Zamordowano prezydenta Haiti, który odmówił masowej akcji szczepień przeciw COVID

Kategorie: 

Źródło: twitter.com / @ajplus

Ostatnio zdrowie nie dopisuje przywódcom państw, które nie podążają za globalistyczną covidową rzeczywistością dyrygowaną wszystkim krajom. Tak się składa, że ostatnio nagle zmarli krytyczni wobec COVID prezydentowie Burundi, Pierre Nkurunziza i Tanzanii, John Magufuli, a dzisiaj został zamordowany prezydent Haiti, który nie zgadzał się na masowe szczepienia przeciw COVID w tym kraju. 

Dwóch pierwszych prezydentów nie zgodziło się na ogłoszenie stanu pandemii, trzeci nie rozpoczął w swoim kraju akcji szczepień. Dwoje nagle umarło, trzeciego wprost zamordowano. Czy doszukiwanie się w tych zgonach drugiego dna jest przesadą? Być może, ale łączy ich niepokorna postawa wobec tego co uważa się, że należy robić w związku z tak zwaną pandemią COVID.

 

Trudno powiedzieć co tak naprawdę stało się w Burundi czy w Tanzanii. Oficjalnie obaj prezydenci zmarli z przyczyn naturalnych. Zwłaszcza w Tanzanii było to dziwne, bo wchodzący w jego skład Zanzibar stał się z powodu podejścia do Covidka turystycznym rajem nie wymagającym ani testów RT PCR ani szczepień.

 

Nagle zmarł tam nie tylko prezydent John Magufuli, który na to pozwolił, ale w ciągu kilku ledwie tygodni zmarło wielu członków tanzańskiego rządu. Można to oczywiście skwitować tak, że byli to pierwsi politycy na świecie, którzy zmarli na COVID, ale nie można wykluczyć, że było jednak inaczej.

 

Dzisiaj do tych dwóch nieszczęśników dołączył prezydent Haiti, Jovenel Moïse. Wczesnym rankiem 7 lipca 2021 został zamordowany w swojej prywatnej rezydencji w Pétionville, natomiast jego żona Martine została ranna w tym ataku. Tymczasowy premier Claude Joseph zastąpił go na stanowisku prezydenta.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Troy

Kolego autorze, przyjacielu.

Kolego autorze, przyjacielu.

Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak trudno jest w google znaleźć twoją stronę. Szukam informacji dotyczących tych prezydentów odmawiająych ogłoszenia pandemi i testowania od 3 dni!

WPisywałem najprzeróżniejsze hasła i nic, totalny blackout!

Jakimś fartem tu trafiłem i zupełnie przypadkiem. Zostane na dłużej.

Pozdrawiam

Portret użytkownika inzynier magister

Łukaszenko ma lepsze służby

Łukaszenko ma lepsze służby niż afrykańsko haitanskie dziadostwo ! dlatego jeszcze żyje ! Módlmy się za Łukaszenkężeby go polskojęzyczne loże iluminackie nie zamordowały razem z innymi lożami państrw zachodniej bolszewi ! Niech go ochraniają aniołowie Boga Jezusa ale i nas Polaków też !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Rumcajs

Tak jest - to są te same

Tak jest - to są te same śmiecie co zrobiły 9-11 WTC i próbne testy przed fukushimą i samą fukushimę. Zniszczyli w zasadzie ekosystem ziemski i prą dalej do depopulacji wszystkimi możliwymi sposobami. Myślę że to całe żydostwo nawet zwykłe pętaki jest opętane szatanem bo gdzie nie spojrzysz na coś złego to śmierdzi żydami - jak nie lewacy to kolorowi jak nie w rządzie to w sejmie jak nie tu to tam. Same zwyrole nie robiące nic dobrego dla ludzi!

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i www.pl1.tv

 

Portret użytkownika Vladaslavana

Brawo, zgadzam sie z toba

Brawo, zgadzam sie z toba zupełnie. Czas jest bliski a ludzie ciagle slepi na to, co się dzieje. Czas wyłączyć odbiorniki i przestać ogladać i słuchać skorumpowane media i włączyć samodzielne myślenie.

Portret użytkownika Rumcajs

dobry przykłąd że takich

dobry przykład że takich dudów judów morawieckich też da sie sprzątnąć. Zobaczcie jak siły satanistów przed niczym się nie cofają - plan jest zabić 7 miliardów ludzi i to robią - a lemingi nic nie robią, tylko idą do punktów straceń się wyszczepić z tego istenienia... 

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i www.pl1.tv

 

Strony

Skomentuj