Zamach terrorystyczny w Marsylii, sprawca rozjeżdżał ludzi na przystankach autobusowych

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Praktycznie codziennie dochodzi w Europie do zamachów terrorystycznych. Zła passa rozpoczęła się w Katalonii, gdzie doszło do ataku na popularnym deptaku w Barcelonie. Następnego dnia nożownik z Maroka zaatakował w Finlandii, a przed kilkudziesięcioma minutami miał miejsce kolejny atak terrorystyczny, tym razem w Marsylii, na południu Francji.

 

Przebieg zamachu przypominał poprzednie. Jako narzędzie wykorzystano samochód. Na dodatek sprawca dokonał tego dwukrotnie w odstępie godziny, czyli rozjechał przystanki w dwóch różnych miejscach Marsylii. Wiadomo, że przynajmniej jedna osoba zginęła, co z pewnością lewicowi mędrcy skomentują jako nikczemnie małą liczbę ofiar, co mają ostatnio w zwyczaju czynić.

 

Przypomnijmy, że we Francji trwa rzekomo stan wyjątkowy spowodowany zagrożeniem stwarzanym przez radykalnych wyznawców "religii pokoju", a mimo to sprawca zdołał uderzyć dwukrotnie. Raczej nie miał też białej skóry i nie był prawicowcem, ponieważ już dawno byśmy o tym wiedzieli. Za to jego tożsamość pozostaje nieznana, co z kolei uprawdopodabnia, że znowu stoi za tym islamista.

 

Francuska prokuratura już zaczyna tuszować ten zamach sugerując, że był to "incydent innego rodzaju". Z docierających informacji wynika, że plan polega na tym, aby sprawcę nazwać wariatem, co czyniono już w przeszłości wielokrotnie relatywizując w ten sposób zbrodnie islamskiego dżihadu i ukrywając trwającą wojnę religijną. Zwykle dodaje się też do przekazu, że sprawca "nie był specjalnie religijny". Po co się to robi? Po to aby wyciszać ewentualny sprzeciw społeczny z powodu utraty bezpieczeństwa. Zamiast tego trwamy w rytualnym niezauważaniu, że Francja jest na wojnie z Islamem.

 

Mieszkańcy tego kraju na prawdę uwierzyli, że islamiści to Francuzi, a teraz wierzą, że kolejne zamachy nie mają nic wspólnego z islamem. Rzeczywiście wielka jest siłą propagandy, a skoro takie poglądy dominują to Europa znalazła się na równi pochyłej i trzeba się chyba z tym pogodzić, że nasz kontynent przejmują islamiści.

 


 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Myślę, że te zamachy

Myślę, że te zamachy odciągają tylko naszą uwagę od spraw naprawdę istotnych.

Nie jest pewne czy w ogóle giną w nich ludzie, a jeśli nawet, to stosunkowo niewielu. 

Natomiast w dniu dzisiejszym umrze w Polsce na raka 270 osób, a na całym świecie 22 tysiące. I tak jest każdego dnia. Umierają w ogromnym cierpieniu, dobijani kosztowną chemio lub radioterapią, albo obiema tymi metodami "leczenia" jednocześnie. Metodami, które przedłużają jedynie agonię w cierpieniu i służą kartelom farmaceutycznym do zarabiania ogromnych pieniędzy.

Większość ludzi jest przekonana, że tak musi być, ale to nieprawda.

Polecam wytrwałym obejrzenie całego filmu pt. "Rak to wielki biznes", którego bohaterem jest dr Burzyński. Lekarz, który nie korzysta ani z chemio, ani z radioterapii. Nie wycina też niczego chorym. A mimo to odnosi spore sukcesy w leczeniu nowotworów w swojej klinice w Houston.

To film o tym jak FDA stara się zniszczyć w zarodku wszystko to co mogłoby przeszkodzić w tym haniebnym procederze, polegającym na dawaniu ludziom nadziei w zamian za ogromne pieniądze. Nadziei złudnej, bo chemio czy radioterapia nie leczą raka.

Ale za to niszczą też i zdrowe komórki.

https://www.youtube.com/watch?v=FRc4YvtJixM

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Leszek z Krakowa

Czlowiek sam sobie tworzy

Czlowiek sam sobie tworzy rzeczywistosc, wielcy Bogowie mu tylko w tym pomagaja, puszczajac go w kanal strachu i tak sobie tworzy swiat oparty na przemocy i leku.
Efekty widac za oknem. Pozdrawiam zdrowomyslacych i nie bojacych sie!!!

Portret użytkownika Zenek ;)

Czyli zaczął się SEZON na

Czyli zaczął się SEZON na CARMAGEDDON..... taką grę w ROZJEŻDŻANIE PIESZYCH...

ciekawe czy "maschiach akbar" podobnie nagradza swoich wojów "ponętnymi" semitkami jak to było w systemie punktowy tej gry.... Bo jeśli tak to TA gra była modna JUŻ w latach 90..... Z tego co pamiętam za pieszego bez ułomności gra nagradzała 1 punktem.... ale za polityka czy zwłaszcza kleryka to już cały harem dawała..... znaczy ich multum..... A uchodźców BARDZO "bolą jądra"..... i te tutaj, i te tam w zaświatach :D..... więc może być krzykliwie jak się elity zaczną zabijać o własny podstęp. ;p

Portret użytkownika charis

jak dobrze mieć wieczny

jak dobrze mieć wieczny fundament, oparcie we Wszechmogącym Zbawicielu Jezusie Chrystusie ... " PAN jest moją światłością i moim zbawieniem, kogóż będę się bać? PAN jest mocą mego życia, kogóż mam się lękać?" - psam 27:1

Portret użytkownika MiamiVibe

Pan (gr. Πάν Pán, łac. Pan,

Pan (gr. Πάν Pán, łac. Pan, Faun, Faunus) – wywodzący się z Arkadii[1] grecki bóg opiekuńczy lasów i pól, strzegący pasterzy oraz ich trzód. W rzymskim panteonie bogów Pan utożsamiany był z Faunem (Faunusem) lub z bogiem lasów Silvanusem.

Pan był przedstawiany w postaci pół człowieka, pół zwierzęcia. Miał tułów i twarz mężczyzny, był cały owłosiony, o kozich nogach, ogonie, brodzie i rogach. Wyglądem przypominał satyra, stąd zwano ich czasem panami. Ponadto był bardzo zwinny i słynął z umiejętności tanecznych. Przebywał głównie w górach i gajach, w pobliżu źródeł i zaciszu drzew. Przypisywano mu dużą aktywność seksualną, a obiektami jego zalotów były zarówno nimfy jak i młodzi chłopcy oraz zwierzęta[2].

To w końcu Pan, Jezus czy jahwe ?

Portret użytkownika rogol

Pierwszy taki zamach na

Pierwszy taki zamach na swiecie byl dawno temu w Czechach i nie bylo jeszcze problemu z uchodzcami czy islamistami.

Podloze bylo to samo.A zrobila go mloda dziewczyna.

Wykluczenie spoleczne i chec za to zemsty.

Zemsty na przypadkowych naetludziach bez jakiegokolwiek planu.
Poprostu zabic.

Portret użytkownika inzynier magister

plan masonów to dobrze

islamski plan masonów to dobrze zorganizowana akcja mająca za cel inżynierię społeczną ! iluminaci są bezlitośni co zresztą potwierdza Biblia, na końcu będą mordować każdego kto odmówi przyjęcia znamienia bestii ! polskojęzyczne marionetki NWO też w telewizji mówią że to nic że giną mordowani ludzi bo przecież w wypadkach gini więcej, tak jakby morderstwo było tym samym co przypadkowy wypadek ! masoni to są bezlitośni teroryści NWO ! teroryści NWO mają za cel zniszczenie cywilizacji chrześcijańskiej i eksterminację białej rasy ! musimy wybrać w wyborach ruch narodowy i ONR żeby się obronić przed teroryzmem NWO, inaczej słaby PiS kiedyś się ugnie, tak jak się ugiął w sprawie CETA, GMO i mordowania szczepionakmi !  Naszą jedyną nadzieją jest Jezus Chrystus który powiedział, że jak będziemy mu posłuszni to wywyższy Polskę w potędzie i świętości !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MiamiVibe

No to w końcu chrystus

No to w końcu chrystus wywyższy tą Polskę czy dziewica maryja niepokalana nieskalana, czy może tabun innych pomniejszych świętych ?? Bo ja uważam, że jeśli zwykły człowiek nie obudzi się z tego letargu i nie zacznie walczyć o wolność, to żadne bożki w żaden sposób mu nie pomogą, a co najwyżej przyczynią się do dalszego trwania w letargu zwykłych ludzi, aby łatwiej ich było wyrżnąć i skubnąć, jak się dzieje od niepamiętnych czasów.  

Skomentuj