd.Powinnismy tez potrafic poakazac, ze mamy gdzies ICH PRODUKTY ! Pozdrawiam.

jestem NIKT

Portret użytkownika Roni Tornado

85r, A Ty morze jesteś ofiarą

85r, A Ty morze jesteś ofiarą Kościoła Katolickiego ? To też sekta :DOczywiście, że ludziom należy wybaczać i obdarowywać dobrą energią, ale jeśli są tak bardzo zli to jestem za tym aby dać im porządną nauczkę.Szanuj wiarę innych bez względu na co wierzą jeśli są dobrymi ludzmi i działają w dobrej wierze.

 
 

Portret użytkownika 85r

Buhahaha Czy jesteś

Buhahaha Czy jesteś przypadkiem ofiara NEW AGE gdzie promuje się miłość do wrogów itp bzdury. Dla przykładu tylko podam że Indianie byli społeczeństwem miłującym się na wzajem i modlącym chyba lepiej niż nie jeden polski moher ale to nie zatrzymało amerykanów przed z dziesiątkowaniem ich. Kochając swoich wrogów dajesz im sile by cię wyrznęli lub z wyrzutami sumienia cię wyrznęli Smile Tak czy siak giniesz. Ten cały NEW Age to religia masochistów.

Strony

Skomentuj