Zapach trzeciej wojny światowej unosi się w powietrzu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Prezydent Syrii Baszar Asad w wywiadzie dla Komsomolskiej Prawdy powiedział, że w powietrzu unosi się zapach trzeciej wojny światowej.

 

 

Zapytany przez dziennikarza publikacji o to, czy konflikt syryjski nie jest początkiem trzeciej wojny światowej, Assad wyraził opinię, że teraz głównym źródłem problemu jest terroryzm. Dodał, że obecna sytuacja na scenie światowej jest podobna do „zimnej wojny w fazie rozwoju."

 

„Jesteśmy świadkami eskalacji konfliktu. Głównym celem Stanów Zjednoczonych jest utrzymanie amerykańskiej hegemonii nad światem. Amerykanie nie pozwalają nikomu być partnerem na arenie politycznej lub międzynarodowej, czy to Rosja lub nawet sojusznicy na Zachodzie. W związku z tym, czuć zapach konfliktu, który można opisać jako trzecią wojnę światową. To jest odczuwalne, to wisi w powietrzu, choć nie ma jeszcze bezpośredniej konfrontacji wojskowej”- powiedział prezydent Syrii.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika Jarocky93

Kaddafi to zły pomysł - jemu

Kaddafi to zły pomysł - jemu odje**ło po tym zamachu w pasażerskim samolocie i zamienieniu munduru na sukienkę, a dom... na osobisty namiot. Assad to nie Kaddafi, choć i Kaddafiego prawdziwą historię bym poznał, bo radykał co dokonał jednego rzekomego zamachu i posiada większe złoża ropy niż Włochy, Francja, Hiszpania razem wzięte... - nie wiadomo o co chodzi? 

Assada mi szkoda, i zarazem podziwiam. Pomijając wszystkie neewsy za i przeciw. Otóż: Syria przypomina Polskę geostrategicznie, ekonomistycznie, oraz militarnie (mówię przed wojną domową, nie w trakcie) i co? Otóż u Nas jest spokój...

Niemcy nam mówią ile i jaką tanią siłę roboczą "MAMY" do siebie przygarnąć, Bruksela mówi jakie sektory i rejony mają rozwijać drogi i parki rozrywki (wraz z chodnikami) na kredyt bez możliwości inwestycyjnej z niestałym oprocentowaniem (okazuje się, że jeżeli LUD wybierze nie tego co trzeba, to raking i oprocentowanie nagle rośnie/spada). 

Assad nie musiał robić wyprzedaży garażowej własnego kraju, by dać urzędasom, lekarzom, górnikom, stoczniowcom podbużonym do strajku, bo przecież za strajkowanie można dostać więcej i cały, nasz spaniały przemyśł splajtował do rdzy.

Nie musiał robić laski Rosji, bo to nie oni agresorami są, a bronią się. My atakujemy więc przewodniczącemu atakom musiły gałę robić, bo odwet nie dotarł do nas.

Assad nie uciekł z kraju... ani z rozmów, gdy to ekonomiści od brudnej roboty doszli do jego państwa z uśmiechem mówiąc: "lepiej podpisz, brat nie podpisał...." - i co? 5 lat stawia opór. A My co na to? Gdzie są te obiecane autostrady na kredyt złodzieje!? przecież 5 razy w roku będę jej używać jadąc do ziemi świętej i przy okazji do rodziny...

 

Hańba Wam, zaiste fajna jest władza to zrozumiałe. To geniusze obserwujcie kto wam co mówi i każe, byście rządzili... - bo mówiąc Wam mapetom co "MACIE ROBIĆ BY RZĄDZIĆ" - śmieszy.

Portret użytkownika Eva11

kiedys myslalam,ze naprawde

kiedys myslalam,ze naprawde tak myslisz ....zrozumialam swoj blad ,kiedy nazwalas mnie wampirem energetycznym ,bo smialam wytyknac Ci pare razy pomylki...

zmiany nadejda ,jesli Ci ,,ludzie dobra,, sie pojawia ,nie wczesniej ....

ale najpierw musza zmienic wszystko a nie tylko poglady i wyznanie religijne ...

nie tylko wiedza pozwoli energi dotrzec tam gdzie powinna ...trzeba jeszcze dac cos z siebie ,

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika inzynier magister

Pomimo że PiS będzie

Pomimo że PiS będzie podpisywał się pod CETA i TTIP to pamiętajmy że folksdojcz chciał zniszczyć odrazu Polskę ! Partia folksdojczy chciała nas z miejsca zamordować ! Oni już planowali całkowitą likwidację Polski, bolek nawoływał do oddania Polski pod kuratelę niemców, a Kwachu oficjalnie w TV głosił że Polska powinna zostać wchłonięta w jedno państwo europejsko szwabskie ! To pokazuje że jaki PiS jest to i tak daje nam szansę na uczciwe wybory w roku 2019, to wtedy mamy szansę na włączenie ONRu i Ruchu Narodowego do Sejmu ! Wszyscy nienawidzą PiSu i chcieli by zamordować Kaczyńskiego, a także innych działaczy z PiS, to jest nienawiść folksdojczy do malutkich zmian, do odciągania ich od koryta ! A co będzie jak ONR będzie u władzy ?! Wtedy trzeba będzie powołaćszwadrony obrony narodowej i zdelegalizować wszystkie organizacje eNWOwskie ! Zresztą zobaczcie co się dzieje w USA jak tylko trochę Trump chce zmienić USA, odciągnąć od niszczenia ich kraju przez mafię eNWOwską ! Właśnie wyszło na jaw że Trumpa jego własna partia nie popiera w żadnym punkcie, nawet nie opłacili mu żadnej reklamy ! Żadnej reklamy nie zapłacili, anie jednego dolara nie wydali na spoty wyborcze ! To pokazuje że go nienawidzą jak u nas PiS i Kaczyńskiego kodziarze i folksdojcze !

Proof! Trump Is Not An Insider

https://www.youtube.com/watch?v=0Xslg1p7VLA

http://www.infowars.com/proof-trump-is-not-an-insider/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika SN69

Tallin... kuźwa, gdyby teraz

Tallin... kuźwa, gdyby teraz było takie zagrożenie wybuchem wojny jak podczas wyścigu zbrojeń między USA i ZSRR, to pewnie musiałbyś nosić pampersy podczas czytania wiadomości ze świata. A tak szczerze mówiąc jeśli faktycznie ktoś wyminenił tą stronę jako źródło niezależnych informacji, to mam nadzieję że niektórzy przestaną pisać głupkowate artykuły, niestety na zniknięcie głupkowatych a często wulgarnych komentów chyba nie ma co liczyć

Strony

Skomentuj