Zamachy terrorystyczne w Paryżu miały na celu wprowadzenie w Europie inwigilacji na wzór amerykański?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nawet jeśli seria zamachów terrorystycznych w Paryżu, których byliśmy ostatnio świadkami, nie jest operacją typu Fałszywa Flaga, to z pewnością europejski reżim wykorzysta ją tak jak amerykański wykorzystał zamachy z 11 września. Skutkiem tej eksplozji terroryzmu będzie jeszcze większa inwigilacja i zamordyzm, oczywiście w imię naszego "bezpieczeństwa".

 

Niektórym nie mieści się w głowie, że francuskie służby specjalne mogły celowo pozwolić na dokonanie zamachów zasłaniając się rzekomą wpadką. Rezultatem jest wzbudzenie powszechnego strachu, bo na celowniku może się znaleźć każdy Francuz i nie tylko.

 

Jak wiadomo strach jest często stosowany do wywierania wpływu na społeczeństwo. Na przykład w Polsce strach przed PIS powoduje, że ludzie sami nie wiedzą dlaczego głosują na PO. Polscy politycy straszą też wojną, bo wiedzą, że ludzie się tego boją. Francuzów najłatwiej straszyć islamskim ekstremizmem i cel ten został osiągnięty. Boją się i nawet manifestują to na ulicach.

 

Okazuje się, że już dzień po zamachu na lewicowe pismo Charlie Hebdo, liderzy UE postanowili, że konieczne jest rozszerzenie uprawnień europejskich służb specjalnych, na kształt tego, co w USA normuje tak zwany "Patriot Act". Zapowiedziano, że powstanie europejski system zbierania i dzielenia się danymi pasażerów linii lotniczych.

 

Projekt nazywa się PNR od Passenger Name Records. Szef Komisji Europejskiej, Jean Claude Juncker oświadczył, że ma nadzieje, że dyskusja na ten temat skończy się w tej chwili, a obecna sytuacja przekona sceptyków, którzy mają wątpliwości, czy po wprowadzeniu tego rejestru nie będzie zagrożona prywatność. Oczywiście biurokraci unijni argumentują, że PNR nie będzie wykorzystany przeciwko obywatelom UE tylko pomoże w identyfikacji tych, którzy biorą udział w walkach w Syrii i Iraku.

 

Organizacje pozarządowe argumentują, że informacje na temat naszych podróży mają być przechowywane aż przez 5 lat. Biorąc pod uwagę doświadczenia z USA można oczekiwać, że każdy z nas będzie profilowany i może dochodzić do tego, że jeśli system uzna nas za niebezpiecznego każdy z nas może mieć kłopoty.

 

Te plany są z pewnością tylko małym wycinkiem tego, co szykują nam służby i rządzący UE. Jeśli teoria Fałszywej Flagi w przypadku zamachów w Paryżu jest prawdziwa, to można się spodziewać kolejnych ataków, jeśli opór społeczeństwa przed utratą prywatności będzie nadal zbyt wielki w stosunku do strachu odczuwanego przed wykreowanym niebezpieczeństwem.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

  Szopka z żydowskim

 
Szopka z żydowskim terroryzmem w Paryżu i wielki marsz solidarności gejopajacy z bliskowschodnim gestapowskim rezimem żydowskim ma jeszcze jedno cyniczne dno....
 
właśnie na chwilę obecną nazistowskie wojska żydobanderowskiej hunty z kijowa prowadzą zmasowany atak na pozycje wojsk Noworosji i to w cieniu ...
 
PROWADZONYCH DZISIAJ kolejnych rozmów o rozwiązaniu konfliktu tamze (niemcy Rosja francja).
 
 
Ale w mediach "króluje" przecież cierpienie kilku zydwoskich aktorów więc tam nie pokażą niewygodnych dla NAZI trupów mordowanych przez nich podludzi bo ukraińskie łupki czekają na swojego obrzezanego pana fuhrera kolejnej żydowskiej rzeszy.
 
 

Portret użytkownika inzynier magister

Jak myślicie dlaczego mendia

Jak myślicie dlaczego mendia GÓWNEGO-ŚCIEKU nagłaśniają o więzieniach w Polsce?? Czyżby agentura z tych mendi dostała POlecenie dyskredytacji Polski i Polaków i wystawia nas na ataki terrorystyczne??? Wydaje mi się,że ci co opłacają terrorystów i ci nasi z mendi GÓWNEGO-ŚCIEKU to są PO tych samych pieniądzach ! Albo masoneria już ma Polskę całkiem zniszczyć lub chce by Polaków zabijano za granicą !

Redaktor naczelna aborcyjnego portalu, Jodi Jacobson, stwierdziła, że jeśli chodzi o „ideologię”, obrońcy życia niczym nie różnią się od islamskich terrorystów. Według Jacobson terroryści mordują, a przeciwnicy aborcji zabijają „odmawiając opieki medycznej albo przez inną przemoc”. Kolejny przykład „logiki” aborcjonistów. Abborcyjna aktywistka prowadząca serwis RH Reality Check, Jodi Jacobson, postanowiła dotrzeć do osób solidaryzujących się z rodzinami ofiar ataku na redakcję „Charlie Hebdo”. „Jak chodzi o papieża, Mahometa, rabinów, liderów religijnej prawicy w tym kraju czy gdziekolwiek, to chodzi o ich krytykę” – stwierdziła Jacobson. Jak dodała, „nie różnicy między ideologiami wykorzystywanymi do zabijania, okaleczania czy więzienia kobiet poprzez odmowę opieki medycznej albo inną przemoc”.
 Według amerykańskiej aborcjonistki, obrońcy życia są dokładnie takim samym problemem jak francuscy terroryści. Ochrona prawa do życia to dla Jacobson „przemoc”, taka sama, jak mordowanie niewiernych bądź rytualne okaleczanie kobiet w islamskich krajach Afryki.
 Na pomoc skompromitowanej aborcjonistce ruszyły feministki aktywne na stronach serwisu Twitter. Według nich, pro-liferzy oczywiście nie zrozumieli o co chodzi Jodi Jacobson, a jak zrozumieli, to wszystko przekręcili. Według nich redaktor naczelna miała na myśli coś innego, niż napisała. Jacobson, nie widząc innego wyjścia, zablokowała użytkowników serwisu, którzy odważyli się z nią nie zgodzić. W końcu, z „terrorystami” się nie dyskutuje… Lewactwo z nikim nie dyskutuje to odłam agresywny i całkiem popsuty umysłowo !
 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Doktor

Magistrze "Według

Magistrze "Według amerykańskiej aborcjonistki, obrońcy życia są dokładnie takim samym problemem jak francuscy terroryści" - wylazło szydło z worka. Przyznała że dla lewaków wszyscy antylewacy (i ci dobrzy, i ci źli) są problemem i elementem do odstrzału.
 

Portret użytkownika 3plabc

Fałszywa flaga? Wątpie,

Fałszywa flaga? Wątpie, polaryzacja my- oni jest już na tym etapie, że nie trzeba się w to bawić, a spirala nakręcać się teraz będzie jeszcze bardziej... efektem będzie radykalizacja się, oraz poszerzanie wpływu wrogich obozów. Jeśli wszyscy muzułmanie zaczną być prześladowani przez tępy i zastraszony motłoch to się zradykalizują, dołączą do dżihadystów i będziemy mieć w Europie świętą wojne na całego. Odpowiedzią na to będzie "więzienie Europa" i wolności już dzisiaj możecie powiedzieć: Dowidzenia! Orban już dzisiaj nawołuje do zaknięcia Europy. Więcej przemocy, a sami zgodzicie się na zwiększenie "oficjalnej" inwigilacji, a w tym tępie to 5 lat nie minie i zacznie się chipowanie, albo inny sposób pełnej kontroli... czyżby piewcy NWO mieli coś z tym wspólnego????
Kolejnym aspektem jest to, że prześladowanie muzułmanów w Europie pchnie ich braci w wierze na świecie do radykalizacji i kalifat dostanie rzeke ochotników wielkości Amazonki.... a jak już rozpanoszy się od Afryki po Azje to zrobi puk, puk do drzwi Europy, a milionową armie już nie tak łatwo zatrzymać.... oto IIIWŚ.
Co do samego ataku na gazetke z Francji, teraz wojujący ateiści mają swoich męczenników i wojujący ateizm dostaje kolejny punkt.... ofiary zawsze wzbudzają współczucie, a męczennicy podziw. Po obejrzeniu paru "bluźnierczych karykatur" z owej gazetki sam poczułem się zniesmaczony, zbulwersowany.... oto hipokryzja naszego świata. Mówi się o tolerancji, ale uczucia religijne innych można deptać i pluć na ich pokojowe przekonania- religie.... kolejny zabieg NWO zmierzający do wyplenienia religi???? Iście apokaliptyczna wizja.... może nie wizja, a apokaliptyczna rzeczywistość????

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kon­taktują. Albert Einstein

Portret użytkownika 777

Zamachy we francji  to jedna

Zamachy we francji  to jedna spraw a u nas jest zamach na kopalnie ! Merkel wydała wyrok więc likwidują co się da, właściwie po stoczniach to juz wszystko musi być zlikwidowane, niemiecka machina wojny gospodarczej zaorała całą Polskę !

Portret użytkownika inzynier magister

Przeprowadzony profesjonalnie

Przeprowadzony profesjonalnie atak obrońców wiary islamskiej  na "Komuno-Pedo Hebdo" był jednym z zaplanowanych ataków. Logistyka w tym planowaniu pokazuje profesjonalizm w zdobywaniu informacji i planowaniu pierwszego etapu akcji. Drugi etap był puszczony na żywioł i w zasadzie był nie ważny z punktu widzenia propagandowego. Liczy się sukces!!! Komuno-Pedo Jaczejka przestała istnieć, ciekawe co teraz mają na celu obrońcy islamu ?!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Funky Koval

Cała twz. "zachodnia europa",

Cała twz. "zachodnia europa", głównie właśnie Francja to ekipa lewaków i ciot. Dzieje się to już od lat 50-tych niestety. Zero kręgosłupa moralnego. Francja to już w ogóle w tym bryluje, na Sorobonie wychowano kupę tzw. wieszczów lewactwa, jak również znanych bydlaków typu Pol Pot. Powstał tam też kult bandyty Che. Macie więcej pytań? Ja mam tylko nadzieję, że Polska kiedyś się okaże ostoją cywilizacji europejskiej, jak już kiedyś zatrzymała nawałnice islamską pod Wiedniem.

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kon­taktują. Albert Einstein

Portret użytkownika Ja

Dziwne, że w trakcje

Dziwne, że w trakcje dzisiejszego marszu nie doszło do żadnego aktu terrorystycznego, aż się prosiło aby tam ktoś zrobił zadymę, czyżby cały ten terror był wywołany przez służby "w końcu mieli informacje o możliwych aktach terrorystycznych dostarczone przez słuzby USA" aby odebrać resztki wolności dla zwiększonej kontroli społoczeństw???
 
A skoro łatwiej wymordować milion ludzi niż ich kontrolować wg. Brzezińskiego, to tylko kwestia czasu na kolejne eskalacje terroru.
 
Ludzie którzy zrzekają się wolności na rzecz bezpieczeństwa nie zasługuja na żadne z nich.
 
 

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Pan Janusz z Warszawy

Co wy za glupoty wypisujecie.

Co wy za glupoty wypisujecie. Zabezpieczenie przed terroryzmem jest najważniejsze. To dobrze że będą zaostrzać kontrole na granicach. Z miłą chęcią dam się zachipować dla zwiększonego bezpieczeństwa i wygody i wszyscy normalni też tak uczynią. No a teraz siusiu paciorek i spać. Bo jutro macie szkołe.

Strony

Skomentuj