Zamordowano kolejnego znanego donieckiego watażkę, Giwiego

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

W Doniecku zamordowano znanego watażkę, Michaiła Tołstycha, pseudonim Giwi. Żołnierz walczący w siłach zbrojnych tak zwanej Donieckiej Republiki Ludowej, został zabity we własnej kwaterze, prawdopodobnie za pomocą granatnika, z którego strzelano z sąsiedniego budynku. 

Trudno powiedzieć kto stoi za tym zamachem. Najprawdopodobniej dokonały tego ukraińskie służby specjalne, ale pojawiają się też sugestie, że mogła to być zbrodnia inspirowana przez Rosjan. Z pewnością Ukraińcy mieli więcej powodów, aby go zlikwidować, ale Kreml również mógł mieć w tym jakiś cel. 

 

Warto przypomnieć, że w październiku ubiegłego roku  zamordowano również innego znanego donieckiego watażkę, Arsena Pawłowa,  pseudonim Motorola. Zresztą stało się to w bardzo podobnych okolicznościach. Wtedy również sugerowano, że stoi za tym Kijów lub Moskwa. Do dzisiaj jednak nie wiadomo na pewno kto to zrobił. 

Zarówno Giwi jak i Motorola, byli najsłynniejszymi separatystami, wręcz osobowościami medialnymi. Ich śmierć ma zatem znaczenie symboliczne i z pewnością wielu Ukraińców ucieszy się, że znani watażkowie z Doniecka zostali zabici. Ma to też na pewno jakiś pozytywny wpływ na morale żołnierzy ukraińskich na niespokojnej ostatnio linii frontu. 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3

Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.pl


Komentarze

Portret użytkownika Adam1312

Skoro nikt tutaj nie chce

Skoro nikt tutaj nie chce Wlodi bo widać, że spamuje banderyzmem to czy Admin nie może go zablokować, zbanować itp.? Druga sprawa, komentarze są chyba najpierw czytane przez admina i to on dopiero akceptuje pojawienie się komentarza na stronie? Jeśli tak to dlaczego wstawia jego komentarza? Czyżby specjalnie?. Trzecia sprawa i ukraina z tego co kiedyś czytałem nie zarejestrowała czy jakoś tak swoich granic po rozpadzie związku radzieckiego. Tak mówił przewodniczący ONZ. Więc wszystko co robi Rosja- Putin to jest jego podwórko? Zgadza sie? Jeśli tak to ukraina nie ma najmniejszych szans, aby stać się kiedykolwiek państwem niepodległym, bo tak naprawde nie ma takiego Państwa jak ukraina. Czwarte ostatnie. Wszystko co sie dzieje na ukrainie to na moją myśl kara za ludobójstwo na Polakach. Nigdy na swiecie nie było takiego bestialstwa jak od tych bydlaków z upa. A może jeszcze wszystko przed wami i sami zaznacie tych bestialstw na sobie. Kto wie? Więc Adminie usuwaj tych Troli typu Wolodi, banderowców itp. ukrainiec nigdy nie będzie przyjacielem Polaka. Prędzej Rosjanin lub muzułmanin niż banderowiec.

Wolodi nie pisz bo i tak Ci nie odpisze. Największa kara dla trola to lekceważenie.

Dobranoc.

Portret użytkownika Wlodi

A ja prosze admina o

A ja prosze admina o blokowanie prorosyjskich faszystowskich imperialistycznych komentarzy. Jezeli moje sa probanderowskie prosze o wakazanie ktore. Tylko nie zalatywac mi tu propaganda kremla ze proukrainskie = probanderowskie. Popieram ukraine tylko dlatego ze zostala zaatakowana tak jak gruzja. Jak sie popiera gruzinow plujac na rosje to tez sie jest banderowcem?? Zalosne wypowiedzi kacapow - widac boli ich prawda. Stara metoda cenzury - zanknac usta, zbanowac - prawda boli!!!

Portret użytkownika U_P_Adlina

ukraina łgarzu nie została

ukraina łgarzu nie została zaatakowana tylko przeprowadzono na niej anty-demokratyczny i nielegalny zamach stanu, który obalił legalnego prezydenta, a pro-rosyjska ludność ukrainy słusznie odmówiła uznania efektów tego zamachu stanu !!.......Banderowska junta kijowska wysłała wojsko a Powstańcy Donbasu chwycili za broń !!......Gruzja zaatakowała Osetię banderowski ćwoku i dostała to,co posiała !!......Kopa w dupę !!........Swoją zakłamaną wersję historii mendak mozesz sobie wsadzić, bo my widzimy jak jest i twoje brednie na nikogo nie działają !!.........Popierając obecny reżim na upadlinie popierasz nazizm i banderyzm, ponieważ ten reżim oficjalnie przyjął ustawę o gloryfikacji banderyzmu !!..........Nie udawaj więc mendak idioty większego niz jesteś !!.............Jesteś tu dla wszystkich nikim, zerem, banderowskim łajnem, którego wszyscy minusują !!.........Nie ośmieszaj się już i skończ tę szopkę chachle !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Wlodi

Widac jestes po niezlym

Widac jestes po niezlym pranku glowki. Zyj w swym swiecie ruskich iluzji. Dla ciebie swiat konczy sie na uralu (od wschodu liczac) tam tez konczy sie rosja. DobEuropy, do cywilizacji - szlaban! Jest inaczej??? Haha a wize masz ??? 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika U_P_Adlina

hehehehehe!!.............

hehehehehe!!..............Śmieszny jesteś mendak !!........Zlewany przez wszystkich, bo nikt tu nie trawi banderowskich degeneratów, ale dalej robisz z siebie błazna !!...........Robili cię przez telefon i wtedy zabrakło impulsów !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika drako_tr

Nie sposób się z Tobą nie

Nie sposób się z Tobą nie zgodzić Adam1312 ...  wczoraj zamieściłem tu pewną grafikę, ale Admin usunął post chochoła wlodiego...jak i wszystkie komentarze pod jego wypocinami. W związku z tym zamieszczę ją jeszcze raz...no, chyba że jest za bardzo "niepoprawna politycznie"...wówczas znowu ... zniknie.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

Strony

Skomentuj