Zamach w USA - eksplozja na Manhattanie w Nowym Jorku

Kategorie: 

Źródło: twitter

Cały świat pasjonuje się wydarzeniami w Nowym Jorku. Co prawda nikt nie zginął jak dzieje się niemal codziennie w irackich miastach, ale w "centrum świata", wczoraj wieczorem, doszło do eksplozji. Bomba, zrobiona z szybkowaru była ukryta w pojemniku na śmieci i została odpalona zdalnie.

 

Eksplozja miała miejsce na Manhattanie w Nowym Jorku. Rannych jest 29 osób, nikt nie zginął. Policja otoczyła kordonem dzielnice sąsiadujące z miejscem wybuchu, przeprowadzono również ewakuację ludzi mieszkających w okolicy. Według policji, wybuch nastąpił w dzielnicy Chelsea na 23-ciej ulicy między 6 i 7 aleją.

 

Policja potwierdziła że są ranni, ale wszyscy z nich zostali hospitalizowani i ich życie nie jest zagrożone. Straż Pożarna potwierdziła., że jest 29 rannych.

Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio powiedział, że w chwili obecnej nie ma dowodów na to, że wybuch to atak terrorystyczny. Jednak wiadomo, że improwizowaną bombę odpalono zdalnie, za pomocą telefonu komórkowego, co wskazuje na intencjonalne działanie. Warto też dodać, że w centrum handlowym Minnesocie również wczoraj, doszło do zamachu terrorystycznego za pomocą noża. Atakujący najpierw pytał ludzi czy są muzułmanami, a gdy ci odpowiadali przecząco rzucał się na nich z nożem - 8 osób zostało rannych.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Eragon

Jeszcze jedna ciekawostka z

Jeszcze jedna ciekawostka z 11.09 z Hilarą,co o tym sądzicie?

Prawdziwa Hillary Clinton aresztowana, być może już nie żyje. To co widzimy jest sobowtórem.

cnn-interview-with-hillary-clinton-about-health-problems-600x280Uzupełnienie 17.09.2016: po kilkudniowych wakacjach (przepraszam tych co czekali w kolejce moderacyjnej), znów mam możliwość gmerania w sieci. To co poniżej napisałem kilka dni temu okazuje się być większą sprawą niż myślałem. Widać to m.in. po ataku hasbary na mnie jako „szukającego sensacji” oszołoma. Na nagraniu i zdjęciach wyraźnie, że Hillary została aresztowana. Na YouTube pojawiły się kolejne zdjęcia, które pozostawiają mało wątpliwości co do charakteru „opuszczenia” obchodów rocznicy zamachu na WTC przez Clintonową:

Zob. np. to: https://www.youtube.com/watch?v=GBh3yIIf-JE

Obie identycznie ubrane kobiety to są policjantki. Clintonowa nie jest traktowana jak kandydatka na Prezydenta USA, raczej jak pospolita kurwa (przepraszam kurwy za możliwą ich obrazę).

Co więcej, na obchodach rocznicy zamachu na WTC nie było ani prezydenta Obamy, ani wiceprezydenta Bidena, ani też Bushów – juniora i seniora, no i męża Hillary, Billa. Czyżby wszyscy już byli za kratkami? A może wiedzieli, że jak się pojawią, to czeka ich los Clintonowej?

Zauważcie co się dzieje w mediach, także „polskich” – totalne oszukiwanie co do „wyborów” i „choroby” Clintonowej. To nagranie jeśli nawet gdzieś zostało wyemitowane, jest starannie omijane. Podobnie ze zdjęciami, które mówią same za siebie. Można być pewnym, że banksterska mafia będzie walczyć do upadłego, bowiem za te zbrodnie jakie popełniła przeciwko ludzkości nie ma litości. Amerykańskie służby się już jednak za nich wzięły – aresztowanie Clintonowej jest bardzo dobrym znakiem. Sądzę, że kolejne aresztowania dotkną tzw. „szarych elit”, tzn. żydowskich bankierów i moguli medialnych.

Tu podziękowania dla służb specjalnych za odwagę i aresztowanie Hillary Clinton. Służby te postąpiły zgodnie z regułą co do osoby aresztowanej publicznie, tzn. nie zasłaniały potykającej się osoby (perp walk) na skutek założonych kajdanek na wysokości kolan. Jeśli było by to tylko zasłabnięcie, to na pewno nikt by tego nie zobaczył.

==========================

W nagraniu dokonanym 11 września Hilary Clinton, która rzekomo zasłabła, widać ją jak stoi przed samochodem z rękami założonymi z tyłu. Trzyma ją kobieta, ale Hillary wyraźnie nie może utrzymać równowagi. Tak zachowuje się osoba chora lub sparaliżowana strachem.

Zwróćcie uwagę w jaki sposób obchodzi się z nią wygolony ochroniarz, Hillary została praktycznie wrzucona do samochodu!

Czy tak by ją traktował, gdyby Hillary była poważnie chora? Wg. ścierwomediów Hillary odwieziono do szpitala, gdzie stwierdzono … zapalenie płuc. I zaraz po wyjściu ze szpitala, odmłodniona Hilarka co robi? Obejmuje małą dziewczynkę!

Tu jest szczegółowa analiza nagrań i doniesień prasowych:https://www.youtube.com/watch?v=K0BGV75uCp4

Tymczasem w internecie aż roi się od spekulacji, że Hillary Clinton została otruta. Już wiadomo przez kogo – przez Donalda Trumpa wraz z niejakim Putinem. Były też już doniesienia o jej śmierci, które zostały szybko wycofane. Można znaleźć jednak resztki tych informacji na twitterze:

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby faktycznie ją zamordowano i zdano się na sobowtóry lub klony, a być może nawet bioroboty.

https://www.monitor-polski.pl/prawdziwa-hillary-clinton-aresztowana-byc-moze-juz-nie-zyje-to-co-widzimy-jest-sobowtorem/

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika Eragon

Wydaje się mi że to dopiero

Wydaje się mi że to dopiero początek tego co planują te szatańskie władze,nie mogę znaleźć  linku gdzie obama powiedział że zrobi wszystko żeby Trump nie został prezydentem , a można to osiągnąć wprowadzając stan wyjątkowy lub wojenny wtedy nie będzie wyborów,być może jest to próba przed czymś poważniejszym co kombinują.Mam rodzinę w nowym jorku i się zastanawiają kiedy zwiewać z tego miasta w jakiejś spokojniejsze tereny.Poczdas rozmowy padło stwierdzenie że wystarczy załatwić mosty i nowy jork jest załatwiony i można 20mlm ludzi chwycić za pysk,i mieć preteks do wprowadzenia stanu wyjątkowego,a że są zdolni do wszystkiego przekonaliśmy się niejednokrotnie.Ostatnie ich dokonanie to zbombardowanie syryjskiej armii rządowej oczywiście przez "pomyłkę",czas pokaże co kombinują kiedyś pisałem że wrzesień lub październik coś pierdzielnie na świecie.Było też coś kombinowane

przeciw Rosji przez szatany na 15.08. prawdopodobnie atak tylko że czegoś się przestraszyli , prawdopodobnie "martwej ręki" bo jeżeli Rosjanie mają ten system to nie zazdroszczę atakującemu,zresztą jakie to będzie miało znaczenie jak zostanie tylko pogorzelisko.

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika wit

To jest teatr, już od pewnego

To jest teatr, już od pewnego czasu doszedłem do wniosku że Donald Trump ma wygrać. To ułatwi im zadanie wprowadzenia stanu wyjątkowego, hilarzyca zasłabła bo scenariusz każe jej wycofać się z twarzą. Donald Trump jest przeznaczony jako Lodołamacz Rewolucji Światowej, ten który roznieci płomień i którego potem się złoży w ofierze jako kozła ofiarnego, on nie musi o tym wiedzieć aby wyglądało to bardziej autentycznie. Po wyborach zostaną wzniecone zamieszki (podobnie jak odbywają się marsze KODu w Polsce tylko w większej skali),  na tle rasowym i religijnym oraz wojna domowa w celu likwidacji broni i pacyfikacji społeczeństwa przy użyciu nowych broni. Po to są też organizowane obozy fema i ćwiczenia obrony. Potem zapanuje NoWOtwór. Pod latarnią jest najciemniej i dlatego nikt tego nie bierze pod uwagę, podobnie jak teatru z zamachami z 11 września.

Strony

Skomentuj